App Store Google Play

У гуртожитку Дніпродзержинська люди живуть без газу, води й електрики

27.10.2011 16:10
Як воно - жити без гарячої води, газу та опалення - знають мешканці одного з гуртожитків Дніпродзержинська. Так вони живуть уже не один рік. Місяць тому їм відімкнули ще й електрику. Люди їдять те, що приготують на багатті у дворі.

Багаття у дворі комунального гуртожитку горить цілодобово. Особливо пильнує вогонь родина водія міського автобуса Юрія Розмологова. Воду кип'ятять і вночі - зігрівають чаєм малих дітей.

Температура в оселі - до дев'ятьох градусів. Без газу та опалення люди кілька років. А от обігрівачі та електропічки стали непотрібними у вересні. За борги вимкнули електроенергію.

Керівництво міського комунального підприємства каже: гуртожиток знеструмили через чималий борг. Наразі набігло 40 тисяч гривень.

У райраді на поневіряння людей махнули рукою. Депутати вже не вимагають повернення гуртожиткові комунальних послуг. Його ще торік визнано аварійним. Як альтернативу людям пропонують переселення в інший гуртожиток. Утім, причиною в такому обміні є метраж нових помешкань. Усі запропоновані кімнати їм не підходять, бо замалі.

Замість іти в малі кімнати - Розмологови мають намір зимувати на старому місці. Вже заготовили дрова. Позиція міськради - якщо люди не залишать аварійного гуртожитку добровільно, їх переселять силоміць. Через суд.

СТБ

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...