App Store Google Play

У гуртожитку Дніпродзержинська люди живуть без газу, води й електрики

27.10.2011 16:10
Як воно - жити без гарячої води, газу та опалення - знають мешканці одного з гуртожитків Дніпродзержинська. Так вони живуть уже не один рік. Місяць тому їм відімкнули ще й електрику. Люди їдять те, що приготують на багатті у дворі.

Багаття у дворі комунального гуртожитку горить цілодобово. Особливо пильнує вогонь родина водія міського автобуса Юрія Розмологова. Воду кип'ятять і вночі - зігрівають чаєм малих дітей.

Температура в оселі - до дев'ятьох градусів. Без газу та опалення люди кілька років. А от обігрівачі та електропічки стали непотрібними у вересні. За борги вимкнули електроенергію.

Керівництво міського комунального підприємства каже: гуртожиток знеструмили через чималий борг. Наразі набігло 40 тисяч гривень.

У райраді на поневіряння людей махнули рукою. Депутати вже не вимагають повернення гуртожиткові комунальних послуг. Його ще торік визнано аварійним. Як альтернативу людям пропонують переселення в інший гуртожиток. Утім, причиною в такому обміні є метраж нових помешкань. Усі запропоновані кімнати їм не підходять, бо замалі.

Замість іти в малі кімнати - Розмологови мають намір зимувати на старому місці. Вже заготовили дрова. Позиція міськради - якщо люди не залишать аварійного гуртожитку добровільно, їх переселять силоміць. Через суд.

СТБ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...