App Store Google Play

У гуртожитку Дніпродзержинська люди живуть без газу, води й електрики

27.10.2011 16:10
Як воно - жити без гарячої води, газу та опалення - знають мешканці одного з гуртожитків Дніпродзержинська. Так вони живуть уже не один рік. Місяць тому їм відімкнули ще й електрику. Люди їдять те, що приготують на багатті у дворі.

Багаття у дворі комунального гуртожитку горить цілодобово. Особливо пильнує вогонь родина водія міського автобуса Юрія Розмологова. Воду кип'ятять і вночі - зігрівають чаєм малих дітей.

Температура в оселі - до дев'ятьох градусів. Без газу та опалення люди кілька років. А от обігрівачі та електропічки стали непотрібними у вересні. За борги вимкнули електроенергію.

Керівництво міського комунального підприємства каже: гуртожиток знеструмили через чималий борг. Наразі набігло 40 тисяч гривень.

У райраді на поневіряння людей махнули рукою. Депутати вже не вимагають повернення гуртожиткові комунальних послуг. Його ще торік визнано аварійним. Як альтернативу людям пропонують переселення в інший гуртожиток. Утім, причиною в такому обміні є метраж нових помешкань. Усі запропоновані кімнати їм не підходять, бо замалі.

Замість іти в малі кімнати - Розмологови мають намір зимувати на старому місці. Вже заготовили дрова. Позиція міськради - якщо люди не залишать аварійного гуртожитку добровільно, їх переселять силоміць. Через суд.

СТБ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...