App Store Google Play

Азаров вважає, що кількість випускників вишів потрібно скоротити удвічі

25.10.2011 14:37
Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що в Україні в два рази потрібно скоротити кількість майбутніх фахівців з вищою освітою.

"Необхідно скоротити фахівців з так званою вищою освітою, "з липовою вищою освітою", - заявив Азаров у вівторок під час зустрічі зі студентами Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Він навів статистику, згідно якою на сьогоднішній день в Україні 450 тисяч школярів щорічно закінчують школу, а кількість місць у вищих навчальних закладах в становить 520 тисяч місць.

Азаров вважає, що в Україні необхідно модернізувати систему підготовки кадрів. На його думку, на сьогоднішній день вона розвалена, але саме їй необхідно приділити найпильнішу увагу. Азаров додав при цьому, що уряд приділяє велику увагу підвищенню народжуваності в країні.

Прем'єр вважає, що реформа у сфері освіти і науки необхідна, хоча вона буде болючою для суспільства. Азаров вважає, що будь-який уряд, що буде проводити такі реформи, будуть критикувати.

За словами Азарова, цього року за рахунок держави на навчання за кордон направлено близько 200 осіб.

Нагадаємо, раніше Азаров заявляв про "серйозні перекоси, які фактично гальмують модернізацію економіки", коментуючи те, що професійно-технічні навчальні заклади у 2010 році випустили втричі менше фахівців, ніж виші. При цьому, за його словами, із них чверть - не працевлаштовані за фахом.

Інтерфакс-Україна


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...