App Store Google Play

Азаров вважає, що кількість випускників вишів потрібно скоротити удвічі

25.10.2011 14:37
Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що в Україні в два рази потрібно скоротити кількість майбутніх фахівців з вищою освітою.

"Необхідно скоротити фахівців з так званою вищою освітою, "з липовою вищою освітою", - заявив Азаров у вівторок під час зустрічі зі студентами Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Він навів статистику, згідно якою на сьогоднішній день в Україні 450 тисяч школярів щорічно закінчують школу, а кількість місць у вищих навчальних закладах в становить 520 тисяч місць.

Азаров вважає, що в Україні необхідно модернізувати систему підготовки кадрів. На його думку, на сьогоднішній день вона розвалена, але саме їй необхідно приділити найпильнішу увагу. Азаров додав при цьому, що уряд приділяє велику увагу підвищенню народжуваності в країні.

Прем'єр вважає, що реформа у сфері освіти і науки необхідна, хоча вона буде болючою для суспільства. Азаров вважає, що будь-який уряд, що буде проводити такі реформи, будуть критикувати.

За словами Азарова, цього року за рахунок держави на навчання за кордон направлено близько 200 осіб.

Нагадаємо, раніше Азаров заявляв про "серйозні перекоси, які фактично гальмують модернізацію економіки", коментуючи те, що професійно-технічні навчальні заклади у 2010 році випустили втричі менше фахівців, ніж виші. При цьому, за його словами, із них чверть - не працевлаштовані за фахом.

Інтерфакс-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...