App Store Google Play

Азаров вважає, що кількість випускників вишів потрібно скоротити удвічі

25.10.2011 14:37
Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що в Україні в два рази потрібно скоротити кількість майбутніх фахівців з вищою освітою.

"Необхідно скоротити фахівців з так званою вищою освітою, "з липовою вищою освітою", - заявив Азаров у вівторок під час зустрічі зі студентами Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Він навів статистику, згідно якою на сьогоднішній день в Україні 450 тисяч школярів щорічно закінчують школу, а кількість місць у вищих навчальних закладах в становить 520 тисяч місць.

Азаров вважає, що в Україні необхідно модернізувати систему підготовки кадрів. На його думку, на сьогоднішній день вона розвалена, але саме їй необхідно приділити найпильнішу увагу. Азаров додав при цьому, що уряд приділяє велику увагу підвищенню народжуваності в країні.

Прем'єр вважає, що реформа у сфері освіти і науки необхідна, хоча вона буде болючою для суспільства. Азаров вважає, що будь-який уряд, що буде проводити такі реформи, будуть критикувати.

За словами Азарова, цього року за рахунок держави на навчання за кордон направлено близько 200 осіб.

Нагадаємо, раніше Азаров заявляв про "серйозні перекоси, які фактично гальмують модернізацію економіки", коментуючи те, що професійно-технічні навчальні заклади у 2010 році випустили втричі менше фахівців, ніж виші. При цьому, за його словами, із них чверть - не працевлаштовані за фахом.

Інтерфакс-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...