App Store Google Play

Художній музей запрошує переглянути малярство дітей

24.10.2011 18:12
25 жовтня, о 12.00, у Дніпропетровському художньому музеї відбудеться відкриття обласної виставки «Наївне мистецтво в малюнках дітей Дніпропетровщини»

Організатори виставки: Головне управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровський художній музей, комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр "ВЕСНЯНКА"».

Це вже втретє у рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» проводиться обласна виставка дитячих робіт нетрадиційного живопису.

Дніпропетровщина - земля, багата на талановитих людей та збагачена споконвічними традиціями народного мистецтва різноманітних жанрів. Це не тільки всесвітньо відомі петриківський розпис та витинанка, Наддніпрянські вишивки та вироби з лози. Дуже цікавими є твори народних малярів, які й досі збереглися по селах області та являють собою неоціненний скарб народного сприйняття, мудрості та любові до рідного краю та його людей. Це дорогоцінна спадщина для дітей, ті твори близькі їм за стилістикою та свіжістю сприйняття життя.

Образотворчі студії та гуртки Дніпропетровщини відроджують у техніці нетрадиційного живопису український народний малюнок, втрачений у наш час.

За чотири роки зібрано біля 2000 дитячих робіт цього напрямку, пройшло дві виставки «Наївне мистецтво дітей Дніпропетровщини». Експозиції надали можливість дітям та дорослим познайомитися з дивовижним світом народного малярства, доторкнутися до витоків народної культури.

Виставка «Традиції українського наївного мистецтва в малюнках дітей Дніпропетровщини» присвячена 20-річчю Незалежності України. На виставці представлено близько 80 найцікавіших дитячих робіт цього напрямку з багатьох куточків нашої області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...