App Store Google Play

Художній музей запрошує переглянути малярство дітей

24.10.2011 18:12
25 жовтня, о 12.00, у Дніпропетровському художньому музеї відбудеться відкриття обласної виставки «Наївне мистецтво в малюнках дітей Дніпропетровщини»

Організатори виставки: Головне управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровський художній музей, комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр "ВЕСНЯНКА"».

Це вже втретє у рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» проводиться обласна виставка дитячих робіт нетрадиційного живопису.

Дніпропетровщина - земля, багата на талановитих людей та збагачена споконвічними традиціями народного мистецтва різноманітних жанрів. Це не тільки всесвітньо відомі петриківський розпис та витинанка, Наддніпрянські вишивки та вироби з лози. Дуже цікавими є твори народних малярів, які й досі збереглися по селах області та являють собою неоціненний скарб народного сприйняття, мудрості та любові до рідного краю та його людей. Це дорогоцінна спадщина для дітей, ті твори близькі їм за стилістикою та свіжістю сприйняття життя.

Образотворчі студії та гуртки Дніпропетровщини відроджують у техніці нетрадиційного живопису український народний малюнок, втрачений у наш час.

За чотири роки зібрано біля 2000 дитячих робіт цього напрямку, пройшло дві виставки «Наївне мистецтво дітей Дніпропетровщини». Експозиції надали можливість дітям та дорослим познайомитися з дивовижним світом народного малярства, доторкнутися до витоків народної культури.

Виставка «Традиції українського наївного мистецтва в малюнках дітей Дніпропетровщини» присвячена 20-річчю Незалежності України. На виставці представлено близько 80 найцікавіших дитячих робіт цього напрямку з багатьох куточків нашої області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...