App Store Google Play

Художній музей запрошує переглянути малярство дітей

24.10.2011 18:12
25 жовтня, о 12.00, у Дніпропетровському художньому музеї відбудеться відкриття обласної виставки «Наївне мистецтво в малюнках дітей Дніпропетровщини»

Організатори виставки: Головне управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровський художній музей, комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр "ВЕСНЯНКА"».

Це вже втретє у рамках літературно-мистецького свята «Собори наших душ» проводиться обласна виставка дитячих робіт нетрадиційного живопису.

Дніпропетровщина - земля, багата на талановитих людей та збагачена споконвічними традиціями народного мистецтва різноманітних жанрів. Це не тільки всесвітньо відомі петриківський розпис та витинанка, Наддніпрянські вишивки та вироби з лози. Дуже цікавими є твори народних малярів, які й досі збереглися по селах області та являють собою неоціненний скарб народного сприйняття, мудрості та любові до рідного краю та його людей. Це дорогоцінна спадщина для дітей, ті твори близькі їм за стилістикою та свіжістю сприйняття життя.

Образотворчі студії та гуртки Дніпропетровщини відроджують у техніці нетрадиційного живопису український народний малюнок, втрачений у наш час.

За чотири роки зібрано біля 2000 дитячих робіт цього напрямку, пройшло дві виставки «Наївне мистецтво дітей Дніпропетровщини». Експозиції надали можливість дітям та дорослим познайомитися з дивовижним світом народного малярства, доторкнутися до витоків народної культури.

Виставка «Традиції українського наївного мистецтва в малюнках дітей Дніпропетровщини» присвячена 20-річчю Незалежності України. На виставці представлено близько 80 найцікавіших дитячих робіт цього напрямку з багатьох куточків нашої області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....