App Store Google Play

Дніпропетровськ розпланують за 22 мільярди гривень

20.10.2011 13:18

Як не буває у Дніпропетровської міськради сесій без кредитів, так не буває і такого сесійного дня, щоб не прийняли чергову "програму розвитку".  Ветеранів, чорнобильців, дітей, тварин, безхатченків, військовослужбовців, хокеїстів, міліціонерів, депутатів тощо - скільки різноманітних програм діє в місті - полічити важко. Воно й не дивно, адже "програма" - найдієвіший механізм безпечного та ефективного "розпилу" бюджетних грошей.

Так і на черговій сесії, що відбулася учора, міська рада ухвалила п'ять нових та внесла зміни до декількох діючих програм.

Одна з них стосується розроблення планувальної документації на територію Дніпропетровська і діятиме упродовж 2012-2015 років. Виконуватиме програму, яка має на меті "цілеспрямоване і послідовне розроблення містобудівної документації як інструменту для реалізації державної політики забезпечення сприятливих умов ведення бізнесу, розвитку будівельної та суміжних галузей (.....) адаптації регуляторної політики України до європейських стандартів" Головне Архітектурно-планувальне управління коштом виключно міського бюджету.

До проекту додано і кошторис Програми, яка проводитиметься в декілька етапів починаючи з 2012 року. І вже в 2012 році на придбання топографічних планів, аерофотозйомку та планування міста витратять суму, що перевищує річний бюджет Дніпропетровська (!).

2 мільярди 290 мільйонів гривень - саме таким, відповідно до опублікованого кошторису, є бюджет Програми на наступний рік. Загалом же до 2015 року планується витратити майже 22 мільярди.

Де братиме потрібні гроші Фінансово-економічний департамент міської ради, якому депутати доручили забезпечити фінансування нової програми - невідомо. Втім, можна порадити економістам з міськради змінити одиниці виміру з визначених в таблиці "млн.грн." на більш звичні "тис.грн." -  і життя одразу буквально в тисячу разів полегшиться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...