App Store Google Play

Дніпропетровськ розпланують за 22 мільярди гривень

20.10.2011 13:18

Як не буває у Дніпропетровської міськради сесій без кредитів, так не буває і такого сесійного дня, щоб не прийняли чергову "програму розвитку".  Ветеранів, чорнобильців, дітей, тварин, безхатченків, військовослужбовців, хокеїстів, міліціонерів, депутатів тощо - скільки різноманітних програм діє в місті - полічити важко. Воно й не дивно, адже "програма" - найдієвіший механізм безпечного та ефективного "розпилу" бюджетних грошей.

Так і на черговій сесії, що відбулася учора, міська рада ухвалила п'ять нових та внесла зміни до декількох діючих програм.

Одна з них стосується розроблення планувальної документації на територію Дніпропетровська і діятиме упродовж 2012-2015 років. Виконуватиме програму, яка має на меті "цілеспрямоване і послідовне розроблення містобудівної документації як інструменту для реалізації державної політики забезпечення сприятливих умов ведення бізнесу, розвитку будівельної та суміжних галузей (.....) адаптації регуляторної політики України до європейських стандартів" Головне Архітектурно-планувальне управління коштом виключно міського бюджету.

До проекту додано і кошторис Програми, яка проводитиметься в декілька етапів починаючи з 2012 року. І вже в 2012 році на придбання топографічних планів, аерофотозйомку та планування міста витратять суму, що перевищує річний бюджет Дніпропетровська (!).

2 мільярди 290 мільйонів гривень - саме таким, відповідно до опублікованого кошторису, є бюджет Програми на наступний рік. Загалом же до 2015 року планується витратити майже 22 мільярди.

Де братиме потрібні гроші Фінансово-економічний департамент міської ради, якому депутати доручили забезпечити фінансування нової програми - невідомо. Втім, можна порадити економістам з міськради змінити одиниці виміру з визначених в таблиці "млн.грн." на більш звичні "тис.грн." -  і життя одразу буквально в тисячу разів полегшиться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...