App Store Google Play

Дніпропетровськ розпланують за 22 мільярди гривень

20.10.2011 13:18

Як не буває у Дніпропетровської міськради сесій без кредитів, так не буває і такого сесійного дня, щоб не прийняли чергову "програму розвитку".  Ветеранів, чорнобильців, дітей, тварин, безхатченків, військовослужбовців, хокеїстів, міліціонерів, депутатів тощо - скільки різноманітних програм діє в місті - полічити важко. Воно й не дивно, адже "програма" - найдієвіший механізм безпечного та ефективного "розпилу" бюджетних грошей.

Так і на черговій сесії, що відбулася учора, міська рада ухвалила п'ять нових та внесла зміни до декількох діючих програм.

Одна з них стосується розроблення планувальної документації на територію Дніпропетровська і діятиме упродовж 2012-2015 років. Виконуватиме програму, яка має на меті "цілеспрямоване і послідовне розроблення містобудівної документації як інструменту для реалізації державної політики забезпечення сприятливих умов ведення бізнесу, розвитку будівельної та суміжних галузей (.....) адаптації регуляторної політики України до європейських стандартів" Головне Архітектурно-планувальне управління коштом виключно міського бюджету.

До проекту додано і кошторис Програми, яка проводитиметься в декілька етапів починаючи з 2012 року. І вже в 2012 році на придбання топографічних планів, аерофотозйомку та планування міста витратять суму, що перевищує річний бюджет Дніпропетровська (!).

2 мільярди 290 мільйонів гривень - саме таким, відповідно до опублікованого кошторису, є бюджет Програми на наступний рік. Загалом же до 2015 року планується витратити майже 22 мільярди.

Де братиме потрібні гроші Фінансово-економічний департамент міської ради, якому депутати доручили забезпечити фінансування нової програми - невідомо. Втім, можна порадити економістам з міськради змінити одиниці виміру з визначених в таблиці "млн.грн." на більш звичні "тис.грн." -  і життя одразу буквально в тисячу разів полегшиться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...