App Store Google Play

Удод – аграріям: стажування в Європі, робота – в селі

14.10.2011 11:00

Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод провів робочу нараду з молодіжним активом Дніпропетровського аграрного університету.

Зустріч почалася з аналізу виконання завдань, намічених в ході попередньої ділової бесіди глави облради з представниками вишу. Зокрема, за підтримки обласної ради 13 жовтня стартує масштабний культурно-ознайомчий проект, спрямований на популяризацію ДДАУ -  провідного вузу аграрного профілю -  в районах Дніпропетровщини. Днями в Палаці культури Дніпропетровського району пройде великий концерт творчих колективів агроуніверситету, на який запрошені старшокласники,  вчителі, жителі  селища Ювілейне та представники районної влади  Планується, що такого роду творчі зустрічі в районах області стануть традиційними.

Крім того, вже на початку листопада стартує підтриманий обласною радою цикл поїздок студентів вишу в сільгосппідприємства регіону. Тут молоді люди зможуть краще ознайомитися з реальним масштабом та напрямками діяльності сучасних аграрних господарств регіону, а потенційні роботодавці - придивитися до потенційних співробітників.

Увага, яку приділяє агроуніверситету та його студентському активу обласна рада і особисто голова Євген Удод, не випадкова. Як відомо, саме кластер сільського господарства (разом з будівництвом) визначено одним з ключових напрямків в Комплексної Стратегії розвитку регіону. Тому підтримка базової освіти в цій сфері, підвищення активності студентства ДДАУ входять до числа пріоритетів обласної влади.

Сьогоднішні студенти можуть стати для своїх територіальних громад провідниками прогресивних методів розвитку, в тому числі - ефективного вирішення локальних проблем за рахунок залучення соціальних інвестицій, роботи з міжнародними фондами та благодійними організаціями.

- Після закінчення вузу більшість студентів ДДАУ працюватиме в аграрному секторі. У тому числі,  повернувшись в рідні села і селища, - зазначає Євген Удод. - Отримавши в роки навчання професійні навички та корисні ідеї, вони зможуть стати провідниками позитивних змін, підвищити активність територіальних громад у вирішенні актуальних проблем на місцях. Конкурс соціальних проектів Ярмарок ідей, що пройшов днями на Дніпропетровщині, показав, що у наших громад є колосальний потенціал і велике бажання змінювати ситуацію на краще. І молоді люди можуть і повинні грати лідерську роль у цьому процесі.

Саме тому Євген Удод доручив розробити Програму стажування студентів ДДАУ (а в перспективі, можливо, і представників інших вузів) при обласній раді та при Асоціації органів місцевого самоврядування.

Крім того, на сайті Дніпропетровської обласної ради буде створено спеціальний портал, де будуть представлені актуальні вакансії аграрних підприємств регіону.

У перспективі студенти ДДАУ зможуть включитися в освітній проект, який передбачається реалізувати в рамках співробітництва Дніпропетровської області та Національного агентства з питань державної служби. Перспективні студенти, молоді фахівці органів місцевого самоврядування зможуть, зокрема, вивчати іноземні мови та підвищувати свій рівень знань у цій сфері.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...