App Store Google Play

У Кривому Розі теж з’явиться муніципальна гвардія

12.10.2011 13:31
Криворізькі депутати вирішили наслідувати приклад дніпропетровських колег і на минулій сесії прийняли рішення про створення у місті муніципальної гвардії. Про це повідомляє сайт Кривого Рогу.

"Як ви знаєте, урядом прийнято рішення про скорочення на 30% штату в органах міліції і ДАІ. А нас дуже хвилює порядок в місті і збереження комунального майна об'єктів благоустрою", - прокоментував рішення мер міста Юрій Вілкул.

За словами міського голови, саме відповідальність за збереження комунальної власності в скверах і парках на центральних магістралях Кривого Рогу і буде покладена на могутні плечі співробітників муніципальної гвардії. На питання - чи не зможуть і далі справлятися з цими завданнями правоохоронні органи, адже досі це у них дуже непогано виходило прямої відповіді не послідувало.

Яка буде чисельність муніципальної гвардії, скільки грошей платників податків буде витрачено на створення і матеріально-технічне забезпечення нової структури, на даний момент ще невідомо. Як зазначив Юрій Вілкул, зараз тільки розробляється статут гвардії. А чисельність гвардійців визначатиметься по кожному напряму і об'єкту - виходячи з необхідності його охорони.

Також мер Кривого Рогу нагадав, що зараз у Верховній Раді знаходиться проект закону про муніципальну міліцію. У його актуальності, як і швидкому прийнятті парламентом, Юрій Вилкул, схоже, анітрохи не сумнівається. "Просто ми зараз, як завжди, йдемо трохи, на один крок попереду. Рішення про створення муніципальної гвардії міськрадою прийняте, щоб коли потім буде ухвалений закон, ми не гальмували процес, а були готові. Ми зараз його і опрацьовуємо точно відповідно до внесеного проекту закону. Для жителів Кривого Рогу це і важливо, і буде відчутно", - підкреслив міський голова.

Нагадаємо, що в обласному центрі, в Дніпропетровську КП "Муніципальна гвардія" було створено ще в лютому 2011 року. Чисельність гвардійців в обласному центрі - 130 осіб, а очікувані надходження до місцевого бюджету від їх господарської діяльності в 2011 році планувалися на рівні 1,7-2,5 млн. грн. щомісячно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...