App Store Google Play

У Кривому Розі теж з’явиться муніципальна гвардія

12.10.2011 13:31
Криворізькі депутати вирішили наслідувати приклад дніпропетровських колег і на минулій сесії прийняли рішення про створення у місті муніципальної гвардії. Про це повідомляє сайт Кривого Рогу.

"Як ви знаєте, урядом прийнято рішення про скорочення на 30% штату в органах міліції і ДАІ. А нас дуже хвилює порядок в місті і збереження комунального майна об'єктів благоустрою", - прокоментував рішення мер міста Юрій Вілкул.

За словами міського голови, саме відповідальність за збереження комунальної власності в скверах і парках на центральних магістралях Кривого Рогу і буде покладена на могутні плечі співробітників муніципальної гвардії. На питання - чи не зможуть і далі справлятися з цими завданнями правоохоронні органи, адже досі це у них дуже непогано виходило прямої відповіді не послідувало.

Яка буде чисельність муніципальної гвардії, скільки грошей платників податків буде витрачено на створення і матеріально-технічне забезпечення нової структури, на даний момент ще невідомо. Як зазначив Юрій Вілкул, зараз тільки розробляється статут гвардії. А чисельність гвардійців визначатиметься по кожному напряму і об'єкту - виходячи з необхідності його охорони.

Також мер Кривого Рогу нагадав, що зараз у Верховній Раді знаходиться проект закону про муніципальну міліцію. У його актуальності, як і швидкому прийнятті парламентом, Юрій Вилкул, схоже, анітрохи не сумнівається. "Просто ми зараз, як завжди, йдемо трохи, на один крок попереду. Рішення про створення муніципальної гвардії міськрадою прийняте, щоб коли потім буде ухвалений закон, ми не гальмували процес, а були готові. Ми зараз його і опрацьовуємо точно відповідно до внесеного проекту закону. Для жителів Кривого Рогу це і важливо, і буде відчутно", - підкреслив міський голова.

Нагадаємо, що в обласному центрі, в Дніпропетровську КП "Муніципальна гвардія" було створено ще в лютому 2011 року. Чисельність гвардійців в обласному центрі - 130 осіб, а очікувані надходження до місцевого бюджету від їх господарської діяльності в 2011 році планувалися на рівні 1,7-2,5 млн. грн. щомісячно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...