App Store Google Play

На Дніпропетровщині вшанують жертв найбільшого ДТП в історії України

12.10.2011 08:50

Сьогодні у Марганці вшанують пам'ять загиблих у найбільшій аварії в історії незалежної України.

12 жовтня 2010 року на 116-му кілометрі залізничного переїзду Нікополь-Марганець 180-тонний локомотив зніс переповнений людьми автобус «Еталон». Маршрутка їхала з приміського селища Городище в Марганець.

На місці аварії загинули 38 людей, у тому числі водій автобуса. Пізніше в лікарнях померли ще 9 постраждалих, а через кілька днів повісився 40-річний інвалід Олег Левченко, у якого в аварії загинула мати.

Сьогодні планується панахида, а також освячення пам'ятника жертвам ДТП. Він зроблений у вигляді фігурно вирізаної гранітної плити, на якій значаться імена та прізвища 47 жертв.

У квітні цього року дніпропетровський губернатор Олександр Вілкул доповів президенту Віктору Януковичу про завершення будівництва нового переходу на місці зіткнення автобуса із поїздом. Так, на тому місці побудували міст на залізничною колією. Сам переїзд, за даними деяких ЗМІ, тепер закритий для автотранспорту.

Крім того, була проведена повна реконструкція міської лікарні Марганця на 500 місць, зокрема хірургічне відділення на 100 місць. Як повідомило Міністерство інфраструктури, ремонт лікарні здійснили за рахунок Придніпровської залізниці, вартість робіт склала 22 млн гривень.

Залізничники зобов'язалися відремонтувати лікарню після засідання урядової комісії з розслідування причин ДТП.

У Державній адміністрації автомобільного транспорту винуватцем трагедії назвали водія. Було з'ясовано, що водій мав підроблену медичну довідку: йому ще у 2004 році було рекомендовано носити окуляри або лінзи. Крім того, в автобусі біля водія було тоновано скло, що обмежувало видимість збоку.

Після ДТП під Марганцем Державтоінспекція разом із залізницею та місцевою владою провела перевірку залізничних переїздів. ДАІ з 13 жовтня по 10 листопада провела перевірку 7 425 переїздів залізничних переїздів. Як з'ясувалося, 3 460 (46,6%) з них перебувають у незадовільному стані.

Тиждень

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...