App Store Google Play

Істерія навколо Тимошенко або хвіст махає собакою

12.10.2011 13:06

Всі пам'ятають фільм з Робертом де Ніро "Хвіст махає собакою"? Дуже схоже, що українська влада використовує ті ж самі методи, що і герої цієї кінострічки.

Тільки, якщо в голлівудському фільмі увагу публіки відводять від секс-скандалу за участю президента ціною війни, то українцям в сьогоднішніх реаліях пропонують справжнє "шоу" із засудженням лідера "БЮТ" Юлії Тимошенко для того, щоб публіка не переймалася такими питаннями як економічне здоров'я країни.

Увімкніть телевізор або радіо, відкрийте будь-яку паперову газету або інтернет-ресурси - всюди "обсмоктують" тему суду над Тимошенко. Хоча, коли вам завтра не буде вистачати на хліб, ви швидко про це забудете.

Втім, ні фігуранта судової справи, ні Банкову це не хвилює. Вони відмовляються визнавати свою недолугу політику.

А в цей час Україна сіла в іржавий локомотив і з заплющеними очима летить в прірву по іржавій колії.

Новини за вересень (вам це нічого не нагадує?):

Українці у вересні 2011 року купили в банків валюти на 2 мільярда доларів більше, ніж продали - це найгірший показник з листопада 2008 року.

Продаж валюти населенням банкам у вересні в порівнянні із серпнем знизилася на 32,1% - до 1,5 мільярда доларів, а покупка, навпаки, виросла на 18,5% - до 3,593 мільярда доларів.

Міжнародні резерви України у вересні 2011 року скоротилися на 8,5%, або на 3 мільярда доларів.

У вересні вперше за два роки відбулося скорочення загального депозитного портфеля фізичних осіб - на 3 мільярди гривень, до 300,3 мільярда гривень, повідомили в Нацбанку.

НБУ зобов'язав банки до 22 жовтня сформувати і передати дані про всіх своїх клієнтів: все майно, рахунки в інших банках і зв'язки з "публічними діячами". Начебто, в рамках боротьби з відмиванням "брудних грошей".

З 23 вересня обміняти валюту можна лиже з документом, що засвідчує особу - паспорт.

Дефіцит поточного рахунку України за вісім місяців дефіцит зріс до 4,5 мільярда доларів

4 жовтня - Український фондовий ринок знову обвалився

Українці перестають нести гроші в банк

Інвестиційна привабливість України впала до рівня кризового 2009 року

Мінфін 7 жовтня 2011 року проведе позапланові аукціони з розміщення п'яти- та десятирічних річних облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) з валютною прив'язкою.

Щоб втримати гривню НБУ витратив 2 мільярди

ТИМОШЕНКО ЗАСУДЖЕНО НА СІМ РОКІВ

Дякую колезі Юрію Віннічуку за перелічений вантаж іржавого локомотиву:)

Дмитро Дєнков, журналіст "Економічної правди"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...