App Store Google Play

Справа про голову...

06.10.2011 10:47
Починаючи з далекого 2004 року голова Жовтневої райради Вікторія Лукашова неодноразово ставала героїнею резонансних публікацій. І кожного разу матеріали мали настільки скандальний характер, що просто-таки межували з неприхованим криміналом.

Дивина, але досі будь-які зловживання дивним чином сходили Вікторії Федорівні з рук. Однак, останнім часмо роками перевірені корупційні схеми дедалі частіше стали давати осічки. І упродовж року з гаком одразу п'ятеро виконкомівських підлеглих "мами віки" були затримані на гарячому - на хабарах та здирництві.

Гулідов з управління по координації діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної та оборонної роботи (щоправда, його вдалося звільнити "заднім числом"), Яковенко і служби у справах дітей, Федорець з юрвідділу. І, нарешті, двоє спеціалістів з управління соціально-економічного розвитку попались на гарячому минулої середи, одразу після газетного анонсу.

Горе-чиновники намагалися стягнути з підприємця чималу суму за дозвіл на встановлення торгового павільйону. Однак, замість ґешефту отримали відвертий геморой від співробітників УБЕЗ....

Зрозуміло, що напряму Вікторія Лукашова жодним чином не пов'язана з колегами-хабарниками. В цей час її взагалі не було в місті. Втім, хороший і досвідчений керівник (а Лукашенко ж керує райрадою вже майже 11 років!) завжди в курсі принципів роботи підлеглих. І на дзеркало в даному випадку нарікати нема чого.

При цьому, обізнані люди стверджують: відпрацьовані механізми збирання "бабла" внизу і передачі його на вищі щаблі почали "збоїти" через практично повну ротацію замів голови. Тільки от апетити їх лишилися такими, як і раніше. Та й методи вирішення проблем - також. Тільки от не всі вони є дієвими в 2011 році.

Показовим є приклад з "обезголовленим" пам'ятником Тарасові Шевченку на Монастирському острові. На його реконструкцію міськрада виділила не багато, ні мало - півтора мільйона гривень. І відділ комунального господарства районної ради, на балансі якого заходиться споруда, у відповідності до законодавства мав провести тендер. Але не провів. Визначений абсолютно незрозумілим чином підрядник зшаленіло розпочав роботи. А папери... та які там папери, коли йдеться про солідний заробіток з чималими, слід розуміти, відкатами чиновникам, які допомогли.

Тим пак, що рай комунгосп традиційно контролюється цивільним чоловіком Вікторії Лукашкової Віктором  Хижняком, який за сумісництвом працює... заступником голови Жовтневої райради з питань діяльності виконавчих органів.

Як це узгоджується з новим антикорупційним законодавством - відомо, мабуть, самому лише Богу. Зате завдяки цьому "кумівству", в решті районів обласного центру головам положено по три штатних заступники, а от пані Вікторія має четвертого.

Далі буде

"Популярная газета"


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...