App Store Google Play

Справа про голову...

06.10.2011 10:47
Починаючи з далекого 2004 року голова Жовтневої райради Вікторія Лукашова неодноразово ставала героїнею резонансних публікацій. І кожного разу матеріали мали настільки скандальний характер, що просто-таки межували з неприхованим криміналом.

Дивина, але досі будь-які зловживання дивним чином сходили Вікторії Федорівні з рук. Однак, останнім часмо роками перевірені корупційні схеми дедалі частіше стали давати осічки. І упродовж року з гаком одразу п'ятеро виконкомівських підлеглих "мами віки" були затримані на гарячому - на хабарах та здирництві.

Гулідов з управління по координації діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної та оборонної роботи (щоправда, його вдалося звільнити "заднім числом"), Яковенко і служби у справах дітей, Федорець з юрвідділу. І, нарешті, двоє спеціалістів з управління соціально-економічного розвитку попались на гарячому минулої середи, одразу після газетного анонсу.

Горе-чиновники намагалися стягнути з підприємця чималу суму за дозвіл на встановлення торгового павільйону. Однак, замість ґешефту отримали відвертий геморой від співробітників УБЕЗ....

Зрозуміло, що напряму Вікторія Лукашова жодним чином не пов'язана з колегами-хабарниками. В цей час її взагалі не було в місті. Втім, хороший і досвідчений керівник (а Лукашенко ж керує райрадою вже майже 11 років!) завжди в курсі принципів роботи підлеглих. І на дзеркало в даному випадку нарікати нема чого.

При цьому, обізнані люди стверджують: відпрацьовані механізми збирання "бабла" внизу і передачі його на вищі щаблі почали "збоїти" через практично повну ротацію замів голови. Тільки от апетити їх лишилися такими, як і раніше. Та й методи вирішення проблем - також. Тільки от не всі вони є дієвими в 2011 році.

Показовим є приклад з "обезголовленим" пам'ятником Тарасові Шевченку на Монастирському острові. На його реконструкцію міськрада виділила не багато, ні мало - півтора мільйона гривень. І відділ комунального господарства районної ради, на балансі якого заходиться споруда, у відповідності до законодавства мав провести тендер. Але не провів. Визначений абсолютно незрозумілим чином підрядник зшаленіло розпочав роботи. А папери... та які там папери, коли йдеться про солідний заробіток з чималими, слід розуміти, відкатами чиновникам, які допомогли.

Тим пак, що рай комунгосп традиційно контролюється цивільним чоловіком Вікторії Лукашкової Віктором  Хижняком, який за сумісництвом працює... заступником голови Жовтневої райради з питань діяльності виконавчих органів.

Як це узгоджується з новим антикорупційним законодавством - відомо, мабуть, самому лише Богу. Зате завдяки цьому "кумівству", в решті районів обласного центру головам положено по три штатних заступники, а от пані Вікторія має четвертого.

Далі буде

"Популярная газета"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни!За 6(!!!) го...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...