App Store Google Play

Дніпропетровській СЕС – 110 років

06.10.2011 17:21
Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Ступак від імені губернатора Олександра Вілкула привітав учасників науково-практичної конференції, присвяченої Дню працівника державної санітарно-епідеміологічної служби та нагородив кращих санітарних лікарів області почесними грамотами.

У науково-практичній конференції взяли участь санітарні лікарі, епідеміологи та провідні науковці Дніпропетровської державної медичної академії.

У ході конференції були розглянуті питання впровадження інноваційних технологій у роботу санепідслужби, запобігання розповсюдження особливо небезпечних інфекцій, а також актуальні для Дніпропетровщини питання охорони навколишнього середовища у техногенно навантаженому регіоні.

«Поліпшення екологічного стану Дніпропетровщини - одне з першочергових завдань держсанепідслужби області, яке поставив перед нею губернатор Олександр Вілкул. Завдяки активній роботі обласної санстанції в області впроваджуються в життя кілька екологічних програм. І вони вже дають перші позитивні результати», - підкреслив Іван Ступак.

Зокрема, в регіоні забезпечено зменшення показників забруднення атмосферного повітря з 14% - у 2000 році до 10% - у 2011 році, за останні роки на 25% зменшено загальний скид зворотних вод до водоймищ області, а також стабілізовано показники якості питної води регіону.

Наразі Дніпропетровська облсанепідстанція, виконуючи доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації, бере участь у виконанні обласних програм «Питна Вода Дніпропетровщини», «Програма поліпшення екологічного стану Дніпропетровської області за рахунок зменшення забруднення довкілля основними підприємствами-забруднювачами до 2015 року», «Обласна комплексна програма поводження з відходами до 2015 року», а також «Здоров'я нації». Для їх виконання реалізуються природоохоронні заходи на промислових підприємствах Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...