App Store Google Play

Дніпропетровській СЕС – 110 років

06.10.2011 17:21
Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Ступак від імені губернатора Олександра Вілкула привітав учасників науково-практичної конференції, присвяченої Дню працівника державної санітарно-епідеміологічної служби та нагородив кращих санітарних лікарів області почесними грамотами.

У науково-практичній конференції взяли участь санітарні лікарі, епідеміологи та провідні науковці Дніпропетровської державної медичної академії.

У ході конференції були розглянуті питання впровадження інноваційних технологій у роботу санепідслужби, запобігання розповсюдження особливо небезпечних інфекцій, а також актуальні для Дніпропетровщини питання охорони навколишнього середовища у техногенно навантаженому регіоні.

«Поліпшення екологічного стану Дніпропетровщини - одне з першочергових завдань держсанепідслужби області, яке поставив перед нею губернатор Олександр Вілкул. Завдяки активній роботі обласної санстанції в області впроваджуються в життя кілька екологічних програм. І вони вже дають перші позитивні результати», - підкреслив Іван Ступак.

Зокрема, в регіоні забезпечено зменшення показників забруднення атмосферного повітря з 14% - у 2000 році до 10% - у 2011 році, за останні роки на 25% зменшено загальний скид зворотних вод до водоймищ області, а також стабілізовано показники якості питної води регіону.

Наразі Дніпропетровська облсанепідстанція, виконуючи доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації, бере участь у виконанні обласних програм «Питна Вода Дніпропетровщини», «Програма поліпшення екологічного стану Дніпропетровської області за рахунок зменшення забруднення довкілля основними підприємствами-забруднювачами до 2015 року», «Обласна комплексна програма поводження з відходами до 2015 року», а також «Здоров'я нації». Для їх виконання реалізуються природоохоронні заходи на промислових підприємствах Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...