App Store Google Play

Дніпропетровській СЕС – 110 років

06.10.2011 17:21
Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Ступак від імені губернатора Олександра Вілкула привітав учасників науково-практичної конференції, присвяченої Дню працівника державної санітарно-епідеміологічної служби та нагородив кращих санітарних лікарів області почесними грамотами.

У науково-практичній конференції взяли участь санітарні лікарі, епідеміологи та провідні науковці Дніпропетровської державної медичної академії.

У ході конференції були розглянуті питання впровадження інноваційних технологій у роботу санепідслужби, запобігання розповсюдження особливо небезпечних інфекцій, а також актуальні для Дніпропетровщини питання охорони навколишнього середовища у техногенно навантаженому регіоні.

«Поліпшення екологічного стану Дніпропетровщини - одне з першочергових завдань держсанепідслужби області, яке поставив перед нею губернатор Олександр Вілкул. Завдяки активній роботі обласної санстанції в області впроваджуються в життя кілька екологічних програм. І вони вже дають перші позитивні результати», - підкреслив Іван Ступак.

Зокрема, в регіоні забезпечено зменшення показників забруднення атмосферного повітря з 14% - у 2000 році до 10% - у 2011 році, за останні роки на 25% зменшено загальний скид зворотних вод до водоймищ області, а також стабілізовано показники якості питної води регіону.

Наразі Дніпропетровська облсанепідстанція, виконуючи доручення голови Дніпропетровської облдержадміністрації, бере участь у виконанні обласних програм «Питна Вода Дніпропетровщини», «Програма поліпшення екологічного стану Дніпропетровської області за рахунок зменшення забруднення довкілля основними підприємствами-забруднювачами до 2015 року», «Обласна комплексна програма поводження з відходами до 2015 року», а також «Здоров'я нації». Для їх виконання реалізуються природоохоронні заходи на промислових підприємствах Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...