App Store Google Play

Дніпродзержинські депутати віддали лікарні

06.10.2011 13:38
Депутати міської ради Дніпродзержинська виконали доручення губернатора Олександра Вілкула - віддали у власність області міські лікувальні заклади. Спеціально заради цього вони зібрались на позачергову сесію 6 жовтня.

Попри думку опозиції, міська рада більшістю голосів віддала лікарні у власність області. Відповідаючи на депутатський запит Ігоря Лісничого, міський голова Дніпродзержинська Станіслав Сафронов заявив, що жоден лікувальний заклад у місті в результаті передачі майна не буде закрито, жоден медпрацівник не буде скорочений.

Перед позачерговою сесією біля будівлі міськради відбулось одразу два мітинги: один був організований депутатами опозиційних політичних сил, які виступили проти передачі міського майна області, інший - під прапорами ПР. Останні, природно, виступали за передачу лікарень області.

Опозиція назвала рішення протизаконним експериментом над охороною здоров'я і припустила, що обласне начальство буде скорочувати лікарні й лікарів, а майно, що належить городянам - продавати на свою користь.

Водночас, прихильники реформи стверджують, що в обласній власності дніпродзержинським лікувальним закладам буде краще: фінансування з обласного бюджету значно краще, ніж з міського, а жодних скорочень не буде.  

Під час мітингу невідомі молоді люди принесли й поклали на ґанку будівлі міськради забинтовану людини на носилках, схоже, жінку. Якийсь час людина лежала на ґанку, до неї підходив заступник начальника міської міліції Олександр Вовк, дивився. Зрештою, ті самі невідомі прибрали носилки.

за матеріалами "Событие"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...