App Store Google Play

Дніпродзержинські депутати віддали лікарні

06.10.2011 13:38
Депутати міської ради Дніпродзержинська виконали доручення губернатора Олександра Вілкула - віддали у власність області міські лікувальні заклади. Спеціально заради цього вони зібрались на позачергову сесію 6 жовтня.

Попри думку опозиції, міська рада більшістю голосів віддала лікарні у власність області. Відповідаючи на депутатський запит Ігоря Лісничого, міський голова Дніпродзержинська Станіслав Сафронов заявив, що жоден лікувальний заклад у місті в результаті передачі майна не буде закрито, жоден медпрацівник не буде скорочений.

Перед позачерговою сесією біля будівлі міськради відбулось одразу два мітинги: один був організований депутатами опозиційних політичних сил, які виступили проти передачі міського майна області, інший - під прапорами ПР. Останні, природно, виступали за передачу лікарень області.

Опозиція назвала рішення протизаконним експериментом над охороною здоров'я і припустила, що обласне начальство буде скорочувати лікарні й лікарів, а майно, що належить городянам - продавати на свою користь.

Водночас, прихильники реформи стверджують, що в обласній власності дніпродзержинським лікувальним закладам буде краще: фінансування з обласного бюджету значно краще, ніж з міського, а жодних скорочень не буде.  

Під час мітингу невідомі молоді люди принесли й поклали на ґанку будівлі міськради забинтовану людини на носилках, схоже, жінку. Якийсь час людина лежала на ґанку, до неї підходив заступник начальника міської міліції Олександр Вовк, дивився. Зрештою, ті самі невідомі прибрали носилки.

за матеріалами "Событие"Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...