App Store Google Play

Дніпродзержинські депутати віддали лікарні

06.10.2011 13:38
Депутати міської ради Дніпродзержинська виконали доручення губернатора Олександра Вілкула - віддали у власність області міські лікувальні заклади. Спеціально заради цього вони зібрались на позачергову сесію 6 жовтня.

Попри думку опозиції, міська рада більшістю голосів віддала лікарні у власність області. Відповідаючи на депутатський запит Ігоря Лісничого, міський голова Дніпродзержинська Станіслав Сафронов заявив, що жоден лікувальний заклад у місті в результаті передачі майна не буде закрито, жоден медпрацівник не буде скорочений.

Перед позачерговою сесією біля будівлі міськради відбулось одразу два мітинги: один був організований депутатами опозиційних політичних сил, які виступили проти передачі міського майна області, інший - під прапорами ПР. Останні, природно, виступали за передачу лікарень області.

Опозиція назвала рішення протизаконним експериментом над охороною здоров'я і припустила, що обласне начальство буде скорочувати лікарні й лікарів, а майно, що належить городянам - продавати на свою користь.

Водночас, прихильники реформи стверджують, що в обласній власності дніпродзержинським лікувальним закладам буде краще: фінансування з обласного бюджету значно краще, ніж з міського, а жодних скорочень не буде.  

Під час мітингу невідомі молоді люди принесли й поклали на ґанку будівлі міськради забинтовану людини на носилках, схоже, жінку. Якийсь час людина лежала на ґанку, до неї підходив заступник начальника міської міліції Олександр Вовк, дивився. Зрештою, ті самі невідомі прибрали носилки.

за матеріалами "Событие"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...