App Store Google Play

Дніпродзержинські депутати віддали лікарні

06.10.2011 13:38
Депутати міської ради Дніпродзержинська виконали доручення губернатора Олександра Вілкула - віддали у власність області міські лікувальні заклади. Спеціально заради цього вони зібрались на позачергову сесію 6 жовтня.

Попри думку опозиції, міська рада більшістю голосів віддала лікарні у власність області. Відповідаючи на депутатський запит Ігоря Лісничого, міський голова Дніпродзержинська Станіслав Сафронов заявив, що жоден лікувальний заклад у місті в результаті передачі майна не буде закрито, жоден медпрацівник не буде скорочений.

Перед позачерговою сесією біля будівлі міськради відбулось одразу два мітинги: один був організований депутатами опозиційних політичних сил, які виступили проти передачі міського майна області, інший - під прапорами ПР. Останні, природно, виступали за передачу лікарень області.

Опозиція назвала рішення протизаконним експериментом над охороною здоров'я і припустила, що обласне начальство буде скорочувати лікарні й лікарів, а майно, що належить городянам - продавати на свою користь.

Водночас, прихильники реформи стверджують, що в обласній власності дніпродзержинським лікувальним закладам буде краще: фінансування з обласного бюджету значно краще, ніж з міського, а жодних скорочень не буде.  

Під час мітингу невідомі молоді люди принесли й поклали на ґанку будівлі міськради забинтовану людини на носилках, схоже, жінку. Якийсь час людина лежала на ґанку, до неї підходив заступник начальника міської міліції Олександр Вовк, дивився. Зрештою, ті самі невідомі прибрали носилки.

за матеріалами "Событие"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...