App Store Google Play

24 серпня у Дніпропетровську відбудеться "Gorod майстрів"

11.08.2011 16:35

Міський сайт gorod.dp.ua і мистецька агенція «Арт-вертеп» святкують День Незалежності в рідному місті фестивалем hand-made - Gorod Майстрів. До участі запрошуються майстри, художні школи, майстерні, магазини і салони, які створюють і пропагують авторські вироби.

24 серпня, в День Незалежності України в дніпропетровському парку ім. Лазара Глоби відбудеться фестиваль Gorod Майстрів. На виставці-ярмарку ви зможете побачити і придбати hand-made подарунки та сувеніри кращих майстрів Україні.

Також у програмі свята: майстер-класи, виставка робіт молодих Дніпропетровських художників і фотографів, молодіжні театри, виступи музичних колективів, а також багато інших розваг для дітей і дорослих.

Ідея Gorodа Майстрів виникла в березні 2011 року, коли gorod.dp.ua успішно запустив проект Місто Майстрів - каталог майстрів ручної роботи Дніпропетровська та області. Метою проекту є створення єдиної бази всіх творців ручної роботи, просування та привернення уваги суспільства до майстрів та їх виробам.

Мистецька агенція «Арт-вертеп» в рамках події запрошує нових майстрів представити свої твори на одному з найбільших українських арт-порталів artvertep.com і в Інтернет-магазині artvertep.com/shop. Крім щоденного огляду художнього життя країни - афіш, новин, рецензій, на порталі представлено кілька тисяч персональних блогів майстрів з різних регіонів України.

Народні ремесла, сучасний декор, іграшки, картини, живопис, авторський одяг, інтер'єрний дизайн та багато інших напрямків сучасного мистецтва можна не тільки переглянути, а й придбати.

Умови участі:

  • 250 грн. - Членський збір для місцевих майстрів;
  • 300 грн. - Членський збір для місцевих майстрів (включаючи обладнання: стіл і стілець);
  • 400 грн. - Членський збір для майстрів з інших міст (включаючи обладнання та поселення в готелі).

Запрошуємо до проведення майстер-класів та мистецьких виступів.

Для майстрів, які не мають можливості відвідати фестиваль, спеціальна пропозиція - представлення ваших творів агенцією "АртВертеп".

Реєстрація учасників, запитання та консультації: тел. (056) 745-10-60, [email protected], [email protected]

м. Дніпропетровськ. вул.Червона площа, 3. Арт-крамниця «Білокнижник»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...