App Store Google Play

24 серпня у Дніпропетровську відбудеться "Gorod майстрів"

11.08.2011 16:35

Міський сайт gorod.dp.ua і мистецька агенція «Арт-вертеп» святкують День Незалежності в рідному місті фестивалем hand-made - Gorod Майстрів. До участі запрошуються майстри, художні школи, майстерні, магазини і салони, які створюють і пропагують авторські вироби.

24 серпня, в День Незалежності України в дніпропетровському парку ім. Лазара Глоби відбудеться фестиваль Gorod Майстрів. На виставці-ярмарку ви зможете побачити і придбати hand-made подарунки та сувеніри кращих майстрів Україні.

Також у програмі свята: майстер-класи, виставка робіт молодих Дніпропетровських художників і фотографів, молодіжні театри, виступи музичних колективів, а також багато інших розваг для дітей і дорослих.

Ідея Gorodа Майстрів виникла в березні 2011 року, коли gorod.dp.ua успішно запустив проект Місто Майстрів - каталог майстрів ручної роботи Дніпропетровська та області. Метою проекту є створення єдиної бази всіх творців ручної роботи, просування та привернення уваги суспільства до майстрів та їх виробам.

Мистецька агенція «Арт-вертеп» в рамках події запрошує нових майстрів представити свої твори на одному з найбільших українських арт-порталів artvertep.com і в Інтернет-магазині artvertep.com/shop. Крім щоденного огляду художнього життя країни - афіш, новин, рецензій, на порталі представлено кілька тисяч персональних блогів майстрів з різних регіонів України.

Народні ремесла, сучасний декор, іграшки, картини, живопис, авторський одяг, інтер'єрний дизайн та багато інших напрямків сучасного мистецтва можна не тільки переглянути, а й придбати.

Умови участі:

  • 250 грн. - Членський збір для місцевих майстрів;
  • 300 грн. - Членський збір для місцевих майстрів (включаючи обладнання: стіл і стілець);
  • 400 грн. - Членський збір для майстрів з інших міст (включаючи обладнання та поселення в готелі).

Запрошуємо до проведення майстер-класів та мистецьких виступів.

Для майстрів, які не мають можливості відвідати фестиваль, спеціальна пропозиція - представлення ваших творів агенцією "АртВертеп".

Реєстрація учасників, запитання та консультації: тел. (056) 745-10-60, [email protected], [email protected]

м. Дніпропетровськ. вул.Червона площа, 3. Арт-крамниця «Білокнижник»Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...