App Store Google Play

24 серпня у Дніпропетровську відбудеться "Gorod майстрів"

11.08.2011 16:35

Міський сайт gorod.dp.ua і мистецька агенція «Арт-вертеп» святкують День Незалежності в рідному місті фестивалем hand-made - Gorod Майстрів. До участі запрошуються майстри, художні школи, майстерні, магазини і салони, які створюють і пропагують авторські вироби.

24 серпня, в День Незалежності України в дніпропетровському парку ім. Лазара Глоби відбудеться фестиваль Gorod Майстрів. На виставці-ярмарку ви зможете побачити і придбати hand-made подарунки та сувеніри кращих майстрів Україні.

Також у програмі свята: майстер-класи, виставка робіт молодих Дніпропетровських художників і фотографів, молодіжні театри, виступи музичних колективів, а також багато інших розваг для дітей і дорослих.

Ідея Gorodа Майстрів виникла в березні 2011 року, коли gorod.dp.ua успішно запустив проект Місто Майстрів - каталог майстрів ручної роботи Дніпропетровська та області. Метою проекту є створення єдиної бази всіх творців ручної роботи, просування та привернення уваги суспільства до майстрів та їх виробам.

Мистецька агенція «Арт-вертеп» в рамках події запрошує нових майстрів представити свої твори на одному з найбільших українських арт-порталів artvertep.com і в Інтернет-магазині artvertep.com/shop. Крім щоденного огляду художнього життя країни - афіш, новин, рецензій, на порталі представлено кілька тисяч персональних блогів майстрів з різних регіонів України.

Народні ремесла, сучасний декор, іграшки, картини, живопис, авторський одяг, інтер'єрний дизайн та багато інших напрямків сучасного мистецтва можна не тільки переглянути, а й придбати.

Умови участі:

  • 250 грн. - Членський збір для місцевих майстрів;
  • 300 грн. - Членський збір для місцевих майстрів (включаючи обладнання: стіл і стілець);
  • 400 грн. - Членський збір для майстрів з інших міст (включаючи обладнання та поселення в готелі).

Запрошуємо до проведення майстер-класів та мистецьких виступів.

Для майстрів, які не мають можливості відвідати фестиваль, спеціальна пропозиція - представлення ваших творів агенцією "АртВертеп".

Реєстрація учасників, запитання та консультації: тел. (056) 745-10-60, [email protected], [email protected]

м. Дніпропетровськ. вул.Червона площа, 3. Арт-крамниця «Білокнижник»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...