App Store Google Play

24 серпня у Дніпропетровську відбудеться "Gorod майстрів"

11.08.2011 16:35

Міський сайт gorod.dp.ua і мистецька агенція «Арт-вертеп» святкують День Незалежності в рідному місті фестивалем hand-made - Gorod Майстрів. До участі запрошуються майстри, художні школи, майстерні, магазини і салони, які створюють і пропагують авторські вироби.

24 серпня, в День Незалежності України в дніпропетровському парку ім. Лазара Глоби відбудеться фестиваль Gorod Майстрів. На виставці-ярмарку ви зможете побачити і придбати hand-made подарунки та сувеніри кращих майстрів Україні.

Також у програмі свята: майстер-класи, виставка робіт молодих Дніпропетровських художників і фотографів, молодіжні театри, виступи музичних колективів, а також багато інших розваг для дітей і дорослих.

Ідея Gorodа Майстрів виникла в березні 2011 року, коли gorod.dp.ua успішно запустив проект Місто Майстрів - каталог майстрів ручної роботи Дніпропетровська та області. Метою проекту є створення єдиної бази всіх творців ручної роботи, просування та привернення уваги суспільства до майстрів та їх виробам.

Мистецька агенція «Арт-вертеп» в рамках події запрошує нових майстрів представити свої твори на одному з найбільших українських арт-порталів artvertep.com і в Інтернет-магазині artvertep.com/shop. Крім щоденного огляду художнього життя країни - афіш, новин, рецензій, на порталі представлено кілька тисяч персональних блогів майстрів з різних регіонів України.

Народні ремесла, сучасний декор, іграшки, картини, живопис, авторський одяг, інтер'єрний дизайн та багато інших напрямків сучасного мистецтва можна не тільки переглянути, а й придбати.

Умови участі:

  • 250 грн. - Членський збір для місцевих майстрів;
  • 300 грн. - Членський збір для місцевих майстрів (включаючи обладнання: стіл і стілець);
  • 400 грн. - Членський збір для майстрів з інших міст (включаючи обладнання та поселення в готелі).

Запрошуємо до проведення майстер-класів та мистецьких виступів.

Для майстрів, які не мають можливості відвідати фестиваль, спеціальна пропозиція - представлення ваших творів агенцією "АртВертеп".

Реєстрація учасників, запитання та консультації: тел. (056) 745-10-60, [email protected], [email protected]

м. Дніпропетровськ. вул.Червона площа, 3. Арт-крамниця «Білокнижник»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...