App Store Google Play

Через 2 місяці у Дніпропетровську зникне половина звичних маршрутів

17.06.2011 16:21
Проект нової транспортної мережі міста вже готовий до обговорення. В найближчому майбутньому в нього внесуть коригування і через місяць-півтора затвердять. Кількість маршрутів планується скоротити удвічі.

Реформування транспортної системи Дніпропетровська йде повним ходом. Через пару місяців з міських вулиць зникне половина звичних маршрутів, з 151 маршруту залишиться близько 70-ти, - розповів голова постійної комісії з питань транспорту і зв'язку Олександр Бєляєв.

"Зараз ми виносимо цей проект на обговорення, з тим, щоб в найближчий місяць усі змогли внести пропозиції і ми встигли їх розглянути, - говорить Бєляєв. - Через місяць-півтора затвердимо нову схему і проведемо конкурс на нові маршрути".

Фахівці вивчили вже існуючі маршрути і вирішили прибрати або скоротити довгі рейси, які перетинають усе місто (40, 76, 79, 107, 126 і т.п.). З кінця в кінець на таких маршрутах їздять менше 5% пасажирів, а витрата палива суттєва, коментує депутат.

"Я розумію, що пересадка не зовсім зручна, але завдяки цьому ми можемо трохи стримати тарифи, - говорить Бєляєв. - Але проблем на пересадці не буде, адже усе буде максимально відрегульовано".

Нова мережа по конфігурації нагадує "зірку", лінії маршрутів з великими пересадковими вузлами. Пасажир зможе без проблем дістатися з одного кінця міста в іншій. Така схема дозволить стримати зростання цін на проїзд, зробивши усі маршрути приблизно однаковими по кілометражу і допоможе реанімувати електротранспорт, вважає Бєляєв. До речі, трамвайну і тролейбусну мережу з часом теж піддадуть істотним змінам, розвинувши трамвайну мережу.

Трамвайні і автобусні маршрути постаралися максимально "розвести" і виключити повне дублювання. Так, по проспекту Карла Маркса від вулиці Карла Либкнехта до вулиці Шмидта ходитиме тільки трамвай №1, автобусних маршрутів тут взагалі не буде. Кінцеву зпинку тролейбусів з центру планують прибрати. З'їхавши з центрального мосту, тролейбуси рухатимуться по Набережній або по вулиці Ленінградській у бік вокзалу.

У центрі міста відстою автобусів взагалі не буде, вони базуватимуться на периферії. Завдяки чіткому дотриманню графіків, вдасться уникнути скупчення автотранспорту в одному місці.

Після того, як нову транспортну мережу затвердять, для перевізників розроблять графіки руху, кількість і місткість рухомого складу, і лише потім запропонують інвесторам займатися пасажироперевезеннями.

"Деякі маршрути ми віддаватимемо "пакетами" одному перевізникові, щоб він міг максимально погоджувати графіки і доставити пасажирів з одного кінця міста в іншій з найменшими тимчасовими і фінансовими витратами з боку пасажира, - ділиться планами Бєляєв. - Наприклад, вони зможуть зробити "єдиний квиток", щоб по ньому з пересадкою людина змогла проїхати не за 6, а за 4 гривні".

Конкурс проводитимуть вже цього літа і вже тоді віддадуть маршрути на обслуговування перевізнику на 5 років. Це буде мотивацією транспортникам робити фінансові вливання в розвиток підприємства, якість перевезень і закуповувати автобуси великої місткості.

Автобусні маршрути. Ті, які діють зараз і які плануються після реформи.

gorod.dp.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...