App Store Google Play

Стеценко: Селезньов повертається до тренувань

10.02.2011 12:18

Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко"Дніпра" прокоментував виступ команди на Marbella Cup.

- Андрію Вікторовичу, підсумки першого збору ви оцінили коротко: два придбання і дві втрати через травми. Зараз начебто травмованих не додалося, плюс команда привезла в рідне місто красень-кубок. Тобто другий збір можна вважати вдалим?

- У принципі, так. Ви прекрасно знаєте, що ми виграли представницький турнір, але головне, звичайно, не це. Групу травмованих гравців покинув Уча Лобжанідзе - він вже тренується в загальній групі. У неї ж увіллється буквально на початку наступного збору Женя Селезньов, а також Віталій Денисов і Матеус, який повністю відновився після ушкодження, отриманого на першому зборі. 

Фактично в лазареті у нас залишаться тільки Мандзюк і Гоменюк. Природно, це не може не радувати: наші лави поповнюються і міцніють (посміхається). Плюс до всього ви знаєте, що нами в оренду був узятий Нельсон Рівас. З моєї точки зору, він дуже якісно провів цей збір, і я думаю, що він однозначно посилить наші ряди. Можна з упевненістю говорити, що збір пройшов добре.

- Яке враження залишили інші новачки?
- Іван Стрініч зіграв лише один тайм, тому що у нього було невелике ушкодження, і після цього відбув у розташування збірної Хорватії. Але навіть у цей відрізок Іван справив непогане враження. На його рахунку результативна передача Олександру Гладкому. Інкум виглядав досить пристойно на позиції правого захисника. Він підкуповує своєю працездатністю, швидкісними якостями і швидкісним дриблінгом. Я так розумію, це те, на що розраховував і Хуанде Рамос. 

Джуліано трохи важко набирає форму, оскільки він півтора місяця був поза тренувальним процесом - відпочивав в теплих краях, по-моєму, в Майамі. Тобто до нас він прибув дещо розтренерованим, але вже вчора за рахунок роботи на зборі з тренером з фізпідготовки він відіграв повний матч. Після фінального свистка я запитав його про самопочуття. Він відповів, що дуже втомився, але, тим не менш сказав, що зумів витримати весь матч. При цьому зазначу, що він дуже непогано себе проявив. 

- В інтерв'ю газеті "Спорт-Экспресс в Украине" Хуанде Рамос сказав, що "Дніпро" розглядає п'ять кандидатур українських футболістів, які можуть його посилити. Ви можете це підтвердити?
- Ми розглядаємо зараз єдину кандидатуру. Прізвище цього гравця озвучити я не можу.

- Денис Шеліхов відправиться на третій збір чи буде знову займатися своїм працевлаштуванням?
- Так, відправиться. Вчора він дуже добре себе проявив, і однозначно він поїде з нами на третій збір. Незважаючи на всі розмови про його перехід в "Зорю", швидше за все свою кар'єру він буде продовжувати в Дніпропетровську.

- Перед початком турніру ставили завдання в ньому перемогти?
- Будь-яка команда ставить такі завдання. Ми не були винятком, хоча й не прагнули перемогти будь-якою ціною. Проте нам це вдалося, хоча було важко. 

- У наступному сезоні на правах переможця турніру "Дніпро" братиме в ньому участь? 
- Не треба з цієї перемоги робити якийсь подвиг. Це звичайний тренувальний турнір. Якщо запросять організатори, можливо і візьмемо участь, якщо поїдемо до Марбельї, а якщо не поїдемо туди, природно, не зіграємо. Попереду ще цілий рік. 

- Чи відома програма спарингів на третьому зборі?

- Так, відома. 14-го лютого ми відлітаємо на збір, і вже 15-го зіграємо з норвезьким "Ліллестремом". 18 і 21-го числа матчі з іншими норвезькими клубами - "Стабек" і "Хонефоссом". Останній спаринг перед відльотом додому буде 24-го лютого з іспанською "Мурсією".

ФК "Дніпро"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...