App Store Google Play

Підприємців Дніпропетровська штрафують за неприбраний сніг

31.01.2011 12:20
Останній снігопад у Дніпропетровську подарував міськбюджету близько 300 тис. грн. Поповненням міської кишені займалися 12 інспекторів, які протягом тижня невпинно перевіряли приватні підприємства на предмет розчищення снігу біля їхніх офісів, пише "Сегодня".

Стараннями інспекторів оштрафовані 173 підприємці. Кожному з порушників належить виплатити штраф у 1700 гривень.

«Комунальні та приватні підприємства не виконують норми, які зобов'язують прибирати 15 метрів території навколо їхніх приміщень. Територія повинна бути не тільки очищена від снігу, а й посипана піском - такі вимоги чинного закону України «Про благоустрій» від 2005 року», - повідомив начальник управління контролю за благоустроєм міста Сергій Верба і додав, що якщо хтось з перехожих травмувався під час ожеледиці, то він може через суд вимагати компенсацію у того, за ким закріплена територія.

До слова, підприємці повинні ще й вивезти сніг зі своєї території. Однак місце, куди його скинути, владою чітко не обумовлено.

«У міськраді повідомили, що місце скидання снігу вказує районний виконком, а там нам сказали, мовляв, вивозьте куди хочете. Поки згрібали його в купу біля бордюру», - розповіла підприємець Ганна.

Деякі підприємці скидають прибраний сніг на газони та клумби. А в одному з житлових масивів вантажівка вночі висипала вивезений звідкись сніг просто у дворі будинку.

На які потреби підуть зібрані штрафи (294 тис. 100 грн.), поки невідомо.

«Сума від штрафів надходить у бюджет, а потім міськрада ухвалює рішення, на що витратити ці гроші», - пояснив заступник начальника управління комунального господарства міськради Григорій Пінчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...