App Store Google Play

Підприємців Дніпропетровська штрафують за неприбраний сніг

31.01.2011 12:20
Останній снігопад у Дніпропетровську подарував міськбюджету близько 300 тис. грн. Поповненням міської кишені займалися 12 інспекторів, які протягом тижня невпинно перевіряли приватні підприємства на предмет розчищення снігу біля їхніх офісів, пише "Сегодня".

Стараннями інспекторів оштрафовані 173 підприємці. Кожному з порушників належить виплатити штраф у 1700 гривень.

«Комунальні та приватні підприємства не виконують норми, які зобов'язують прибирати 15 метрів території навколо їхніх приміщень. Територія повинна бути не тільки очищена від снігу, а й посипана піском - такі вимоги чинного закону України «Про благоустрій» від 2005 року», - повідомив начальник управління контролю за благоустроєм міста Сергій Верба і додав, що якщо хтось з перехожих травмувався під час ожеледиці, то він може через суд вимагати компенсацію у того, за ким закріплена територія.

До слова, підприємці повинні ще й вивезти сніг зі своєї території. Однак місце, куди його скинути, владою чітко не обумовлено.

«У міськраді повідомили, що місце скидання снігу вказує районний виконком, а там нам сказали, мовляв, вивозьте куди хочете. Поки згрібали його в купу біля бордюру», - розповіла підприємець Ганна.

Деякі підприємці скидають прибраний сніг на газони та клумби. А в одному з житлових масивів вантажівка вночі висипала вивезений звідкись сніг просто у дворі будинку.

На які потреби підуть зібрані штрафи (294 тис. 100 грн.), поки невідомо.

«Сума від штрафів надходить у бюджет, а потім міськрада ухвалює рішення, на що витратити ці гроші», - пояснив заступник начальника управління комунального господарства міськради Григорій Пінчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...