App Store Google Play

Запорізьке СБУ катувало «тризубівця» до дня Соборності?

28.01.2011 20:48
За інформацією, отриманою ГРАДом від адвоката Володимира Прудовського, який захищає «тризубівця» Анатолія Онуфрійчука, останнього 22 січня цього року піддали жорстоким тортурам під час допиту в Запорізькому обласному управлінні СБУ.

У відповідь на законні вимоги Онуфрійчука забезпечити присутність при допиті його адвоката, слідчі СБУ спочатку вдалися до брутальних погроз фізичної розправи, а потім понад півгодини катували його «дибою», вивернувши за спиною закуті у наручники руки над головою «тризубівця».

Про такі самі тортури, якими 21 січня катували у запорізькому СБУ іншого «тризубівця» Василя Лабайчука, заявив його адвокат Віктор Ніказаков.

«Особливо цинічним є катування патріота Онуфрійчука 22 січня у день Соборності України, який, за повідомленням сайту Служби безпеки України, було «вшановано в усіх регіональних управліннях СБУ». Слідчі, які вдалися до цих тортур, нічим не відрізняються від катів ЧК-НКВД і є продовжувачами кривавих справ сталінських поплічників Берії та Єжова, а не офіцерами української спецслужби", - прокоментував інформацію координатор ГРАДу Андрій Денисенко.

Як зазначив громадський активіст, сьогодні вже очевидно, що «справа Тризубу», яку влада намагається сфабрикувати на зразок «Дела врачей» та «Дела вредителей», розсипається на очах. Єдине обвинувачення, що може пред'явити влада в суді - це відпил голови незаконно встановленому погруддю Сталіна, якого в Україні офіційно визнано злочинцем. А це, як максимум, тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу.

"З одного боку, утримання хлопців під вартою є абсолютно незаконним і за це доведеться комусь відповідати. З іншого, за нашими даними, перед міліцією та СБУ поставлена задача розгромити «Тризуб», дискредитувати «Свободу» і посадити якомога більше їхніх активістів. Очевидно, що «тризубівців» катують з метою добитися зізнання у підриві пам'ятника Сталіну. Це єдиний спосіб запроторити їх за грати, попри заяви самого Тризубу про те, що вибух - провокація для розправи з організацією", - заявив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...