App Store Google Play

"Тризубівці" вдячні ГРАДу та "Свободі" за підтримку і захист побратимів

28.01.2011 19:03
Центральний провід ВО «Тризуб» ім. С.Бандери щиро дякує всім тим, хто, незважаючи на тиск промосковського владного режиму, відгукнувся на заклик допомогти нашій Організації і друзям, які перебувають за ґратами у цьому складному випробуванні. Про це йдеться у зверненні організації від 28 січня 2011 року, розміщеному на офіційному сайті.

Як зазначено у документі, 28 грудня 2010 року група українських патріотів провела резонансну акцію по ліквідації у Запоріжжі незаконно встановленого «п'ятою колоною» Росії так званого бюста кату українського народу Сталіну. Великий позитивний резонанс, психологічний та пропагандивний успіх цього заходу, який не приніс ніякої шкоди здоров'ю і майну громадян України, ворожі Україні сили не могли оминути своєю увагою.

Саме ця акція стала приводом для затримань, арештів, фабрикування абсурдних кримінальних справ проти керівництва, членства та прихильників нашої Організації. І на сьогоднішній день півтора десятка українських націоналістів перебувають за ґратами у нелюдських умовах, проти багатьох порушені невмотивовані кримінальні справи, ще більше патріотів піддаються психологічному та моральному тиску.

"Тризубівці" вдячні за підтримку у цій ситуації насамперед побратимам із Всеукраїнського об'єднання «Свобода» та Дніпропетровському громадському об'єднанню «ГРАД». "Ці справжні українські патріоти роблять все для того, щоб національна справедливість перемогла, і щоб хлопці, які зробили героїчний чин в ім'я України, якомога швидше вийшли на волю", - зазначено у зверненні.

Також організація дякує Архиєпископу УАПЦ Ігорю Ісіченку, який разом зі своєю єпархією молиться за наших побратимів, які зараз знаходяться у різних місцях позбавлення волі, Єпископу Дніпропетровському і Павлоградському Симеону (УПЦ КП) та сотням єпископів, священників, монахів, які возносять свої молитви до Бога.

Окрім того, "тризубівці" цінують підтримку низки націоналістичних організацій України, організаторів акцій протесту, мітингів, пікетів, народних депутатів України Андрія Парубія та Миколи Кульчинського, Героїв України Юрія Шухевича та Степана Хмара, побратима Михайла Ратушного, а також тисяч патріотів, хто так чи інакше приєднався до боротьби проти поневолення українського народу.

(Повний текст звернення) 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...