App Store Google Play

На Дніпропетровщині борг з заробітної плати складає 23 млн. грн.

28.01.2011 13:19
Станом на 1 січня 2011 року загальна сума нарахованої, але не сплаченої заробітної плати в Дніпропетровській області складає трохи більше 23 млн. грн., приблизно половина суми припадає на промислові підприємства, упродовж 2010 року загальні борги із заробітної плати в області поменшали майже учетверо. Про це повідомляє Головне управління статистики в Дніпропетровській області.

За інформацією Головного управління, торік повністю розрахувалися з персоналом на підприємствах лісового господарства, підприємствах з виробництва гумових та пластмасових виробів, транспортних засобів та устаткування, з виробництва і розподілення електроенергії, газу та води, а також готелів та ресторанів. Удесятеро поліпшився стан своєчасних розрахунків із заробітної плати у сфері діяльності підприємств рибальства, рибництва, транспорту і зв'язку та закладів освіти.

Упродовж 2010 року повністю виправилася ситуація на підприємствах, розташованих у Марганці та Синельниковому. У районах області від згаданих негараздів продовжують потерпати лише працівники, зайняті в економіці Апостолівського, Дніпропетровського, Нікопольського, Новомосковського, Павлоградського та П'ятихатського районів. Проте, при загальному поліпшенні стану своєчасних розрахунків із заробітної плати в області незмінним залишився він у П'ятихатському районі та майже утричі ускладнився у Нікопольському.

Так само приблизно у 3 рази зросла заборгованість із заробітної плати на підприємствах з оброблення деревини і з виробництва виробів з деревини, а також целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності і станом на 1 січня 2011 року склала 497 тис. грн і 193 тис. грн відповідно.

У загальній сумі нарахованої, але не сплаченої на згадану дату заробітної плати, майже 8 млн. грн., або 34%, складають кошти, які належить виплатити персоналу економічно активних підприємств, приблизно 11 млн. грн. (46%) - персоналу підприємств, що знаходяться на різних стадіях відновлення платоспроможності боржника, решта - персоналу підприємств, які припинили свою діяльність і не надали інформації щодо погашення заборгованості із заробітної плати.

Станом на 1 січня 2011 року за обсягами несвоєчасних розрахунків із працівниками Дніпропетровщина посіла шістнадцяте місце серед решти регіонів. Загалом найбільш складною продовжує залишатися ситуація у Донецькій та Харківській областях, де загальна сума заборгованої працівникам платні складає приблизно 233 млн. грн. і 128 млн. грн. відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...