App Store Google Play

На Дніпропетровщині борг з заробітної плати складає 23 млн. грн.

28.01.2011 13:19
Станом на 1 січня 2011 року загальна сума нарахованої, але не сплаченої заробітної плати в Дніпропетровській області складає трохи більше 23 млн. грн., приблизно половина суми припадає на промислові підприємства, упродовж 2010 року загальні борги із заробітної плати в області поменшали майже учетверо. Про це повідомляє Головне управління статистики в Дніпропетровській області.

За інформацією Головного управління, торік повністю розрахувалися з персоналом на підприємствах лісового господарства, підприємствах з виробництва гумових та пластмасових виробів, транспортних засобів та устаткування, з виробництва і розподілення електроенергії, газу та води, а також готелів та ресторанів. Удесятеро поліпшився стан своєчасних розрахунків із заробітної плати у сфері діяльності підприємств рибальства, рибництва, транспорту і зв'язку та закладів освіти.

Упродовж 2010 року повністю виправилася ситуація на підприємствах, розташованих у Марганці та Синельниковому. У районах області від згаданих негараздів продовжують потерпати лише працівники, зайняті в економіці Апостолівського, Дніпропетровського, Нікопольського, Новомосковського, Павлоградського та П'ятихатського районів. Проте, при загальному поліпшенні стану своєчасних розрахунків із заробітної плати в області незмінним залишився він у П'ятихатському районі та майже утричі ускладнився у Нікопольському.

Так само приблизно у 3 рази зросла заборгованість із заробітної плати на підприємствах з оброблення деревини і з виробництва виробів з деревини, а також целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності і станом на 1 січня 2011 року склала 497 тис. грн і 193 тис. грн відповідно.

У загальній сумі нарахованої, але не сплаченої на згадану дату заробітної плати, майже 8 млн. грн., або 34%, складають кошти, які належить виплатити персоналу економічно активних підприємств, приблизно 11 млн. грн. (46%) - персоналу підприємств, що знаходяться на різних стадіях відновлення платоспроможності боржника, решта - персоналу підприємств, які припинили свою діяльність і не надали інформації щодо погашення заборгованості із заробітної плати.

Станом на 1 січня 2011 року за обсягами несвоєчасних розрахунків із працівниками Дніпропетровщина посіла шістнадцяте місце серед решти регіонів. Загалом найбільш складною продовжує залишатися ситуація у Донецькій та Харківській областях, де загальна сума заборгованої працівникам платні складає приблизно 233 млн. грн. і 128 млн. грн. відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...