App Store Google Play

На Дніпропетровщині борг з заробітної плати складає 23 млн. грн.

28.01.2011 13:19
Станом на 1 січня 2011 року загальна сума нарахованої, але не сплаченої заробітної плати в Дніпропетровській області складає трохи більше 23 млн. грн., приблизно половина суми припадає на промислові підприємства, упродовж 2010 року загальні борги із заробітної плати в області поменшали майже учетверо. Про це повідомляє Головне управління статистики в Дніпропетровській області.

За інформацією Головного управління, торік повністю розрахувалися з персоналом на підприємствах лісового господарства, підприємствах з виробництва гумових та пластмасових виробів, транспортних засобів та устаткування, з виробництва і розподілення електроенергії, газу та води, а також готелів та ресторанів. Удесятеро поліпшився стан своєчасних розрахунків із заробітної плати у сфері діяльності підприємств рибальства, рибництва, транспорту і зв'язку та закладів освіти.

Упродовж 2010 року повністю виправилася ситуація на підприємствах, розташованих у Марганці та Синельниковому. У районах області від згаданих негараздів продовжують потерпати лише працівники, зайняті в економіці Апостолівського, Дніпропетровського, Нікопольського, Новомосковського, Павлоградського та П'ятихатського районів. Проте, при загальному поліпшенні стану своєчасних розрахунків із заробітної плати в області незмінним залишився він у П'ятихатському районі та майже утричі ускладнився у Нікопольському.

Так само приблизно у 3 рази зросла заборгованість із заробітної плати на підприємствах з оброблення деревини і з виробництва виробів з деревини, а також целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності і станом на 1 січня 2011 року склала 497 тис. грн і 193 тис. грн відповідно.

У загальній сумі нарахованої, але не сплаченої на згадану дату заробітної плати, майже 8 млн. грн., або 34%, складають кошти, які належить виплатити персоналу економічно активних підприємств, приблизно 11 млн. грн. (46%) - персоналу підприємств, що знаходяться на різних стадіях відновлення платоспроможності боржника, решта - персоналу підприємств, які припинили свою діяльність і не надали інформації щодо погашення заборгованості із заробітної плати.

Станом на 1 січня 2011 року за обсягами несвоєчасних розрахунків із працівниками Дніпропетровщина посіла шістнадцяте місце серед решти регіонів. Загалом найбільш складною продовжує залишатися ситуація у Донецькій та Харківській областях, де загальна сума заборгованої працівникам платні складає приблизно 233 млн. грн. і 128 млн. грн. відповідно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...