App Store Google Play

Міліціонери "намалювали" порушення і навіть сплатили штраф!

28.01.2011 10:39

Прокуратурою Петриківського району Дніпропетровської області у січні поточного року організовано та проведено перевірку додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення.

Службові особи Петриківського РВ ГУ МВС України у Дніпропетровській області в період з жовтня по листопада 2009 року з метою штучного нарощування показників своєї роботи і приховування бездіяльності, щодо виявлення правопорушень склали завідомо неправдиві офіційні документи.

Зокрема, прокуратура Петриківського району виявила сфабриковані протоколи про адміністративні правопорушення та постанови за справами про адміністративні правопорушення відносно семи осіб - мілціянти внесли до них завідомо неправдиві відомості шляхом підроблення пояснень та підписів правопорушників.

Цікавим є те, що адміністративні правопорушення цими особами не скоювались, при складанні протоколів та розгляді справ про адміністративні правопорушення вони присутніми не були, а правоохоронці навіть сплатили за них штраф (по 17 гривень за кожного з 7 осіб) і все це заради того щоб покращити статистику результатів своєї роботи!

Самі ж, так звані, правопорушники дізнались, про притягнення їх до адміністративної відповідальності лише під час прокурорської перевірки і були дуже здивовані, що вони нібито проживали без паспорту, втратили його через необережність чи допустили проживання у своїй квартирі осіб без паспорту.

За даним фактом 18 січня 2011 року прокуратурою Петриківського району Дніпропетровської області порушено кримінальну справу ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Досудове слідство у кримінальній справі триває.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...