App Store Google Play

Міліціонери "намалювали" порушення і навіть сплатили штраф!

28.01.2011 10:39

Прокуратурою Петриківського району Дніпропетровської області у січні поточного року організовано та проведено перевірку додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення.

Службові особи Петриківського РВ ГУ МВС України у Дніпропетровській області в період з жовтня по листопада 2009 року з метою штучного нарощування показників своєї роботи і приховування бездіяльності, щодо виявлення правопорушень склали завідомо неправдиві офіційні документи.

Зокрема, прокуратура Петриківського району виявила сфабриковані протоколи про адміністративні правопорушення та постанови за справами про адміністративні правопорушення відносно семи осіб - мілціянти внесли до них завідомо неправдиві відомості шляхом підроблення пояснень та підписів правопорушників.

Цікавим є те, що адміністративні правопорушення цими особами не скоювались, при складанні протоколів та розгляді справ про адміністративні правопорушення вони присутніми не були, а правоохоронці навіть сплатили за них штраф (по 17 гривень за кожного з 7 осіб) і все це заради того щоб покращити статистику результатів своєї роботи!

Самі ж, так звані, правопорушники дізнались, про притягнення їх до адміністративної відповідальності лише під час прокурорської перевірки і були дуже здивовані, що вони нібито проживали без паспорту, втратили його через необережність чи допустили проживання у своїй квартирі осіб без паспорту.

За даним фактом 18 січня 2011 року прокуратурою Петриківського району Дніпропетровської області порушено кримінальну справу ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Досудове слідство у кримінальній справі триває.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...