App Store Google Play

Міліціонери "намалювали" порушення і навіть сплатили штраф!

28.01.2011 10:39

Прокуратурою Петриківського району Дніпропетровської області у січні поточного року організовано та проведено перевірку додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення.

Службові особи Петриківського РВ ГУ МВС України у Дніпропетровській області в період з жовтня по листопада 2009 року з метою штучного нарощування показників своєї роботи і приховування бездіяльності, щодо виявлення правопорушень склали завідомо неправдиві офіційні документи.

Зокрема, прокуратура Петриківського району виявила сфабриковані протоколи про адміністративні правопорушення та постанови за справами про адміністративні правопорушення відносно семи осіб - мілціянти внесли до них завідомо неправдиві відомості шляхом підроблення пояснень та підписів правопорушників.

Цікавим є те, що адміністративні правопорушення цими особами не скоювались, при складанні протоколів та розгляді справ про адміністративні правопорушення вони присутніми не були, а правоохоронці навіть сплатили за них штраф (по 17 гривень за кожного з 7 осіб) і все це заради того щоб покращити статистику результатів своєї роботи!

Самі ж, так звані, правопорушники дізнались, про притягнення їх до адміністративної відповідальності лише під час прокурорської перевірки і були дуже здивовані, що вони нібито проживали без паспорту, втратили його через необережність чи допустили проживання у своїй квартирі осіб без паспорту.

За даним фактом 18 січня 2011 року прокуратурою Петриківського району Дніпропетровської області порушено кримінальну справу ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Досудове слідство у кримінальній справі триває.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...