App Store Google Play

Міліціонери "намалювали" порушення і навіть сплатили штраф!

28.01.2011 10:39

Прокуратурою Петриківського району Дніпропетровської області у січні поточного року організовано та проведено перевірку додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення.

Службові особи Петриківського РВ ГУ МВС України у Дніпропетровській області в період з жовтня по листопада 2009 року з метою штучного нарощування показників своєї роботи і приховування бездіяльності, щодо виявлення правопорушень склали завідомо неправдиві офіційні документи.

Зокрема, прокуратура Петриківського району виявила сфабриковані протоколи про адміністративні правопорушення та постанови за справами про адміністративні правопорушення відносно семи осіб - мілціянти внесли до них завідомо неправдиві відомості шляхом підроблення пояснень та підписів правопорушників.

Цікавим є те, що адміністративні правопорушення цими особами не скоювались, при складанні протоколів та розгляді справ про адміністративні правопорушення вони присутніми не були, а правоохоронці навіть сплатили за них штраф (по 17 гривень за кожного з 7 осіб) і все це заради того щоб покращити статистику результатів своєї роботи!

Самі ж, так звані, правопорушники дізнались, про притягнення їх до адміністративної відповідальності лише під час прокурорської перевірки і були дуже здивовані, що вони нібито проживали без паспорту, втратили його через необережність чи допустили проживання у своїй квартирі осіб без паспорту.

За даним фактом 18 січня 2011 року прокуратурою Петриківського району Дніпропетровської області порушено кримінальну справу ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Досудове слідство у кримінальній справі триває.

 

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...