App Store Google Play

Міліція продовжує переслідувати патріотів

26.01.2011 21:33
Тривають переслідування міліцією осіб, які мають хоч якесь відношення до ВО «Тризуб». Про це повідомили учасники прес-конференції 26 січня. У ній взяли участь члени ВО «Тризуб», ВО «Свобода», КУНівець Микола Коханівський та адвокат Сидір Кізін.

«Попри те, що 18 січня прокурор Запорізької області оголосив, що всі семеро осіб, які причетні до зрізання голови пам'ятника [Cталіну], арештовані, і вже є докази. Але після цього, зокрема 22 січня, приходять до мене додому з обшуком, паралельно до Андрія Тарасенка з обшуком приходять як на чай щодня, досі ведуться ці переслідування по телефону, ходіння за нами», - зауважила прес-секретар «Тризубу» і активістка ВО «Жіноча Січ» Олеся Применко, яку нещодавно після обшуку возили до райвідділу міліції.

Заступник керівника Центрального проводу ВО «Тризуб» Андрій Тарасенко зауважив, що його також переслідують після того, як звільнили під підписку. «Сюди я прийшов з двома «ангелами-охоронцями», якщо можна так назвати. Постійно у дворі стоїть машина, чомусь вважають, що я їх не бачу. Хоча працюють абсолютно непрофесійно, уявіть, скільки грошей витрачає держава на це все». Тризубівець нагадав, як нещадно витрачалися бюджетні кошти на переправлення затриманих з Івано-Франківська до Запоріжжя чартерним рейсом.

Адвокат Сидір Кізін звернув увагу, що міліція порушує низку норм закону: порядок утримання під вартою, право на захист. Він зауважив, що мали місце і ухвалення рішення суду без присутності обвинувачених. «Ми бачимо абсолютний правовий нігілізм: стражі в Запоріжжі уявляють собі, що це окрема країна, на них не поширюються норми Конституції, вони уявляють собі, що можуть безпідставно утримувати людей під вартою і не нести за це ніякоїої відповідальності», - наголосив адвокат.

Всі учасники прес-конференції вважають арешти патріотів політичними репресіями. Заступник голови Київської міської організації ВО "Свобода" Юрій Ноєвий зауважив, що в Україну повертається сталінський режим, який утверджується за рахунок знищення українських націоналістичних організацій та партій. Член Центрального провоу ВО «Тризуб» Іван Сута звернув увагу, що нинішній окупаційний режим робить все для того, аби "Тризуб", як дієва націоналістична організація, зникла з громадсько-політичного простору України.

Учасники конференції зійшлися на думці, що протидіяти подібній антиукраїнській політиці можна масовими акціями протесту. Так, 27 січня о 14:00 в Києві біля будівлі ГПУ відбудеться масштабна акція за участю родичів затриманих патріотів. Солідарні протести пройдуть у Львові і Жовкві, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Вінниці та Сумах.

 

За матеріалами VVnews та прес-служби ВО «Жіноча Січ»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...