App Store Google Play

Свободівці-голови обласних рад вимагають звільнити політв’язнів

25.01.2011 17:28

24 січня січня голови Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської обласних рад передали Президентк листа з вимогою звільнити політв'язнів і припинити переслідування політичних опонентів. Текст листа розміщений на офіційному сайті ВО «Свобода».

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич і голова Івано-Франківської облради Олександр Сич є заступниками голови ВО «Свобода», а голова Тернопільської облради Олексій Кайда очолює Секретаріат партії.

Приводом для звернення стали масові арешти представників націоналістичних організацій, здійснені з порушенням чинного законодавства.

«Міліція проводить затримання з грубим порушенням Конституції та законів України, нехтуючи процесуальними нормами, правоохоронці не повідомляють рідних про затримання, тримають у секреті місце утримання заарештованих, до затриманих не допускають адвокатів та застосовують методи фізичного і морального тиску», - йдеться у листі.

Нині під вартою перебувають більше десятка членів ВО «Тризуб», були затримані практично всі керівники цієї організації, і зараз частина із них знаходиться на підписці про невиїзд. Проти заступника голови Запорізької «Свободи» реанімували колись закриту справу. Ще троє свідомих українців також знаходяться у відділках та СІЗО Запоріжжя.

Свободівці наголошують, що масові арешти схожі на політичний процес: «Виглядає так, що справжньою причиною затримання стала приналежність до українських патріотичних організацій, або й взагалі свідома громадянська позиція».

Автори листа вимагають від Януковича припинити політичні переслідування і відродження політики сталінізму, а також звільнити Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова як керівника відомства, що здійснює політичні репресії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...