App Store Google Play

Свободівці-голови обласних рад вимагають звільнити політв’язнів

25.01.2011 17:28

24 січня січня голови Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської обласних рад передали Президентк листа з вимогою звільнити політв'язнів і припинити переслідування політичних опонентів. Текст листа розміщений на офіційному сайті ВО «Свобода».

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич і голова Івано-Франківської облради Олександр Сич є заступниками голови ВО «Свобода», а голова Тернопільської облради Олексій Кайда очолює Секретаріат партії.

Приводом для звернення стали масові арешти представників націоналістичних організацій, здійснені з порушенням чинного законодавства.

«Міліція проводить затримання з грубим порушенням Конституції та законів України, нехтуючи процесуальними нормами, правоохоронці не повідомляють рідних про затримання, тримають у секреті місце утримання заарештованих, до затриманих не допускають адвокатів та застосовують методи фізичного і морального тиску», - йдеться у листі.

Нині під вартою перебувають більше десятка членів ВО «Тризуб», були затримані практично всі керівники цієї організації, і зараз частина із них знаходиться на підписці про невиїзд. Проти заступника голови Запорізької «Свободи» реанімували колись закриту справу. Ще троє свідомих українців також знаходяться у відділках та СІЗО Запоріжжя.

Свободівці наголошують, що масові арешти схожі на політичний процес: «Виглядає так, що справжньою причиною затримання стала приналежність до українських патріотичних організацій, або й взагалі свідома громадянська позиція».

Автори листа вимагають від Януковича припинити політичні переслідування і відродження політики сталінізму, а також звільнити Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова як керівника відомства, що здійснює політичні репресії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...