App Store Google Play

Свободівці-голови обласних рад вимагають звільнити політв’язнів

25.01.2011 17:28

24 січня січня голови Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської обласних рад передали Президентк листа з вимогою звільнити політв'язнів і припинити переслідування політичних опонентів. Текст листа розміщений на офіційному сайті ВО «Свобода».

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич і голова Івано-Франківської облради Олександр Сич є заступниками голови ВО «Свобода», а голова Тернопільської облради Олексій Кайда очолює Секретаріат партії.

Приводом для звернення стали масові арешти представників націоналістичних організацій, здійснені з порушенням чинного законодавства.

«Міліція проводить затримання з грубим порушенням Конституції та законів України, нехтуючи процесуальними нормами, правоохоронці не повідомляють рідних про затримання, тримають у секреті місце утримання заарештованих, до затриманих не допускають адвокатів та застосовують методи фізичного і морального тиску», - йдеться у листі.

Нині під вартою перебувають більше десятка членів ВО «Тризуб», були затримані практично всі керівники цієї організації, і зараз частина із них знаходиться на підписці про невиїзд. Проти заступника голови Запорізької «Свободи» реанімували колись закриту справу. Ще троє свідомих українців також знаходяться у відділках та СІЗО Запоріжжя.

Свободівці наголошують, що масові арешти схожі на політичний процес: «Виглядає так, що справжньою причиною затримання стала приналежність до українських патріотичних організацій, або й взагалі свідома громадянська позиція».

Автори листа вимагають від Януковича припинити політичні переслідування і відродження політики сталінізму, а також звільнити Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова як керівника відомства, що здійснює політичні репресії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...