App Store Google Play

Ало! Нас не чують!

25.01.2011 11:01

З 1 лютого бюро обслуговування мешканців Дніпропетровської міської ради працюватиме за новим розкладом. Відповідне рішення ухвалив виконком міськради.

Невідомо, щоправда, з якою метою було змінено графік. Логічно було б припустити, що зміни пов'язані із передвиборчою обіцянкою діючого президента "почути кожного", а  відтак - бюро обслуговування мало б стати "ближчим до людей".

Однак, логіка місцевої влади, вочевидь інша і пов'язана радше із закінченням виборчої кампанії. Це видно з, власне, самого оновленого графіку: понеділок-середа з 10.00 до 17.00, четвер з  10.00 до 18.00, п'ятниця з 10.00 до 16.00, перерва з  13.00 до 14.00, вихідні дні субота та неділя. Раніше Бюро працювало з 9, а обідня перерва тримала з 12 до 13. Наочне покращення життя і ставлення міської влади до городян, які її обрали.

Звернутися до Бюро за отриманням архівної довідки, або за необхідними для вирішення земельних питань документами, або з копіями розпоряджень міського голови та рішень міськради тощо, пересічному дніпропетровцю практично нереально. Працювати цей надзвичайно потрібний орган починає значно пізніше, ніж більшість мешканців, закінчує - раніше, а перерва відбувається синхронно з перервами потенційних відвідувачів.

При всьому, орган цей, схоже, є надзвичайно  корисним, адже Бюро надає аж 42 послуги, дізнатися про які міськвиконком пропонує з сайту міськради, котрий, між іншим, вже кілька днів не працює. На головній сторінці  без жодних "просимо вибачення" повідомляється про те, що сайт на плановому технічному обслуговуванні. Кли ж планується відновити роботу цього надважливого для мешканців ресурсу - невідомо. За неофіційною інформацією, проблема в неоплаченому хостингу: в бюджеті міста забракло кількасот гривень для забезпечення роботи обов'язкового, відповідно до законодавства і регламенту ресурсу. Формально він нібито й є, а на ділі - мало того, що є практично порожнім та неінформативним, так ще й на постійному ТО. Пообіцяли почути кожного - і вимкнули телефон.

До слова, у Львові бюро обслуговування мешканців працює з 8 до 19, у п'ятницю - до 17.45. В Одесі - з 9 до 18, а з 18 до 8 ранку чергує представник виконкому. У Харкові - з 9 до 18. До того, у більшості міст на прийом до чиновника можна записатися, заповнивши форму на сайті, або поставити запитання через той-таки Інтернет.

Куди ж дивиться європейська комісія, котра видала Іван Івановичу та очолюваному ним виконкому сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту якості ISO 9001-2000? Чи продовжить вона дію цього сертифікату на наступний рік? Незле було б перед тим провести перевірку чиновників-окозамилювачів на детекторі брехні.

І як взагалі неодноразово оцінювана експертами та політиками як найбільш закрита для громади міська рада змогла його отримати? Не хочеться сумніватися у чесності та принциповості європейських аудиторів (сертифікацію здійснювало ТЮФ Рейнланд), проте здається, що їх банально "розвели". Як, власне, і нас усіх. 

Чи є з цього папірця користь дніпропетровцям, чи він був придбаний міським керівництвом за мішок цибулі для того, щоб повісити на стіну в золотій рамочці?

Та й, зрештою, чи є користь з цієї наскрізь брехливої та безсоромно-байдужої до потреб громади влади?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...