App Store Google Play

Ало! Нас не чують!

25.01.2011 11:01

З 1 лютого бюро обслуговування мешканців Дніпропетровської міської ради працюватиме за новим розкладом. Відповідне рішення ухвалив виконком міськради.

Невідомо, щоправда, з якою метою було змінено графік. Логічно було б припустити, що зміни пов'язані із передвиборчою обіцянкою діючого президента "почути кожного", а  відтак - бюро обслуговування мало б стати "ближчим до людей".

Однак, логіка місцевої влади, вочевидь інша і пов'язана радше із закінченням виборчої кампанії. Це видно з, власне, самого оновленого графіку: понеділок-середа з 10.00 до 17.00, четвер з  10.00 до 18.00, п'ятниця з 10.00 до 16.00, перерва з  13.00 до 14.00, вихідні дні субота та неділя. Раніше Бюро працювало з 9, а обідня перерва тримала з 12 до 13. Наочне покращення життя і ставлення міської влади до городян, які її обрали.

Звернутися до Бюро за отриманням архівної довідки, або за необхідними для вирішення земельних питань документами, або з копіями розпоряджень міського голови та рішень міськради тощо, пересічному дніпропетровцю практично нереально. Працювати цей надзвичайно потрібний орган починає значно пізніше, ніж більшість мешканців, закінчує - раніше, а перерва відбувається синхронно з перервами потенційних відвідувачів.

При всьому, орган цей, схоже, є надзвичайно  корисним, адже Бюро надає аж 42 послуги, дізнатися про які міськвиконком пропонує з сайту міськради, котрий, між іншим, вже кілька днів не працює. На головній сторінці  без жодних "просимо вибачення" повідомляється про те, що сайт на плановому технічному обслуговуванні. Кли ж планується відновити роботу цього надважливого для мешканців ресурсу - невідомо. За неофіційною інформацією, проблема в неоплаченому хостингу: в бюджеті міста забракло кількасот гривень для забезпечення роботи обов'язкового, відповідно до законодавства і регламенту ресурсу. Формально він нібито й є, а на ділі - мало того, що є практично порожнім та неінформативним, так ще й на постійному ТО. Пообіцяли почути кожного - і вимкнули телефон.

До слова, у Львові бюро обслуговування мешканців працює з 8 до 19, у п'ятницю - до 17.45. В Одесі - з 9 до 18, а з 18 до 8 ранку чергує представник виконкому. У Харкові - з 9 до 18. До того, у більшості міст на прийом до чиновника можна записатися, заповнивши форму на сайті, або поставити запитання через той-таки Інтернет.

Куди ж дивиться європейська комісія, котра видала Іван Івановичу та очолюваному ним виконкому сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту якості ISO 9001-2000? Чи продовжить вона дію цього сертифікату на наступний рік? Незле було б перед тим провести перевірку чиновників-окозамилювачів на детекторі брехні.

І як взагалі неодноразово оцінювана експертами та політиками як найбільш закрита для громади міська рада змогла його отримати? Не хочеться сумніватися у чесності та принциповості європейських аудиторів (сертифікацію здійснювало ТЮФ Рейнланд), проте здається, що їх банально "розвели". Як, власне, і нас усіх. 

Чи є з цього папірця користь дніпропетровцям, чи він був придбаний міським керівництвом за мішок цибулі для того, щоб повісити на стіну в золотій рамочці?

Та й, зрештою, чи є користь з цієї наскрізь брехливої та безсоромно-байдужої до потреб громади влади?Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...