App Store Google Play

Ало! Нас не чують!

25.01.2011 11:01

З 1 лютого бюро обслуговування мешканців Дніпропетровської міської ради працюватиме за новим розкладом. Відповідне рішення ухвалив виконком міськради.

Невідомо, щоправда, з якою метою було змінено графік. Логічно було б припустити, що зміни пов'язані із передвиборчою обіцянкою діючого президента "почути кожного", а  відтак - бюро обслуговування мало б стати "ближчим до людей".

Однак, логіка місцевої влади, вочевидь інша і пов'язана радше із закінченням виборчої кампанії. Це видно з, власне, самого оновленого графіку: понеділок-середа з 10.00 до 17.00, четвер з  10.00 до 18.00, п'ятниця з 10.00 до 16.00, перерва з  13.00 до 14.00, вихідні дні субота та неділя. Раніше Бюро працювало з 9, а обідня перерва тримала з 12 до 13. Наочне покращення життя і ставлення міської влади до городян, які її обрали.

Звернутися до Бюро за отриманням архівної довідки, або за необхідними для вирішення земельних питань документами, або з копіями розпоряджень міського голови та рішень міськради тощо, пересічному дніпропетровцю практично нереально. Працювати цей надзвичайно потрібний орган починає значно пізніше, ніж більшість мешканців, закінчує - раніше, а перерва відбувається синхронно з перервами потенційних відвідувачів.

При всьому, орган цей, схоже, є надзвичайно  корисним, адже Бюро надає аж 42 послуги, дізнатися про які міськвиконком пропонує з сайту міськради, котрий, між іншим, вже кілька днів не працює. На головній сторінці  без жодних "просимо вибачення" повідомляється про те, що сайт на плановому технічному обслуговуванні. Кли ж планується відновити роботу цього надважливого для мешканців ресурсу - невідомо. За неофіційною інформацією, проблема в неоплаченому хостингу: в бюджеті міста забракло кількасот гривень для забезпечення роботи обов'язкового, відповідно до законодавства і регламенту ресурсу. Формально він нібито й є, а на ділі - мало того, що є практично порожнім та неінформативним, так ще й на постійному ТО. Пообіцяли почути кожного - і вимкнули телефон.

До слова, у Львові бюро обслуговування мешканців працює з 8 до 19, у п'ятницю - до 17.45. В Одесі - з 9 до 18, а з 18 до 8 ранку чергує представник виконкому. У Харкові - з 9 до 18. До того, у більшості міст на прийом до чиновника можна записатися, заповнивши форму на сайті, або поставити запитання через той-таки Інтернет.

Куди ж дивиться європейська комісія, котра видала Іван Івановичу та очолюваному ним виконкому сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту якості ISO 9001-2000? Чи продовжить вона дію цього сертифікату на наступний рік? Незле було б перед тим провести перевірку чиновників-окозамилювачів на детекторі брехні.

І як взагалі неодноразово оцінювана експертами та політиками як найбільш закрита для громади міська рада змогла його отримати? Не хочеться сумніватися у чесності та принциповості європейських аудиторів (сертифікацію здійснювало ТЮФ Рейнланд), проте здається, що їх банально "розвели". Як, власне, і нас усіх. 

Чи є з цього папірця користь дніпропетровцям, чи він був придбаний міським керівництвом за мішок цибулі для того, щоб повісити на стіну в золотій рамочці?

Та й, зрештою, чи є користь з цієї наскрізь брехливої та безсоромно-байдужої до потреб громади влади?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...