App Store Google Play

Зіркові брехуни

24.01.2011 14:10

Ненависник кримських татар міністр внутрішніх справ Могильов вчинив злочинні діяння з трибуни Верховної ради. Це зафіксовано у документі - стенограмі засідання парламенту і сотнями телекамер. Могильов анонсував кровопролиття. Залякував, сіяв паніку і страх. Займався дезінформацією з трибуни. Він навіть вказав на підозрюваних у цій змові та підготовці злочину - очевидно, що опозицію. З нагоди державного свята міністр вдався до відвертої провокації. Хтось вірить, що цей міністр-демократ з сорому згорить і подасть за брехню у відставку?!

Почин начальника бездумно підтримали низка інших дубів правопорядку. "Мова йде про те, що у нас є оперативна інформація - деякі опозиціонери хотіли б, щоб масові акції переросли в кровопролиття". А це вже заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк. Начальник Головного управління МВС у Дніпропетровській області Віктор Бабенко пішов ще далі за шефа: усіх, хто готувався святкувати державне свято назвав "дурниками" та "гарматним м'ясом" і наказав міліції фіксувати цих "злочинців", які будуть їхати на свято до столиці.

Це ж скільки "баобабів" в зоряних погонах на один погонний міліцейський метр! Вздовж кожної дороги усміхається Головнокомандувач і Президент, вітає людей зі святом Злуки, а "бабенки" тим часом попереджають: будете з президентом святкувати - станете "гарматним м'ясом" і ми вас усіх поставимо "на учьот". Найвищий час у генерал-майора Бабенка запитати: президент і вся свита з Адміністрації, керівництво уряду взяли участь у святкуванні та інших церемоніях, то це з генеральських слів виходить вони також "дурники", яких треба вчасно "зафіксувати" і взяти в оперативну розробку?!

Найцікавіше, що цей потік злочинного маразму, який запустив сам Могильов, був оперативно зупинений. Зустріч з організаторами урочистостей відбулася, і той самий Ратушняк почав рачкувати: "Міністр однозначно сказав, що це була оперативна інформація. На сьогодні відпрацьовані всі об'єкти, і на цей час вона не підтверджується..." Заступник міністра Василь Фаринник також сором'язливо затирав криваві батальні картини злочинної фантазії свого боса.

Зміна тактики. Влада вирішила, що древня мудрість авторитарного керівництва: якщо п'янку не можна зупинити - її треба очолити. На Майдані Незалежності поспіхом почали городити паркани, ставити сцени. Одним словом, готувати офіційне свято за всіма канонами кондового "совка" і лекалами "красного дня в календарі". Головне - перебити опозиції віче на Софіївській площі.

Зупинити власну "дезу" зупинили, але у стінах главку МВС, а решта генеральських дубів у регіональних лісосмугах міліції не отримали оперативно від міністра прямої вказівки "атставіть", і тому їх було вже не зупинити. Вони продовжували а-ля Могильов залякувати громадян масовими побоїщами вже у своїх обласних центрах. Де могли, як то в Ужгороді чи Донецьку, зупиняли свято рішеннями мерів і судів. Де могли - залякували автоперевізників. Одним словом діяли за накатаною схемою згідно з первинним планом.

Це в російських пропагандистських серіалах міліція мобільна і рішуче-стрімка, а в українській дійсності - це найменш повороткий радянський силовий монстр. Поки переорієнтуються - дві доби і пройде. А за 48 годин вистачить істуканів у погонах, які заради вислужитися, намалюють святковим громадянам криваві побоїща краще за "висадку в Нормандії від Спілберга".

За слонячу інерцію і туподумство міністр може і перетрусити своїх генеральських дятлів на місцях, але ж хто струсить з міліцейської гілки самого Могильова? Головнокомандувач-президент Могильова критикував лише за техогляд для авто. А за криваву брехню і провокації жодного слова докору на адресу Могильова так і не пролунало. Напевно у них "спільні вартості", як сказав Янукович у святковому зверненні до Дня Злуки. Це народ може собі об'єднуватися на спільних цінностях, а він зі своїм "кровосісєм"-генералом таки об'єднаний "спільними вартостями".

Роман ЧАЙКА, ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...