App Store Google Play

В Запоріжжі опинився тризубівець з Полтави і зник його побратим з Калуша

24.01.2011 19:45
Громадська організація ГРАД повідомляє, що керівник Полтавської обласної організації ВО «Тризуб» ім. С. Бандери Ігор Загребельний знаходиться в Комунарівському райвідділі м. Запоріжжя. Про його затримання 21 січня повідомляла ВО «Жіноча Січ».

За інформацією ГРАДу, Загребельному інкримінують підпал Запорізького офісу компартії у 2009 році. Кримінальна справа порушена за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 194 ККУ - умисне знищення або пошкодження майна в особливо крупних розмірах. Вже є адвокат, готовий захищати інтереси Ігора Загребельного. 24 січня суд має вирішувати питання про надання санкції на запобіжний захід.

ГРАД повідомляє, що за цією ж справою в Комунарівському райвідділі утримується 22-річний житель Запоріжжя Артем Циганок. Його, імовірно, затримали 8 січня.

Досі не вдається встановити місце перебування «тризубівця» Віталія Вишнюка. Ані батькам, ані адвокату, ані журналістам міліція не повідомляє, де знаходиться хлопець. При цьому «правоохоронці» цинічно заявляють, що таким чином не порушують законів. Виходить, що міліціянти не знайомі зі ст. 5 Закону України «Про міліцію», який зобов'язує не пізніше ніж через 2 години після затримання особи, повідомити про це родичам та адміністрації за місцем роботи чи навчання. Віталій Вишнюк затриманий 17 січня Харкові, де він навчається, і вже протягом тижня його доля невідома. Текст звернення «тризубівця» Василя Лабайчука свідчить, що Вишнюк проходить по відпилу голови пам'ятника Сталіну.

ГРАД звернувся до ГПУ, МВС і Ніни Карпачової з проханням встановити місце знаходження та стан здоров'я Віталія Вишнюка і повідомити його батькам.

За останньою інформацією, в ізоляторах і райвідділах Запоріжжя перебуває 12 представників патріотичних організацій: дев'ятеро затриманих «тризубівців» у справі «обезголовлення» пам'ятника Сталіну, двоє - Загребельний і Циганок - по підпалу офісу комуністів, а також заступник голови Запорізької обласної організації ВО «Свобода» Юрій Гудименко. Його звинувачують у причетності до фарбування пам'ятника Дзержинському в Запоріжжі.

 

фрагмент фото: Главред

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...