App Store Google Play

Цибуля на Дніпропетровщині подорожчала удвічі!

24.01.2011 16:41
Як повідомляє Головне управління статистики Дніпропетровської області, обсяги продажу сільськогосподарських продуктів у 2010 році, в порівнянні з попереднім, у цілому зменшилися на 1,1%. При цьому ціни зросли на 13,7%.

Продаж продуктів тваринництва майже не змінився (100,4%) при зростанні цін на 4,6%, а от продуктів рослинництва - зменшився на 2,5% при подорожчанні на третину.

22 числа кожного місяця фахівці облстату вибірково моніторять ринки регіону та досліджують ситуацію. Так, у грудні 2010 року попит дніпропетровців найбільше зріс на м'ясопродукти, точніше на сало та свинину. Їх стали купувати майже на чверть більше. А от птиця і яловичина були непопулярні - їх купували менше.

Зменшився попит і на молочні продукти. Пов'язане це, передусім, з їх здорожчанням - у грудні вони подорожчали аж на 31%, а загалом за рік - майже на чверть.

Подорожчала, а відтак і стала менше продаватись олія - за минулий рік ціна на неї виросла на 15%, а купувати її перестали кілька відсотків мешканців області.

Найбільше ж у ціні за минулий рік виросла... цибуля ріпчаста!  Індекс ціни склав 208,5%. Лише у грудні вона подорожчала на 50%.  Втім, від цибулі народ відмовлятися не поспішає - споживання її не лише не зменшилось, а навіть трішки збільшилось.

На 65% виросли в ціні також буряки, на 78% подорожчав часник, на 51% - капуста, на 60% - картопля. Остання у грудні додала в вартості 87,0%.

Дорожчим стало і солодке життя - за рік ціна на цукор зросла майже на 64%. На 18% подорожчали хлібопродукти, на 14% - яйця.

Подешевшало торік лише сало - на 10%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...