App Store Google Play

Дніпропетровські підприємства нехтують приписами екологів

24.01.2011 11:50
Дніпропетровські підприємства нехтують приписами екологів, та продовжують скидати у Дніпро отруйні хімікати. Про це заявили в обласному управлінні охорони навколишнього середовища.

Зокрема, згідно з повідомленням, норми викидів токсичних речовин у річку підприємством "ДніпроАЗОТ" перевищують у три рази.

Природоохоронна прокуратура подала до суду позови на забруднювачів річки. Утім, ті впевнені - закрити їх у влади не підніметься рука, адже ці підприємства дають роботу кільком тисячам українців.

Підприємство мало замінити технологічне обладнання, щоб зменшити забруднення води, проте, ці вимоги проігнорували. Облуправління охорони навколишнього середовища не подовжило заводу дозвіл на користування водою у цьому році, а природоохоронна прокуратура вимагала зупинити завод.

Виробництво не зупинили, адже завод обігріває 17 тисяч мешканців Дніпродзержинська. Прокуратура нарахувала вже майже 4 з половиною мільйони збитків, завданих державі лише за перші два тижні року. Гроші повертатимуть через суд. Водночас, на заводі пояснили, що не виконали національну програму через брак коштів, і пообіцяли облаштувати систему очищення води до 2014 року.

Зараз "ДніпроАЗОТ" отримав тимчасовий дозвіл на роботу протягом місяця. На виробництві хімічних речовин працює майже 5 тисяч людей. Керівництво запевняє, людям нема чого хвилюватися - завод не закриють.

За матеріалами 5 каналу

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...