App Store Google Play

Дніпропетровські підприємства нехтують приписами екологів

24.01.2011 11:50
Дніпропетровські підприємства нехтують приписами екологів, та продовжують скидати у Дніпро отруйні хімікати. Про це заявили в обласному управлінні охорони навколишнього середовища.

Зокрема, згідно з повідомленням, норми викидів токсичних речовин у річку підприємством "ДніпроАЗОТ" перевищують у три рази.

Природоохоронна прокуратура подала до суду позови на забруднювачів річки. Утім, ті впевнені - закрити їх у влади не підніметься рука, адже ці підприємства дають роботу кільком тисячам українців.

Підприємство мало замінити технологічне обладнання, щоб зменшити забруднення води, проте, ці вимоги проігнорували. Облуправління охорони навколишнього середовища не подовжило заводу дозвіл на користування водою у цьому році, а природоохоронна прокуратура вимагала зупинити завод.

Виробництво не зупинили, адже завод обігріває 17 тисяч мешканців Дніпродзержинська. Прокуратура нарахувала вже майже 4 з половиною мільйони збитків, завданих державі лише за перші два тижні року. Гроші повертатимуть через суд. Водночас, на заводі пояснили, що не виконали національну програму через брак коштів, і пообіцяли облаштувати систему очищення води до 2014 року.

Зараз "ДніпроАЗОТ" отримав тимчасовий дозвіл на роботу протягом місяця. На виробництві хімічних речовин працює майже 5 тисяч людей. Керівництво запевняє, людям нема чого хвилюватися - завод не закриють.

За матеріалами 5 каналуHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...