App Store Google Play

Дніпропетровські підприємства нехтують приписами екологів

24.01.2011 11:50
Дніпропетровські підприємства нехтують приписами екологів, та продовжують скидати у Дніпро отруйні хімікати. Про це заявили в обласному управлінні охорони навколишнього середовища.

Зокрема, згідно з повідомленням, норми викидів токсичних речовин у річку підприємством "ДніпроАЗОТ" перевищують у три рази.

Природоохоронна прокуратура подала до суду позови на забруднювачів річки. Утім, ті впевнені - закрити їх у влади не підніметься рука, адже ці підприємства дають роботу кільком тисячам українців.

Підприємство мало замінити технологічне обладнання, щоб зменшити забруднення води, проте, ці вимоги проігнорували. Облуправління охорони навколишнього середовища не подовжило заводу дозвіл на користування водою у цьому році, а природоохоронна прокуратура вимагала зупинити завод.

Виробництво не зупинили, адже завод обігріває 17 тисяч мешканців Дніпродзержинська. Прокуратура нарахувала вже майже 4 з половиною мільйони збитків, завданих державі лише за перші два тижні року. Гроші повертатимуть через суд. Водночас, на заводі пояснили, що не виконали національну програму через брак коштів, і пообіцяли облаштувати систему очищення води до 2014 року.

Зараз "ДніпроАЗОТ" отримав тимчасовий дозвіл на роботу протягом місяця. На виробництві хімічних речовин працює майже 5 тисяч людей. Керівництво запевняє, людям нема чого хвилюватися - завод не закриють.

За матеріалами 5 каналу

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...