App Store Google Play

Дніпропетровські підприємства нехтують приписами екологів

24.01.2011 11:50
Дніпропетровські підприємства нехтують приписами екологів, та продовжують скидати у Дніпро отруйні хімікати. Про це заявили в обласному управлінні охорони навколишнього середовища.

Зокрема, згідно з повідомленням, норми викидів токсичних речовин у річку підприємством "ДніпроАЗОТ" перевищують у три рази.

Природоохоронна прокуратура подала до суду позови на забруднювачів річки. Утім, ті впевнені - закрити їх у влади не підніметься рука, адже ці підприємства дають роботу кільком тисячам українців.

Підприємство мало замінити технологічне обладнання, щоб зменшити забруднення води, проте, ці вимоги проігнорували. Облуправління охорони навколишнього середовища не подовжило заводу дозвіл на користування водою у цьому році, а природоохоронна прокуратура вимагала зупинити завод.

Виробництво не зупинили, адже завод обігріває 17 тисяч мешканців Дніпродзержинська. Прокуратура нарахувала вже майже 4 з половиною мільйони збитків, завданих державі лише за перші два тижні року. Гроші повертатимуть через суд. Водночас, на заводі пояснили, що не виконали національну програму через брак коштів, і пообіцяли облаштувати систему очищення води до 2014 року.

Зараз "ДніпроАЗОТ" отримав тимчасовий дозвіл на роботу протягом місяця. На виробництві хімічних речовин працює майже 5 тисяч людей. Керівництво запевняє, людям нема чого хвилюватися - завод не закриють.

За матеріалами 5 каналу

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...