App Store Google Play

Міліція взялася за «голос» Тризубу

22.01.2011 17:26
22 січня у прес-секретаря ВО «Тризуб» Олесі Применко, яка також є заступником голови організації «Жіноча Січ», провели обшук, після чого жінку доставили до Святошинського райвідділу міліції м. Києва.

Міліціонери заявилися о 7:30 ранку до квартири, де проживає Олеся Применко. Вони показали постанову Жовтневого райсуду Запоріжжя (суддя Васецька В.В.). Пані Применко зазначає, що в документі йшлося, що хтось із затриманих «тризубівців» начебто дав свідчення про її причетність до відрізання голови пам'ятника Сталіну. Прес-секретар «Тризубу» заявляє, що ані вона, ані її чоловік, який є членом організації, до «відпилу» не причетні.

Народний депутат Андрій Парубій відзначав, що стурбована Олеся Применко подзвонила йому під час обшуку, але було чутно накази припинити телефонну розмову після чого зв'язок обірвався.

Олеся Применко з чоловіком проживають в Києві у знайомих, але зареєстровані в Дніпропетровській області. Цікаво, що міліція проводила обшук не за місцем реєстрації.

Міліціянти нічого не вилучали, але після обшуку повезли до Святошинського райвідділу Києва, як каже сама Применко «перевіряти, чи не крадені мобільні телефони».

В цей же день обшук проводили в квартирі Тарасенків. Андрій Тарасенко - заступник керівника центрального проводу ВО «Тризуб», якого після допитів у Запоріжжі відпустили під підписку про невиїзд. Його дружина Тетяна Тарасенко також є членом ВО «Жіноча Січ». 

Тетяна Тарасенко та Олеся Применко здійснюють активну інформаційну та юридичну підтримку затриманим «тризубівцям». 21 січня пані Применко повідомляла, що за нею протягом дня стежили люди в цивільному.

ВО "Жіноча Січ" розцінює незаконні обшуки напередодні акції до Дня Соборності на Софіївській площі, як метод залякування та психологічного тиску.

 

За матеріалами УП та сайту ВО «Жіноча Січ»Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...