App Store Google Play

Міліція взялася за «голос» Тризубу

22.01.2011 17:26
22 січня у прес-секретаря ВО «Тризуб» Олесі Применко, яка також є заступником голови організації «Жіноча Січ», провели обшук, після чого жінку доставили до Святошинського райвідділу міліції м. Києва.

Міліціонери заявилися о 7:30 ранку до квартири, де проживає Олеся Применко. Вони показали постанову Жовтневого райсуду Запоріжжя (суддя Васецька В.В.). Пані Применко зазначає, що в документі йшлося, що хтось із затриманих «тризубівців» начебто дав свідчення про її причетність до відрізання голови пам'ятника Сталіну. Прес-секретар «Тризубу» заявляє, що ані вона, ані її чоловік, який є членом організації, до «відпилу» не причетні.

Народний депутат Андрій Парубій відзначав, що стурбована Олеся Применко подзвонила йому під час обшуку, але було чутно накази припинити телефонну розмову після чого зв'язок обірвався.

Олеся Применко з чоловіком проживають в Києві у знайомих, але зареєстровані в Дніпропетровській області. Цікаво, що міліція проводила обшук не за місцем реєстрації.

Міліціянти нічого не вилучали, але після обшуку повезли до Святошинського райвідділу Києва, як каже сама Применко «перевіряти, чи не крадені мобільні телефони».

В цей же день обшук проводили в квартирі Тарасенків. Андрій Тарасенко - заступник керівника центрального проводу ВО «Тризуб», якого після допитів у Запоріжжі відпустили під підписку про невиїзд. Його дружина Тетяна Тарасенко також є членом ВО «Жіноча Січ». 

Тетяна Тарасенко та Олеся Применко здійснюють активну інформаційну та юридичну підтримку затриманим «тризубівцям». 21 січня пані Применко повідомляла, що за нею протягом дня стежили люди в цивільному.

ВО "Жіноча Січ" розцінює незаконні обшуки напередодні акції до Дня Соборності на Софіївській площі, як метод залякування та психологічного тиску.

 

За матеріалами УП та сайту ВО «Жіноча Січ»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...