App Store Google Play

Уродженці Дніпропетровщини півроку грабували тернопільські кладовища

20.01.2011 12:16
Могили розбирати, чи наркотики продавати? Для цього троє уродженців Дніпропетровщини подалися якнайдалі від домівок - до Тернопільщини. Шкодили півроку.

Кладовище - найкраще місце для злочину, подумали троє молодиків, і рушили за металом на цвинтар. Ані свідків, ані спротиву. В області почалася справжня епідемія. Металеві частини зникали майже на кожному сільському цвинтарі. Правоохоронці припускали: діє організований злочинний гурт.

"Протягом останнього півріччя працівників міліції Тернопільщини турбували розкриття крадіжок і наруг над могилами у південній частині області, і вже наприкінці грудня нами була з'ясована і встановлена група осіб, жителів Дніпропетровської області, які протягом тривалого часу, перебиваючись випадково на теренах нашої області, здійснювала наругу над могилами", - розповів перший заступник керівника УМВС України в Тернопільській області Валерій Загородній.

Три місяці здобуте залізяччя ділки здавали до пункту приймання брухту, який самі ж і відкрили. Та, коли біля кладовищ почали чатувати охоронці, вигадали новий бізнес.

Як зазначив Валерій Загородній, в зв'язку з тим, що була забезпечена більш-менш відповідна охорону кладовищ, злочинці перелаштували свій спосіб скоєння злочину на закупівлю наркотичної сировини, і перевезення її на територію Дніпропетровщини.

Мак, коноплі - розфасоване, висушене зілля. Наркогербарій зібрали, але перевезти не встигли - заскочили оперативники. Викриті молодики тепер свідчать: вказали і на місцевого постачальника дурману, і про всі свої цвинтарні походи розповіли. На свій рахунок узяли двісті могил. Цю арифметику правоохоронці ще перевіряють - опитують місцевих мешканців, шукають постраждалих. Та з'ясовують, чи не встигли спритники ще якоїсь протизаконної справи затіяти.

За матеріалами НТН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...