App Store Google Play

Уродженці Дніпропетровщини півроку грабували тернопільські кладовища

20.01.2011 12:16
Могили розбирати, чи наркотики продавати? Для цього троє уродженців Дніпропетровщини подалися якнайдалі від домівок - до Тернопільщини. Шкодили півроку.

Кладовище - найкраще місце для злочину, подумали троє молодиків, і рушили за металом на цвинтар. Ані свідків, ані спротиву. В області почалася справжня епідемія. Металеві частини зникали майже на кожному сільському цвинтарі. Правоохоронці припускали: діє організований злочинний гурт.

"Протягом останнього півріччя працівників міліції Тернопільщини турбували розкриття крадіжок і наруг над могилами у південній частині області, і вже наприкінці грудня нами була з'ясована і встановлена група осіб, жителів Дніпропетровської області, які протягом тривалого часу, перебиваючись випадково на теренах нашої області, здійснювала наругу над могилами", - розповів перший заступник керівника УМВС України в Тернопільській області Валерій Загородній.

Три місяці здобуте залізяччя ділки здавали до пункту приймання брухту, який самі ж і відкрили. Та, коли біля кладовищ почали чатувати охоронці, вигадали новий бізнес.

Як зазначив Валерій Загородній, в зв'язку з тим, що була забезпечена більш-менш відповідна охорону кладовищ, злочинці перелаштували свій спосіб скоєння злочину на закупівлю наркотичної сировини, і перевезення її на територію Дніпропетровщини.

Мак, коноплі - розфасоване, висушене зілля. Наркогербарій зібрали, але перевезти не встигли - заскочили оперативники. Викриті молодики тепер свідчать: вказали і на місцевого постачальника дурману, і про всі свої цвинтарні походи розповіли. На свій рахунок узяли двісті могил. Цю арифметику правоохоронці ще перевіряють - опитують місцевих мешканців, шукають постраждалих. Та з'ясовують, чи не встигли спритники ще якоїсь протизаконної справи затіяти.

За матеріалами НТН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...