App Store Google Play

Уродженці Дніпропетровщини півроку грабували тернопільські кладовища

20.01.2011 12:16
Могили розбирати, чи наркотики продавати? Для цього троє уродженців Дніпропетровщини подалися якнайдалі від домівок - до Тернопільщини. Шкодили півроку.

Кладовище - найкраще місце для злочину, подумали троє молодиків, і рушили за металом на цвинтар. Ані свідків, ані спротиву. В області почалася справжня епідемія. Металеві частини зникали майже на кожному сільському цвинтарі. Правоохоронці припускали: діє організований злочинний гурт.

"Протягом останнього півріччя працівників міліції Тернопільщини турбували розкриття крадіжок і наруг над могилами у південній частині області, і вже наприкінці грудня нами була з'ясована і встановлена група осіб, жителів Дніпропетровської області, які протягом тривалого часу, перебиваючись випадково на теренах нашої області, здійснювала наругу над могилами", - розповів перший заступник керівника УМВС України в Тернопільській області Валерій Загородній.

Три місяці здобуте залізяччя ділки здавали до пункту приймання брухту, який самі ж і відкрили. Та, коли біля кладовищ почали чатувати охоронці, вигадали новий бізнес.

Як зазначив Валерій Загородній, в зв'язку з тим, що була забезпечена більш-менш відповідна охорону кладовищ, злочинці перелаштували свій спосіб скоєння злочину на закупівлю наркотичної сировини, і перевезення її на територію Дніпропетровщини.

Мак, коноплі - розфасоване, висушене зілля. Наркогербарій зібрали, але перевезти не встигли - заскочили оперативники. Викриті молодики тепер свідчать: вказали і на місцевого постачальника дурману, і про всі свої цвинтарні походи розповіли. На свій рахунок узяли двісті могил. Цю арифметику правоохоронці ще перевіряють - опитують місцевих мешканців, шукають постраждалих. Та з'ясовують, чи не встигли спритники ще якоїсь протизаконної справи затіяти.

За матеріалами НТН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...