App Store Google Play

"Дніпрян" не взяли у збірну

20.01.2011 13:40

Наставник збірної України Юрій Калитвинцев оголосив список гравців, викликаних на міжнародний турнір, що відбудеться 8-9 лютого на Кіпрі.

Початковий список запрошених налічував 24 прізвища. Однак травми дніпропетровців Віталія Мандзюка, якого вже прооперували, і Євгена Селезньова, у котрого операція ще попереду, зменшили загальне число кандидатів.

Тренерський штаб бажає Віталію й Євгену швидкого одужання та розраховує на них у майбутньому. На сьогодні у складі збірної 22 гравці - 19 польових і 3 воротарі.

Поки що Юрій Калітвінцев не доповнює перелік новими виконавцями, однак залишає за собою таку можливість, зважаючи на те, що українські клуби лише розпочали підготовку до сезону. А тому несподіванки цілком ймовірні.

Воротарі: Андрій П'ятов ("Шахтар" Донецьк), Андрій Дикань ("Спартак" Москва, Росія), Олександр Шовковський ("Динамо" Київ).

Захисники: Дмитро Чигринський, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький (усі - "Шахтар"), Тарас Михалик ("Динамо"), Олександр

Романчук ("Металіст" Харків), Віталій Федорів ("Амкар" Пермь, Росія).

Півзахисники: Олег Гусєв, Андрій Ярмоленко (обидва - "Динамо"), Руслан Ротань, Євген Коноплянка (обидва - "Дніпро" Дніпропетровськ), Тарас Степаненко ("Шахтар"), Денис Олійник ("Металіст"), Микола Морозюк ("Металург" Донецьк), Олександр Алієв ("Локомотив" Москва, Росія), Анатолій Тимощук ("Баварія" Мюнхен, Німеччина).

Нападники: Андрій Шевченко, Артем Мілевський, Артем Кравець (усі - "Динамо"), Марко Девіч ("Металіст").

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...