App Store Google Play

Крокодил переживає через телефон, який він проковтнув

19.01.2011 08:46

Крокодил Гена, що проковтнув мобільний телефон у Дніпропетровську, третій тиждень не може його позбутися і переживає дуже сильний стрес.

Фахівці-ветеринари і співробітники Дніпропетровського океанаріуму, де сталася НП, розглядають можливість операції рептилії, передає УКРІНФОРМ із посиланням на "Дніпро вечірній".

"Наразі Гена переживає дуже сильний стрес, - розповідає старший співробітник океанаріуму Едвард Манукян. - З тієї миті, як телефон опинився у нього в животі, та ще і дзвонив, поки не сіла батарея, наш вихованець не їсть, не ходить у туалет, не виявляє ознак активного життя. Цілодобово він лежить без руху в вольєрі. Інші члени крокодилової сім'ї намагаються всіляко підтримати свого ватажка: постійно знаходяться поруч".

За словами ветеринарного лікаря, кандидата ветеринарних наук, доцента Олександра Шулешка, в разі проведення операції для підстраховування дніпропетровці запросять досвідчених фахівців із Запоріжжя і Києва. Правда, треба ще знайти чималі гроші на хірургічне втручання, яких океанаріум просто не має.

"Хоча й операція - справа ризикована, - говорить дніпропетровський Айболить, - у холоднокровних рептилій обмін речовин набагато нижчий, ніж в інших тварин, і тому шви загоюються повільно. Але якщо не витягнути телефон - тварина може загинути".

Адже Гені лише 14 років. За людськими мірками він ще підліток. Крокодили, як і люди, можуть жити до 100 років і більше. Не хотілося б переривати життя Гени в такому юному віці, - жаліють крокодила співробітники Дніпропетровського океанаріуму.

Телефон, який проковтнув Гена, впустила у воду дніпропетрівчанка Г. під час відеозйомки крокодила. Всі ці дні, як стверджують працівники океанаріуму, молода жінка телефонує до них і вимагає повернути їй апарат.

"Мене не цікавить ні цей Гена, ні його здоров'я, - заявляє відвідувачка. - Мені потрібна моя сім-картка: там залишилися дуже, дуже цінні для мене телефонні номери, фотографії, аудіофайли".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...