App Store Google Play

Крокодил переживає через телефон, який він проковтнув

19.01.2011 08:46

Крокодил Гена, що проковтнув мобільний телефон у Дніпропетровську, третій тиждень не може його позбутися і переживає дуже сильний стрес.

Фахівці-ветеринари і співробітники Дніпропетровського океанаріуму, де сталася НП, розглядають можливість операції рептилії, передає УКРІНФОРМ із посиланням на "Дніпро вечірній".

"Наразі Гена переживає дуже сильний стрес, - розповідає старший співробітник океанаріуму Едвард Манукян. - З тієї миті, як телефон опинився у нього в животі, та ще і дзвонив, поки не сіла батарея, наш вихованець не їсть, не ходить у туалет, не виявляє ознак активного життя. Цілодобово він лежить без руху в вольєрі. Інші члени крокодилової сім'ї намагаються всіляко підтримати свого ватажка: постійно знаходяться поруч".

За словами ветеринарного лікаря, кандидата ветеринарних наук, доцента Олександра Шулешка, в разі проведення операції для підстраховування дніпропетровці запросять досвідчених фахівців із Запоріжжя і Києва. Правда, треба ще знайти чималі гроші на хірургічне втручання, яких океанаріум просто не має.

"Хоча й операція - справа ризикована, - говорить дніпропетровський Айболить, - у холоднокровних рептилій обмін речовин набагато нижчий, ніж в інших тварин, і тому шви загоюються повільно. Але якщо не витягнути телефон - тварина може загинути".

Адже Гені лише 14 років. За людськими мірками він ще підліток. Крокодили, як і люди, можуть жити до 100 років і більше. Не хотілося б переривати життя Гени в такому юному віці, - жаліють крокодила співробітники Дніпропетровського океанаріуму.

Телефон, який проковтнув Гена, впустила у воду дніпропетрівчанка Г. під час відеозйомки крокодила. Всі ці дні, як стверджують працівники океанаріуму, молода жінка телефонує до них і вимагає повернути їй апарат.

"Мене не цікавить ні цей Гена, ні його здоров'я, - заявляє відвідувачка. - Мені потрібна моя сім-картка: там залишилися дуже, дуже цінні для мене телефонні номери, фотографії, аудіофайли".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...