App Store Google Play

До ВО "Тризуб" вступають письменники

18.01.2011 08:56

Українські письменники брати Віталій та Дмитро Капранови подали офіційну заяву про вступ до ВО „Тризуб" імені Степана Бандери, повідомляє офіційний сайт цієї організації.

Згідно до тексту оприлюдненої на сайті заяви письменників, "провокація із підривом пам'ятника Сталіну у Запоріжжі та арешти членів „Тризубу", що відбулися одразу після цього, не залишають сумнівів - влада діє за московським сценарієм, імітуючи теракти та навішуючи всіх собак на представників реальної опозиції".

"Полювання на відьом, яке влаштувала нинішня влада, є небезпечним для кожного українця - якщо ми дозволимо держимордам панувати у наших квартирах, офісах і душах, вони вже не зупиняться. Вони будуть підкидати нам зброю та наркотики, шукати у книжках крамолу, як це роблять зараз з Марією Матіос, залякувати і погрожувати", - зазначають письменники.

Саме тому на знак протесту проти свавілля та провокацій, на знак підтримки незаконно заарештованих членів організації „Тризуб імені Степана Бандери" письменники вирішили вступити до лав цієї організації, щоб заступити її членів, утримуваних за ґратами бандитською владою.

"Ми не поділяємо радикальних націоналістичних поглядів, ми не є членами жодної партії чи політичної організації, але ми не можемо залишатися осторонь, коли песиголовці з СБУ та МВС починають атаку на українців", - зазначили брати Капранови.

Вони також закликали усіх, "хто не хоче завтра стати жертвою найближчого міліціонера, прокурора та судді, хто не згоден перетворюватися на бидло, незалежно від політичних поглядів підтримати „Тризуб імені Степана Бандери" і зробити символічний крок - вступити до його лав".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...