App Store Google Play

До ВО "Тризуб" вступають письменники

18.01.2011 08:56

Українські письменники брати Віталій та Дмитро Капранови подали офіційну заяву про вступ до ВО „Тризуб" імені Степана Бандери, повідомляє офіційний сайт цієї організації.

Згідно до тексту оприлюдненої на сайті заяви письменників, "провокація із підривом пам'ятника Сталіну у Запоріжжі та арешти членів „Тризубу", що відбулися одразу після цього, не залишають сумнівів - влада діє за московським сценарієм, імітуючи теракти та навішуючи всіх собак на представників реальної опозиції".

"Полювання на відьом, яке влаштувала нинішня влада, є небезпечним для кожного українця - якщо ми дозволимо держимордам панувати у наших квартирах, офісах і душах, вони вже не зупиняться. Вони будуть підкидати нам зброю та наркотики, шукати у книжках крамолу, як це роблять зараз з Марією Матіос, залякувати і погрожувати", - зазначають письменники.

Саме тому на знак протесту проти свавілля та провокацій, на знак підтримки незаконно заарештованих членів організації „Тризуб імені Степана Бандери" письменники вирішили вступити до лав цієї організації, щоб заступити її членів, утримуваних за ґратами бандитською владою.

"Ми не поділяємо радикальних націоналістичних поглядів, ми не є членами жодної партії чи політичної організації, але ми не можемо залишатися осторонь, коли песиголовці з СБУ та МВС починають атаку на українців", - зазначили брати Капранови.

Вони також закликали усіх, "хто не хоче завтра стати жертвою найближчого міліціонера, прокурора та судді, хто не згоден перетворюватися на бидло, незалежно від політичних поглядів підтримати „Тризуб імені Степана Бандери" і зробити символічний крок - вступити до його лав".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...