App Store Google Play

22 січня – День соборності на Майдані Незалежності

16.01.2011 11:24

22 січня Україна відзначає одну із найвизначніших історичних дат у своїй історії - свято Злуки українських земель. Цього дня у 1919 році було проголошено Акт возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Свято об'єднання Великої України святкується в країні офіційно з 1999 року і є для справжніх українців значно видатнішим ніж залишені у спадок від комуністичного режиму 1 травня чи 8 березня.

Нажаль, нинішні правителі України довели її до такого стану, коли святкувати особливо нічого. Зубожіння народу, глум ворогів над титульною нацією та її героями, розкрадання та роздача за безцінь земель, підприємств та бюджету країни, намагання перетворити всі українців на мешканців колонії суворого режиму - всі ці ганебні наслідки панування антиукраїнської влади не можуть залишити байдужим жодного українця.

Всі, кому болить Україна, кому набридло, що його Батьківщина є коритом для зайд, бандитів та найманців іноземних спецслужб, збираються у День соборності 22 січня на Майдані Незалежності в Києві. Скажемо своє рішуче "НІ!" крадіям та їх посіпакам!

Українці, готуйтеся: міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов та його заступник Віктор Ракушняк вже попередили всі ЗМІ про те, що 22 січня "буде бійня". Коли міліція за два тижня до мирної акції обіцяє криваві побиття, знайте - будуть провокації, не один підрозділ перевдягнених працівників правоохоронних органів зараз відпрацьовує спецоперації провокацій порушення громадського порядку. Їх мета - виставити чесних і небайдужих українців бандитами і терористами.

Знайте: ДАІ вже попередило, що з вечора 21 січня всі дороги в місто будуть перекриті, у Київ не в'їде жоден автобус. Тож на мітинг необхідно добиратися власним чи громадським транспортом.

Небайдужі! Знайте - майбутнє залежить від вас! Якщо ви промовчите зараз, завтра "правоохоронні органи", які обслуговують кримінальних злочинців, постукають у ваші двері.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...