App Store Google Play

22 січня – День соборності на Майдані Незалежності

16.01.2011 11:24

22 січня Україна відзначає одну із найвизначніших історичних дат у своїй історії - свято Злуки українських земель. Цього дня у 1919 році було проголошено Акт возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Свято об'єднання Великої України святкується в країні офіційно з 1999 року і є для справжніх українців значно видатнішим ніж залишені у спадок від комуністичного режиму 1 травня чи 8 березня.

Нажаль, нинішні правителі України довели її до такого стану, коли святкувати особливо нічого. Зубожіння народу, глум ворогів над титульною нацією та її героями, розкрадання та роздача за безцінь земель, підприємств та бюджету країни, намагання перетворити всі українців на мешканців колонії суворого режиму - всі ці ганебні наслідки панування антиукраїнської влади не можуть залишити байдужим жодного українця.

Всі, кому болить Україна, кому набридло, що його Батьківщина є коритом для зайд, бандитів та найманців іноземних спецслужб, збираються у День соборності 22 січня на Майдані Незалежності в Києві. Скажемо своє рішуче "НІ!" крадіям та їх посіпакам!

Українці, готуйтеся: міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов та його заступник Віктор Ракушняк вже попередили всі ЗМІ про те, що 22 січня "буде бійня". Коли міліція за два тижня до мирної акції обіцяє криваві побиття, знайте - будуть провокації, не один підрозділ перевдягнених працівників правоохоронних органів зараз відпрацьовує спецоперації провокацій порушення громадського порядку. Їх мета - виставити чесних і небайдужих українців бандитами і терористами.

Знайте: ДАІ вже попередило, що з вечора 21 січня всі дороги в місто будуть перекриті, у Київ не в'їде жоден автобус. Тож на мітинг необхідно добиратися власним чи громадським транспортом.

Небайдужі! Знайте - майбутнє залежить від вас! Якщо ви промовчите зараз, завтра "правоохоронні органи", які обслуговують кримінальних злочинців, постукають у ваші двері.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...