App Store Google Play

22 січня – День соборності на Майдані Незалежності

16.01.2011 11:24

22 січня Україна відзначає одну із найвизначніших історичних дат у своїй історії - свято Злуки українських земель. Цього дня у 1919 році було проголошено Акт возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Свято об'єднання Великої України святкується в країні офіційно з 1999 року і є для справжніх українців значно видатнішим ніж залишені у спадок від комуністичного режиму 1 травня чи 8 березня.

Нажаль, нинішні правителі України довели її до такого стану, коли святкувати особливо нічого. Зубожіння народу, глум ворогів над титульною нацією та її героями, розкрадання та роздача за безцінь земель, підприємств та бюджету країни, намагання перетворити всі українців на мешканців колонії суворого режиму - всі ці ганебні наслідки панування антиукраїнської влади не можуть залишити байдужим жодного українця.

Всі, кому болить Україна, кому набридло, що його Батьківщина є коритом для зайд, бандитів та найманців іноземних спецслужб, збираються у День соборності 22 січня на Майдані Незалежності в Києві. Скажемо своє рішуче "НІ!" крадіям та їх посіпакам!

Українці, готуйтеся: міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов та його заступник Віктор Ракушняк вже попередили всі ЗМІ про те, що 22 січня "буде бійня". Коли міліція за два тижня до мирної акції обіцяє криваві побиття, знайте - будуть провокації, не один підрозділ перевдягнених працівників правоохоронних органів зараз відпрацьовує спецоперації провокацій порушення громадського порядку. Їх мета - виставити чесних і небайдужих українців бандитами і терористами.

Знайте: ДАІ вже попередило, що з вечора 21 січня всі дороги в місто будуть перекриті, у Київ не в'їде жоден автобус. Тож на мітинг необхідно добиратися власним чи громадським транспортом.

Небайдужі! Знайте - майбутнє залежить від вас! Якщо ви промовчите зараз, завтра "правоохоронні органи", які обслуговують кримінальних злочинців, постукають у ваші двері.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...