App Store Google Play

Зник керівник дніпропетровського "Тризубу"

14.01.2011 15:08
13 січня надвечір з'явилася інформація, що двох «тризубівців» киянина Андрія Тарасенка та дніпрпетровця Сергія Борисенка звільнено після допиту в Запорізькому обласному СБУ під підписку про невиїзд. Андрій Тарасенко наразі повертається додому, а місце перебування Сергія Борисенка досі невідоме.

Андрія Тарасенка після допиту в СБУ запорізька міліція доправила до міського управління внутрішніх справ, де на нього чекала дружина і адвокат. Зараз він повертається до Києва на місце постійного проживання.

Як повідомив прес-службі ГРАДу Андрій Тарасенко, він проходить як підозрюваний у справі про обезголовлення пам'ятника Сталіну, якою займається Жовтневий РВВС м. Запоріжжя, а у справі порушеній Запорізьким обласним СБУ про підрив погруддя - як свідок.

Тарасенко відзначив, що під час допитів у міліції на нього здійснювали потужний психологічний тиск, допити проводили одночасно від шести до восьми слідчих. Вони розпитували не лише про епізоди, пов'язані з кримінальними справами, а і про статутні положення ВО «Тризуб» ім С. Бандери, громадсько-політичну діяльність організації. Тарасенку було невідомо про те, що його розшукують рідні й адвокат.

Досі залишається невідомим місце перебування голови Дніпропетровського осередку ВО «Тризуб» Сергія Борисенка. Після допиту в СБУ його як і Тарасенка міліція, що його затримала і транспортувала, мала доправити до міського УВС м. Запоріжжя, де на нього вже чекали дружина і адвокат. Але цього не відбулося. Міліція пояснює це тим, що Борисенко після допиту вийшов з СБУ і сам кудись пішов.

«Тарасенко після допиту був без верхнього одягу, в понівеченому взутті. Ймовірно, що Сергій Борисенко зараз невідомо де знаходиться так само без верхнього одягу, грошей, телефону і зв'язку зі світом», - наголосив координатор ГРАДу Андрій Денисенко, який супроводжував рідних і адвоката Борисенка і Тарасенка під час розшуків у Запоріжжі.

За інформацією ГРАДу, Борисенко, як і Тарасенко проходить як свідок по вибуху пам'ятника в Запоріжжі і як підозрюваний у «страті» Сталіна. За твердженнями керівництва слідчого відділу СБУ в Запорізькій області, вранці 14 січня Борисенко мав з'явитися на допит в Запорізькому обласному СБУ.

Відомо також про звільнення під підписку про невиїзд ще двох «тризубівців» Дмитра Яроша і Ростислава Винара. Як повідомляв Дніпорград, Винара допитували в Дніпропетровському ГУ МВС і про підрив Сталіна, і про спробу підпалу офісу ПР в Києві 1 січня, і про вбивство бізнесмена Брагінського 13 жовтня 2009 року. 

Досі невідоме місце перебування Романа Хмари, Пилипа Тарана, Василя Лабайчука, яких мали етапувати до Запоріжжя. Можливо, вони знаходяться в управлінні міліції м. Запоріжжя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...