App Store Google Play

З 1 лютого електротариф для "неощадливих" зросте на 30%

14.01.2011 11:25
Національна комісія регулювання електроенергетики України узгодила двоблочний тариф на електроенергію для населення і населених пунктів з 1 лютого 2011 року. Відповідне рішення було ухвалено в четвер на засіданні Комісії і передано на реєстрацію в Міністерство юстиції, повідомляє Укрінформ.

До першого блоку, в якому тариф на електроенергію залишиться без змін, увійшли такі категорії споживачів, як абоненти, обсяг споживання електроенергії якими на місяць не перевищує 150 кВт-год, а також населення, яке проживає в будинках, обладнаних кухонними електроплитами, електроопалювальними установками, обсяг споживання електроенергії якими не перевищує 250 кВт-год на місяць.

Крім того, тариф на електроенергію також залишиться без змін для пільгових категорій населення, зокрема, багатодітних сімей, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, населення, яке проживає в багатоквартирних будинках населених пунктів, не газифікованих природним газом, і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, а також жителів гуртожитків сімейного типу.

До другого блоку споживачів, в якому тариф на електроенергію зросте на 30%, відносяться ті, чий місячний обсяг споживання електроенергії перевищує відповідно 150 кВт-год і 250 кВт-год.

Як пояснив член Комісії Костянтин Теличко, першого блоку - це близько 34 млн жителів України - рішення про підвищення тарифів взагалі не стосуватиметься. Для інших абонентів - це близько 5,7 млн абонентів, споживання електроенергії якими на місяць перевищує вказані обсяги, крім пільгових категорій споживачів, - тариф зросте на 30%.

Тобто, якщо абонент спожив у місяць 200 кВт-год електроенергії, то за обсяг 150 кВт-год він повинен сплатити 24,36 коп. за 1 кВт-год електроенергії, а за обсяг 50 кВт-год - 31,67 коп. за 1 кВт-год. Якщо будинок обладнаний електроплитами або електроопалювальними установками, то при споживанні 300 кВт-год електроенергії на місяць абонент сплатить 250 кВт-год електроенергії за тарифом 18,72 коп. за 1 кВт-год, а за обсяг 50 кВт-год - 24,34 коп. за 1 кВт-год.

Нагадаємо, що наразі в Україні тариф на електроенергію для населення становить 24,36 коп. за 1 кВт-год з ПДВ, для населення, яке проживає в сільській місцевості, - 22,5 коп./кВт-год. Для населення, яке проживає в будинках, обладнаних кухонними електроплитами, електроопалювальними установками (у т.ч. у сільській місцевості), - 18,72 коп./кВт-год, для населення, яке проживає в багатоквартирних будинках населених пунктів (міст, сіл, селищ), не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, - 18,72 коп./кВт-год.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...