App Store Google Play

З 1 лютого електротариф для "неощадливих" зросте на 30%

14.01.2011 11:25
Національна комісія регулювання електроенергетики України узгодила двоблочний тариф на електроенергію для населення і населених пунктів з 1 лютого 2011 року. Відповідне рішення було ухвалено в четвер на засіданні Комісії і передано на реєстрацію в Міністерство юстиції, повідомляє Укрінформ.

До першого блоку, в якому тариф на електроенергію залишиться без змін, увійшли такі категорії споживачів, як абоненти, обсяг споживання електроенергії якими на місяць не перевищує 150 кВт-год, а також населення, яке проживає в будинках, обладнаних кухонними електроплитами, електроопалювальними установками, обсяг споживання електроенергії якими не перевищує 250 кВт-год на місяць.

Крім того, тариф на електроенергію також залишиться без змін для пільгових категорій населення, зокрема, багатодітних сімей, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, населення, яке проживає в багатоквартирних будинках населених пунктів, не газифікованих природним газом, і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, а також жителів гуртожитків сімейного типу.

До другого блоку споживачів, в якому тариф на електроенергію зросте на 30%, відносяться ті, чий місячний обсяг споживання електроенергії перевищує відповідно 150 кВт-год і 250 кВт-год.

Як пояснив член Комісії Костянтин Теличко, першого блоку - це близько 34 млн жителів України - рішення про підвищення тарифів взагалі не стосуватиметься. Для інших абонентів - це близько 5,7 млн абонентів, споживання електроенергії якими на місяць перевищує вказані обсяги, крім пільгових категорій споживачів, - тариф зросте на 30%.

Тобто, якщо абонент спожив у місяць 200 кВт-год електроенергії, то за обсяг 150 кВт-год він повинен сплатити 24,36 коп. за 1 кВт-год електроенергії, а за обсяг 50 кВт-год - 31,67 коп. за 1 кВт-год. Якщо будинок обладнаний електроплитами або електроопалювальними установками, то при споживанні 300 кВт-год електроенергії на місяць абонент сплатить 250 кВт-год електроенергії за тарифом 18,72 коп. за 1 кВт-год, а за обсяг 50 кВт-год - 24,34 коп. за 1 кВт-год.

Нагадаємо, що наразі в Україні тариф на електроенергію для населення становить 24,36 коп. за 1 кВт-год з ПДВ, для населення, яке проживає в сільській місцевості, - 22,5 коп./кВт-год. Для населення, яке проживає в будинках, обладнаних кухонними електроплитами, електроопалювальними установками (у т.ч. у сільській місцевості), - 18,72 коп./кВт-год, для населення, яке проживає в багатоквартирних будинках населених пунктів (міст, сіл, селищ), не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, - 18,72 коп./кВт-год.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...