App Store Google Play

Росіяни хочуть ліквідувати трубний завод в Нікополі

14.01.2011 15:11

Акціонери ЗАТ "Трубний завод "ВСМПО-Авісма" - раніше ЗАТ "Завод "СЕТАБ-Нікополь", мають намір ліквідувати підприємство на чергових загальних зборах 10 березня 2011 року.

Порядок денний зборів містить три питання: ліквідація ЗАТ "Трубний завод" ВСМПО-Авісма ", обрання складу ліквідаційної комісії та голови ліквідаційної комісії ЗАТ, а також затвердження порядку і строків ліквідації ЗАТ, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

В офісі "Трубний завод" ВСМПО-Авісма " агентству не змогли уточнити причини ліквідації підприємства, чи буде на його основі створена інша компанія, пояснивши, що до 17 січня підприємство не працює.

Разом з тим, раніше акціонери ЗАТ "Трубний завод "ВСМПО-Авісма" не змогли двічі - 7 серпня 2009 року і 25 січня 2010 року - провести загальні збори через відсутність кворуму.

На цих зборів з тотожними повістками дня на розгляд акціонерів виносилися 10 питань, в тому числі підбиття підсумків діяльності підприємства у 2008 році, реорганізації із закритого в приватне акціонерне товариство, а також внесення змін до статуту і положення про наглядову раду, зборах акціонерів, ревізійної комісії відповідно до вимог закону "Про акціонерні товариства".

Крім того, планувалося ліквідувати раду директорів як орган управління і ввести посаду генерального директора, у зв'язку з чим внести зміни до положення про гендиректора, переобрати наглядову раду, ревізійну комісію, призначити гендиректора.

Як повідомляє Економічна правда, трубний завод "ВСМПО-Авісма" в 2008 році збільшив чистий збиток в 22,6 рази в порівнянні з 2007 роком - до 66,723 млн. гривень.

Підприємство закінчило 2009 рік з чистим збитком 35,093 млн. гривень, січень-вересень 2010 року - з чистим збитком у 7,251 млн. гривень.

Корпорація "ВСМПО-Авісма" - Росія в 2005 році отримала контроль над українським виробником титанових труб ЗАТ "Завод "СЕТАБ-Нікополь" шляхом придбання 100% Сarl.Еdblom.Тitan АВ - Швеція, що володіє 50,1% акцій українського заводу, а також торговим домом "СЕТАБ Дніпро", який реалізує продукцію заводу.

Завод "СЕТАБ-Нікополь" створений на початку 2001 року в рамках реструктуризації Нікопольського південнотрубного заводу на базі його трубозварювального цеху № 5.

Засновниками компанії виступили ВАТ "НПТЗ" і CETAB / Carl.Edblom.Titan AB у співвідношенні 49,8% і 50,1% акцій.

Корпорація "ВСМПО-Авісма" - найбільший в світі виробник титану і давній партнер заводу з постачання йому трубної заготовки.

У серпні 2008 року компанія заявила, що стала власником 84,28% акцій ТОВ "ВСМПО Титан Україна".

"ВСМПО-Авісма" також є власником компанії "Титан Дніпро" в Дніпропетровську, займається оптовою та роздрібною торгівлею, а також посередницькою діяльністю і консультаціями з питань комерційної діяльності та управління.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...