App Store Google Play

Росіяни хочуть ліквідувати трубний завод в Нікополі

14.01.2011 15:11

Акціонери ЗАТ "Трубний завод "ВСМПО-Авісма" - раніше ЗАТ "Завод "СЕТАБ-Нікополь", мають намір ліквідувати підприємство на чергових загальних зборах 10 березня 2011 року.

Порядок денний зборів містить три питання: ліквідація ЗАТ "Трубний завод" ВСМПО-Авісма ", обрання складу ліквідаційної комісії та голови ліквідаційної комісії ЗАТ, а також затвердження порядку і строків ліквідації ЗАТ, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

В офісі "Трубний завод" ВСМПО-Авісма " агентству не змогли уточнити причини ліквідації підприємства, чи буде на його основі створена інша компанія, пояснивши, що до 17 січня підприємство не працює.

Разом з тим, раніше акціонери ЗАТ "Трубний завод "ВСМПО-Авісма" не змогли двічі - 7 серпня 2009 року і 25 січня 2010 року - провести загальні збори через відсутність кворуму.

На цих зборів з тотожними повістками дня на розгляд акціонерів виносилися 10 питань, в тому числі підбиття підсумків діяльності підприємства у 2008 році, реорганізації із закритого в приватне акціонерне товариство, а також внесення змін до статуту і положення про наглядову раду, зборах акціонерів, ревізійної комісії відповідно до вимог закону "Про акціонерні товариства".

Крім того, планувалося ліквідувати раду директорів як орган управління і ввести посаду генерального директора, у зв'язку з чим внести зміни до положення про гендиректора, переобрати наглядову раду, ревізійну комісію, призначити гендиректора.

Як повідомляє Економічна правда, трубний завод "ВСМПО-Авісма" в 2008 році збільшив чистий збиток в 22,6 рази в порівнянні з 2007 роком - до 66,723 млн. гривень.

Підприємство закінчило 2009 рік з чистим збитком 35,093 млн. гривень, січень-вересень 2010 року - з чистим збитком у 7,251 млн. гривень.

Корпорація "ВСМПО-Авісма" - Росія в 2005 році отримала контроль над українським виробником титанових труб ЗАТ "Завод "СЕТАБ-Нікополь" шляхом придбання 100% Сarl.Еdblom.Тitan АВ - Швеція, що володіє 50,1% акцій українського заводу, а також торговим домом "СЕТАБ Дніпро", який реалізує продукцію заводу.

Завод "СЕТАБ-Нікополь" створений на початку 2001 року в рамках реструктуризації Нікопольського південнотрубного заводу на базі його трубозварювального цеху № 5.

Засновниками компанії виступили ВАТ "НПТЗ" і CETAB / Carl.Edblom.Titan AB у співвідношенні 49,8% і 50,1% акцій.

Корпорація "ВСМПО-Авісма" - найбільший в світі виробник титану і давній партнер заводу з постачання йому трубної заготовки.

У серпні 2008 року компанія заявила, що стала власником 84,28% акцій ТОВ "ВСМПО Титан Україна".

"ВСМПО-Авісма" також є власником компанії "Титан Дніпро" в Дніпропетровську, займається оптовою та роздрібною торгівлею, а також посередницькою діяльністю і консультаціями з питань комерційної діяльності та управління.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...