App Store Google Play

Денисенко: «тризубівців» намагаються зламати фізично і психологічно

14.01.2011 18:41
За інформацією ГРАДу, Пилип Таран орієнтовно перебуває в Орджонікідзевському РВВС м. Запоріжжя, Роман Хмара - в Ленінському, а Василь Лабайчук - в Жовтневому.

Слідчий Ленінського райвідділу міліції відмовив матері Романа Хмари в побаченні з сином. Точне місце перебування «тризубівців» важко встановити, оскільки затриманих постійно перевозять з одного місця на інше, від міліції до СБУ.

«Працівники міліції і СБУ, граючи затриманими в пінг-понг, кивають один на одного, мовляв, у нас їх забрали, і не знаємо, куди. Це робиться, щоби перешкодити реалізації законного права затриманих на захист», - вважає координатор ГРАДу Андрій Денисенко, який супроводжує рідних і адвокатів у пошуках затриманих.

Денисенко також наголошує, що «тризубівців» тримають переважно у райвідділах міліції, які не є ізоляторами тимчасового тримання чи СІЗО, а тому не пристосовані для тривалого утримування людей.

«Тризубівців утримують в дуже поганих умовах і майже не годують. Їх ізольовано від родичів і адвокатів, щоби психологічно зламати. По суті це є формами фізичних і психологічних тортурів», - наголошує координатор ГРАДу.

Раніше повідомлялося, що п'ятьох тризубівців етапують до Запоріжжя для проведення слідчого експерименту у справі про підрив пам'ятника Сталіну. «Вибух - провокація влади, мета якої - розвязати собі руки для знищення «Тризубу» як дієвої опозиційної організації», - заявляє Андрій Денисенко.

Оновлення: стало відомо, що Василь лабайчук, імовірно, знаходиться в ІТТ м. Запоріжжя на вул. Верхня, 2.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...