App Store Google Play

Денисенко: «тризубівців» намагаються зламати фізично і психологічно

14.01.2011 18:41
За інформацією ГРАДу, Пилип Таран орієнтовно перебуває в Орджонікідзевському РВВС м. Запоріжжя, Роман Хмара - в Ленінському, а Василь Лабайчук - в Жовтневому.

Слідчий Ленінського райвідділу міліції відмовив матері Романа Хмари в побаченні з сином. Точне місце перебування «тризубівців» важко встановити, оскільки затриманих постійно перевозять з одного місця на інше, від міліції до СБУ.

«Працівники міліції і СБУ, граючи затриманими в пінг-понг, кивають один на одного, мовляв, у нас їх забрали, і не знаємо, куди. Це робиться, щоби перешкодити реалізації законного права затриманих на захист», - вважає координатор ГРАДу Андрій Денисенко, який супроводжує рідних і адвокатів у пошуках затриманих.

Денисенко також наголошує, що «тризубівців» тримають переважно у райвідділах міліції, які не є ізоляторами тимчасового тримання чи СІЗО, а тому не пристосовані для тривалого утримування людей.

«Тризубівців утримують в дуже поганих умовах і майже не годують. Їх ізольовано від родичів і адвокатів, щоби психологічно зламати. По суті це є формами фізичних і психологічних тортурів», - наголошує координатор ГРАДу.

Раніше повідомлялося, що п'ятьох тризубівців етапують до Запоріжжя для проведення слідчого експерименту у справі про підрив пам'ятника Сталіну. «Вибух - провокація влади, мета якої - розвязати собі руки для знищення «Тризубу» як дієвої опозиційної організації», - заявляє Андрій Денисенко.

Оновлення: стало відомо, що Василь лабайчук, імовірно, знаходиться в ІТТ м. Запоріжжя на вул. Верхня, 2.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...