App Store Google Play

Денисенко: «тризубівців» намагаються зламати фізично і психологічно

14.01.2011 18:41
За інформацією ГРАДу, Пилип Таран орієнтовно перебуває в Орджонікідзевському РВВС м. Запоріжжя, Роман Хмара - в Ленінському, а Василь Лабайчук - в Жовтневому.

Слідчий Ленінського райвідділу міліції відмовив матері Романа Хмари в побаченні з сином. Точне місце перебування «тризубівців» важко встановити, оскільки затриманих постійно перевозять з одного місця на інше, від міліції до СБУ.

«Працівники міліції і СБУ, граючи затриманими в пінг-понг, кивають один на одного, мовляв, у нас їх забрали, і не знаємо, куди. Це робиться, щоби перешкодити реалізації законного права затриманих на захист», - вважає координатор ГРАДу Андрій Денисенко, який супроводжує рідних і адвокатів у пошуках затриманих.

Денисенко також наголошує, що «тризубівців» тримають переважно у райвідділах міліції, які не є ізоляторами тимчасового тримання чи СІЗО, а тому не пристосовані для тривалого утримування людей.

«Тризубівців утримують в дуже поганих умовах і майже не годують. Їх ізольовано від родичів і адвокатів, щоби психологічно зламати. По суті це є формами фізичних і психологічних тортурів», - наголошує координатор ГРАДу.

Раніше повідомлялося, що п'ятьох тризубівців етапують до Запоріжжя для проведення слідчого експерименту у справі про підрив пам'ятника Сталіну. «Вибух - провокація влади, мета якої - розвязати собі руки для знищення «Тризубу» як дієвої опозиційної організації», - заявляє Андрій Денисенко.

Оновлення: стало відомо, що Василь лабайчук, імовірно, знаходиться в ІТТ м. Запоріжжя на вул. Верхня, 2.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...