App Store Google Play

Денисенко: «тризубівців» намагаються зламати фізично і психологічно

14.01.2011 18:41
За інформацією ГРАДу, Пилип Таран орієнтовно перебуває в Орджонікідзевському РВВС м. Запоріжжя, Роман Хмара - в Ленінському, а Василь Лабайчук - в Жовтневому.

Слідчий Ленінського райвідділу міліції відмовив матері Романа Хмари в побаченні з сином. Точне місце перебування «тризубівців» важко встановити, оскільки затриманих постійно перевозять з одного місця на інше, від міліції до СБУ.

«Працівники міліції і СБУ, граючи затриманими в пінг-понг, кивають один на одного, мовляв, у нас їх забрали, і не знаємо, куди. Це робиться, щоби перешкодити реалізації законного права затриманих на захист», - вважає координатор ГРАДу Андрій Денисенко, який супроводжує рідних і адвокатів у пошуках затриманих.

Денисенко також наголошує, що «тризубівців» тримають переважно у райвідділах міліції, які не є ізоляторами тимчасового тримання чи СІЗО, а тому не пристосовані для тривалого утримування людей.

«Тризубівців утримують в дуже поганих умовах і майже не годують. Їх ізольовано від родичів і адвокатів, щоби психологічно зламати. По суті це є формами фізичних і психологічних тортурів», - наголошує координатор ГРАДу.

Раніше повідомлялося, що п'ятьох тризубівців етапують до Запоріжжя для проведення слідчого експерименту у справі про підрив пам'ятника Сталіну. «Вибух - провокація влади, мета якої - розвязати собі руки для знищення «Тризубу» як дієвої опозиційної організації», - заявляє Андрій Денисенко.

Оновлення: стало відомо, що Василь лабайчук, імовірно, знаходиться в ІТТ м. Запоріжжя на вул. Верхня, 2.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...