App Store Google Play

У Дніпропетровську - Срібне Весілля

13.01.2011 16:19

У суботу, 15 січня, в рамках свого туру Україною у Дніпропетровську виступить один з найвідоміших білоруських музичних колективів - кабаре-бенд Срібне Весілля.

Під час концерту, обіцяють організатори заходу, "Срібне Весілля" представить свої найкращі номери та пісні. Нинішній тур - останні великі гастролі гурту в найближчому майбутньому. Щойно музиканти повернуться до Білорусі - почнуть писати нову концертну програму.

Цей музично-театральний балаган утворився в 2005 році. Ця метка компанія з гітари, контрабасу, труби, тромбона, скрипки, концертіни, пральної дошки та барабанів під головуванням туби просто на очах у публіки готує незвичайний коктейль з французького шансону, диксіленду, кантрі, російської народної музики та латиноамериканських ритмів у манері вуличного оркестру.

У всіх концертних пригодах музикантів супроводжують незліченні валізи, набиті цирковим і кухонним начинням, пляшечки різних форм і змісту, дамська білизна, нещадний Пес Баскервіль з палаючими очами, Жінка-П'явка, котра оббирає чоловіків до останньої нитки, мешканка паризьких катакомб, білява Пацюк Еммануэль Кант та любитель декольте Мсьє Грак.

В репертуарі - пісні російською та французькою мовами, іронічні, парадоксальні, життєстверджуючі, з елементами буфонади, театру ляльок та кабаре.

Українська публіка відкрила для себе Срібне Весілля 2009 року на фестивалі Джаз Коктебель. У 2010-му Срібне Весілля знову приїхало на фестиваль. Гурт активно виступає в Білорусі, неодноразово відвідував із концертами міста Росії, України, Польщі, Литви, Німеччини, Франції, Голландії та Бельгії, а також взяли участь в різних музичних і театральних фестивалях.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...