App Store Google Play

У Дніпропетровську - Срібне Весілля

13.01.2011 16:19

У суботу, 15 січня, в рамках свого туру Україною у Дніпропетровську виступить один з найвідоміших білоруських музичних колективів - кабаре-бенд Срібне Весілля.

Під час концерту, обіцяють організатори заходу, "Срібне Весілля" представить свої найкращі номери та пісні. Нинішній тур - останні великі гастролі гурту в найближчому майбутньому. Щойно музиканти повернуться до Білорусі - почнуть писати нову концертну програму.

Цей музично-театральний балаган утворився в 2005 році. Ця метка компанія з гітари, контрабасу, труби, тромбона, скрипки, концертіни, пральної дошки та барабанів під головуванням туби просто на очах у публіки готує незвичайний коктейль з французького шансону, диксіленду, кантрі, російської народної музики та латиноамериканських ритмів у манері вуличного оркестру.

У всіх концертних пригодах музикантів супроводжують незліченні валізи, набиті цирковим і кухонним начинням, пляшечки різних форм і змісту, дамська білизна, нещадний Пес Баскервіль з палаючими очами, Жінка-П'явка, котра оббирає чоловіків до останньої нитки, мешканка паризьких катакомб, білява Пацюк Еммануэль Кант та любитель декольте Мсьє Грак.

В репертуарі - пісні російською та французькою мовами, іронічні, парадоксальні, життєстверджуючі, з елементами буфонади, театру ляльок та кабаре.

Українська публіка відкрила для себе Срібне Весілля 2009 року на фестивалі Джаз Коктебель. У 2010-му Срібне Весілля знову приїхало на фестиваль. Гурт активно виступає в Білорусі, неодноразово відвідував із концертами міста Росії, України, Польщі, Литви, Німеччини, Франції, Голландії та Бельгії, а також взяли участь в різних музичних і театральних фестивалях.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...