App Store Google Play

У Дніпропетровську - Срібне Весілля

13.01.2011 16:19

У суботу, 15 січня, в рамках свого туру Україною у Дніпропетровську виступить один з найвідоміших білоруських музичних колективів - кабаре-бенд Срібне Весілля.

Під час концерту, обіцяють організатори заходу, "Срібне Весілля" представить свої найкращі номери та пісні. Нинішній тур - останні великі гастролі гурту в найближчому майбутньому. Щойно музиканти повернуться до Білорусі - почнуть писати нову концертну програму.

Цей музично-театральний балаган утворився в 2005 році. Ця метка компанія з гітари, контрабасу, труби, тромбона, скрипки, концертіни, пральної дошки та барабанів під головуванням туби просто на очах у публіки готує незвичайний коктейль з французького шансону, диксіленду, кантрі, російської народної музики та латиноамериканських ритмів у манері вуличного оркестру.

У всіх концертних пригодах музикантів супроводжують незліченні валізи, набиті цирковим і кухонним начинням, пляшечки різних форм і змісту, дамська білизна, нещадний Пес Баскервіль з палаючими очами, Жінка-П'явка, котра оббирає чоловіків до останньої нитки, мешканка паризьких катакомб, білява Пацюк Еммануэль Кант та любитель декольте Мсьє Грак.

В репертуарі - пісні російською та французькою мовами, іронічні, парадоксальні, життєстверджуючі, з елементами буфонади, театру ляльок та кабаре.

Українська публіка відкрила для себе Срібне Весілля 2009 року на фестивалі Джаз Коктебель. У 2010-му Срібне Весілля знову приїхало на фестиваль. Гурт активно виступає в Білорусі, неодноразово відвідував із концертами міста Росії, України, Польщі, Литви, Німеччини, Франції, Голландії та Бельгії, а також взяли участь в різних музичних і театральних фестивалях.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...