App Store Google Play

ГРАД просить прокурора Марчук розібратися з переслідуванням підприємців

12.01.2011 10:00

Останнім часом до ГРАДу все частіше звертаються із повідомленнями про незаконні дії органів внутрішніх справ. Значна частина таких скарг находить від представників малого і середньго бізнесу.

Одне із останніх звернень направив підприємець Костянтин Більцан. Він повідомив про назаконне порушення проти нього кримінальної справи (за частиною 2 ст. 197-1 ККУ), протидію його підприємницькій діяльності, переслідування з боку міліції.

Кримінальна справа порушена за відсутності злочинних дій з боку підприємця Більцана. В її ході допущено низку порушень процесуальних норм. На думку координатора ГРАДу Андрія Денисенка йдеться про відвертий замовний характер цієї кримінальної справи.

«За нашими даними, правоохоронці діють в інтересах кримінальних ділків, яким підприємець Більцан відмовився сплачувати данину за «кришування». Через це знищується його бізнес, лунають погрози фізичної розправи над ним і його родиною, фабрикується кримінальна справа. І це не поодинокий випадок, коли міліція діє як фінансоване державою організоване злочинне угруповання», - повідомив Андрій Денисенко.

ГРАД звернувся до новопризначеного прокурора Дніпропетровської області Наталії Марчук із проханням перевірити законність дій посадовців з обласної міліції, законність притягнення до відповідальності підприємця Більцана і вжити відповідних заходів в разі виявлення порушень.

«Ця ситуація може бути виправлена і повернена у правову площину лишень за втручання прокуратури як органу, котрий здійснює нагляд за слідством. Попереднє керівництво обласної прокуратури покривало протиправні дії міліції. Є сподівання, що з приходом до керівництва обласною прокуратурою Наталії Марчук, ситуація зміниться», - підкреслив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...