App Store Google Play

ГРАД просить прокурора Марчук розібратися з переслідуванням підприємців

12.01.2011 10:00

Останнім часом до ГРАДу все частіше звертаються із повідомленнями про незаконні дії органів внутрішніх справ. Значна частина таких скарг находить від представників малого і середньго бізнесу.

Одне із останніх звернень направив підприємець Костянтин Більцан. Він повідомив про назаконне порушення проти нього кримінальної справи (за частиною 2 ст. 197-1 ККУ), протидію його підприємницькій діяльності, переслідування з боку міліції.

Кримінальна справа порушена за відсутності злочинних дій з боку підприємця Більцана. В її ході допущено низку порушень процесуальних норм. На думку координатора ГРАДу Андрія Денисенка йдеться про відвертий замовний характер цієї кримінальної справи.

«За нашими даними, правоохоронці діють в інтересах кримінальних ділків, яким підприємець Більцан відмовився сплачувати данину за «кришування». Через це знищується його бізнес, лунають погрози фізичної розправи над ним і його родиною, фабрикується кримінальна справа. І це не поодинокий випадок, коли міліція діє як фінансоване державою організоване злочинне угруповання», - повідомив Андрій Денисенко.

ГРАД звернувся до новопризначеного прокурора Дніпропетровської області Наталії Марчук із проханням перевірити законність дій посадовців з обласної міліції, законність притягнення до відповідальності підприємця Більцана і вжити відповідних заходів в разі виявлення порушень.

«Ця ситуація може бути виправлена і повернена у правову площину лишень за втручання прокуратури як органу, котрий здійснює нагляд за слідством. Попереднє керівництво обласної прокуратури покривало протиправні дії міліції. Є сподівання, що з приходом до керівництва обласною прокуратурою Наталії Марчук, ситуація зміниться», - підкреслив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...