App Store Google Play

ГРАД просить прокурора Марчук розібратися з переслідуванням підприємців

12.01.2011 10:00

Останнім часом до ГРАДу все частіше звертаються із повідомленнями про незаконні дії органів внутрішніх справ. Значна частина таких скарг находить від представників малого і середньго бізнесу.

Одне із останніх звернень направив підприємець Костянтин Більцан. Він повідомив про назаконне порушення проти нього кримінальної справи (за частиною 2 ст. 197-1 ККУ), протидію його підприємницькій діяльності, переслідування з боку міліції.

Кримінальна справа порушена за відсутності злочинних дій з боку підприємця Більцана. В її ході допущено низку порушень процесуальних норм. На думку координатора ГРАДу Андрія Денисенка йдеться про відвертий замовний характер цієї кримінальної справи.

«За нашими даними, правоохоронці діють в інтересах кримінальних ділків, яким підприємець Більцан відмовився сплачувати данину за «кришування». Через це знищується його бізнес, лунають погрози фізичної розправи над ним і його родиною, фабрикується кримінальна справа. І це не поодинокий випадок, коли міліція діє як фінансоване державою організоване злочинне угруповання», - повідомив Андрій Денисенко.

ГРАД звернувся до новопризначеного прокурора Дніпропетровської області Наталії Марчук із проханням перевірити законність дій посадовців з обласної міліції, законність притягнення до відповідальності підприємця Більцана і вжити відповідних заходів в разі виявлення порушень.

«Ця ситуація може бути виправлена і повернена у правову площину лишень за втручання прокуратури як органу, котрий здійснює нагляд за слідством. Попереднє керівництво обласної прокуратури покривало протиправні дії міліції. Є сподівання, що з приходом до керівництва обласною прокуратурою Наталії Марчук, ситуація зміниться», - підкреслив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...