App Store Google Play

Дніпропетровських «тризубівців» етапують до Запоріжжя через Сталіна

12.01.2011 15:51
Як стало відомо Дніпрограду, чотрирьох членів ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери етапують з Івано-Франківського до Запорізького ізолятора тимчасового тримання.

Серед них двоє дніпропетровців: голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Тризуб» Сергій Борисенко і голова Українського відділення Антиімперського фронту Ростислав Винар. 

Ще двоє етапованих - син кервіника Центрального проводу ВО «Тризуб» Пилип Таран і харківський провідник організації Роман Хмара. «Тризубівець» Василь Лабайчук вже перебуває в запорізькому ізоляторі. 

Як повідомили у прес-службі ВО «Тризуб», членів організації етапують до Запоріжжя за фактом вибуху пам'ятника Сталіну 31 грудня для проведення слідчого експерименту. 

Як раніше повідомляла дружина керівника «Тризубу» Жанна Стемпіцька, «тризубівців» затримують за різними приводами - від підпалу офісу Партії регіонів до незаконного поводження з вогнепальною зброєю, але намагаються інкримінувати підрив пам'ятника Сталіну в Запоріжжі. ВО «Тризуб» офіційно заявила про свою непричетність до цих дій. 

Організація взяла на себе відповідальність за обезголовлення Сталіна, що здійснене 28 грудня 2010 року. Як повідомляють 11 січня Українські новини, запорізька міліція заявила, що підозрювані у цій справі затримані. Імена затриманих не розголошують. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...