App Store Google Play

Дніпропетровських «тризубівців» етапують до Запоріжжя через Сталіна

12.01.2011 15:51
Як стало відомо Дніпрограду, чотрирьох членів ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери етапують з Івано-Франківського до Запорізького ізолятора тимчасового тримання.

Серед них двоє дніпропетровців: голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Тризуб» Сергій Борисенко і голова Українського відділення Антиімперського фронту Ростислав Винар. 

Ще двоє етапованих - син кервіника Центрального проводу ВО «Тризуб» Пилип Таран і харківський провідник організації Роман Хмара. «Тризубівець» Василь Лабайчук вже перебуває в запорізькому ізоляторі. 

Як повідомили у прес-службі ВО «Тризуб», членів організації етапують до Запоріжжя за фактом вибуху пам'ятника Сталіну 31 грудня для проведення слідчого експерименту. 

Як раніше повідомляла дружина керівника «Тризубу» Жанна Стемпіцька, «тризубівців» затримують за різними приводами - від підпалу офісу Партії регіонів до незаконного поводження з вогнепальною зброєю, але намагаються інкримінувати підрив пам'ятника Сталіну в Запоріжжі. ВО «Тризуб» офіційно заявила про свою непричетність до цих дій. 

Організація взяла на себе відповідальність за обезголовлення Сталіна, що здійснене 28 грудня 2010 року. Як повідомляють 11 січня Українські новини, запорізька міліція заявила, що підозрювані у цій справі затримані. Імена затриманих не розголошують. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...