App Store Google Play

Міліція вибиває з «тризубівців» потрібні показання?

11.01.2011 20:19
Дружина затриманого командира ВО «Тризуб» ім С. Бандери Жанна Стемпіцька стала свідком подій, які вважає катуванням в стінах міліції.

Вона повідомила, що її чоловіка Андрія Стемпіцького разом із двадцятрічним сином Пилипом та харківським провідником ВО «Тризуб» Романом Хмарою 8 січня затримала патрульна служба в м. Рогатині Івано-Франківської області. Чоловіків доставили до Рогатинського райвідділку.

Після обшку в квартирі Стемпіцьких до райвідділку приїхали Жанна, її 19-ти і 16-річний сини для проведення допиту. Жінку відпустили, а хлопців залишили для дачі показань.
Жанна розповіда, що за викликом чергового їй довелося повернутися для підписання угоди з адвокатом, і тоді вона почула, як «працює» міліція.

«Я, коли піднімалася, то чула, як в сусідньому кабінеті стучать, матюкаються і по чомусь б'ють, і невнятне таке стонання свого сина середнього, якому 19 років. Для мене це факт тортур... Коли я спускалася вниз, на другому поверсі, де був затриманий Хмара, Таран і Борисенко, грала дуже гучно музика і самі розумієте - дискотека в міському РОВД, вона просто так не робиться. Заарештовані, на мою думку, таким чином піддавалися катуванню», - розповіла Жанна Стемпіцька.

Пані Стемпіцька зазначила, що це підтвердив і її 19-річний син, якого відпустивши на три дні, знову затримали. Жанна стверджує, що хлопця змушували дати показання проти молодшого 16-річного брати, ніби той брав участь у підпалі офісу Партії регіонів у Галичі в грудні 2009 року.

«Якщо мій молодший син підпише такі бумаги, то значить - тільки під тортурами, тому що він не приймав у тому участі. Рік тому ми його не випускали гуляти взагалі, та ще й на посьолок. Я не знаю, хто це зробив, але я знаю, що не робив мій син», - наголосила пані Стемпіцька.

Жанна повідомила, що їй досі невідомо, де утримують її рідних та інших «тризубівців». Наразі відомо, що міліцією протягом 8-10 січня затримано п`ятнадцятеро членів ВО «Тризуб». Головний привід для арештів - знайдена зброя. Серед затриманих практично вся керівна верхівка організації і неповнолітній юнак.

«Привід для затримання - автомат, начебто знайдений, а насправді підкинутий в автівку "тризубівця" Степана Вичика. Далі - як за Рибаковим та Солженіциним - вимагання зізнатися в підпалі штабу регіоналів у Галичі, підриві запорізького Сталіна. Не здивуюся, якщо хлопців обвинуватять у підготовці замаху на Януковича, який як раз відпочивав та тинявся по тих краях. Як на мене, це вже навіть не 37-й...» - прокоментував резонансні події координатор ГРАДу Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...