App Store Google Play

Міліція вибиває з «тризубівців» потрібні показання?

11.01.2011 20:19
Дружина затриманого командира ВО «Тризуб» ім С. Бандери Жанна Стемпіцька стала свідком подій, які вважає катуванням в стінах міліції.

Вона повідомила, що її чоловіка Андрія Стемпіцького разом із двадцятрічним сином Пилипом та харківським провідником ВО «Тризуб» Романом Хмарою 8 січня затримала патрульна служба в м. Рогатині Івано-Франківської області. Чоловіків доставили до Рогатинського райвідділку.

Після обшку в квартирі Стемпіцьких до райвідділку приїхали Жанна, її 19-ти і 16-річний сини для проведення допиту. Жінку відпустили, а хлопців залишили для дачі показань.
Жанна розповіда, що за викликом чергового їй довелося повернутися для підписання угоди з адвокатом, і тоді вона почула, як «працює» міліція.

«Я, коли піднімалася, то чула, як в сусідньому кабінеті стучать, матюкаються і по чомусь б'ють, і невнятне таке стонання свого сина середнього, якому 19 років. Для мене це факт тортур... Коли я спускалася вниз, на другому поверсі, де був затриманий Хмара, Таран і Борисенко, грала дуже гучно музика і самі розумієте - дискотека в міському РОВД, вона просто так не робиться. Заарештовані, на мою думку, таким чином піддавалися катуванню», - розповіла Жанна Стемпіцька.

Пані Стемпіцька зазначила, що це підтвердив і її 19-річний син, якого відпустивши на три дні, знову затримали. Жанна стверджує, що хлопця змушували дати показання проти молодшого 16-річного брати, ніби той брав участь у підпалі офісу Партії регіонів у Галичі в грудні 2009 року.

«Якщо мій молодший син підпише такі бумаги, то значить - тільки під тортурами, тому що він не приймав у тому участі. Рік тому ми його не випускали гуляти взагалі, та ще й на посьолок. Я не знаю, хто це зробив, але я знаю, що не робив мій син», - наголосила пані Стемпіцька.

Жанна повідомила, що їй досі невідомо, де утримують її рідних та інших «тризубівців». Наразі відомо, що міліцією протягом 8-10 січня затримано п`ятнадцятеро членів ВО «Тризуб». Головний привід для арештів - знайдена зброя. Серед затриманих практично вся керівна верхівка організації і неповнолітній юнак.

«Привід для затримання - автомат, начебто знайдений, а насправді підкинутий в автівку "тризубівця" Степана Вичика. Далі - як за Рибаковим та Солженіциним - вимагання зізнатися в підпалі штабу регіоналів у Галичі, підриві запорізького Сталіна. Не здивуюся, якщо хлопців обвинуватять у підготовці замаху на Януковича, який як раз відпочивав та тинявся по тих краях. Як на мене, це вже навіть не 37-й...» - прокоментував резонансні події координатор ГРАДу Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...