App Store Google Play

Міліція вибиває з «тризубівців» потрібні показання?

11.01.2011 20:19
Дружина затриманого командира ВО «Тризуб» ім С. Бандери Жанна Стемпіцька стала свідком подій, які вважає катуванням в стінах міліції.

Вона повідомила, що її чоловіка Андрія Стемпіцького разом із двадцятрічним сином Пилипом та харківським провідником ВО «Тризуб» Романом Хмарою 8 січня затримала патрульна служба в м. Рогатині Івано-Франківської області. Чоловіків доставили до Рогатинського райвідділку.

Після обшку в квартирі Стемпіцьких до райвідділку приїхали Жанна, її 19-ти і 16-річний сини для проведення допиту. Жінку відпустили, а хлопців залишили для дачі показань.
Жанна розповіда, що за викликом чергового їй довелося повернутися для підписання угоди з адвокатом, і тоді вона почула, як «працює» міліція.

«Я, коли піднімалася, то чула, як в сусідньому кабінеті стучать, матюкаються і по чомусь б'ють, і невнятне таке стонання свого сина середнього, якому 19 років. Для мене це факт тортур... Коли я спускалася вниз, на другому поверсі, де був затриманий Хмара, Таран і Борисенко, грала дуже гучно музика і самі розумієте - дискотека в міському РОВД, вона просто так не робиться. Заарештовані, на мою думку, таким чином піддавалися катуванню», - розповіла Жанна Стемпіцька.

Пані Стемпіцька зазначила, що це підтвердив і її 19-річний син, якого відпустивши на три дні, знову затримали. Жанна стверджує, що хлопця змушували дати показання проти молодшого 16-річного брати, ніби той брав участь у підпалі офісу Партії регіонів у Галичі в грудні 2009 року.

«Якщо мій молодший син підпише такі бумаги, то значить - тільки під тортурами, тому що він не приймав у тому участі. Рік тому ми його не випускали гуляти взагалі, та ще й на посьолок. Я не знаю, хто це зробив, але я знаю, що не робив мій син», - наголосила пані Стемпіцька.

Жанна повідомила, що їй досі невідомо, де утримують її рідних та інших «тризубівців». Наразі відомо, що міліцією протягом 8-10 січня затримано п`ятнадцятеро членів ВО «Тризуб». Головний привід для арештів - знайдена зброя. Серед затриманих практично вся керівна верхівка організації і неповнолітній юнак.

«Привід для затримання - автомат, начебто знайдений, а насправді підкинутий в автівку "тризубівця" Степана Вичика. Далі - як за Рибаковим та Солженіциним - вимагання зізнатися в підпалі штабу регіоналів у Галичі, підриві запорізького Сталіна. Не здивуюся, якщо хлопців обвинуватять у підготовці замаху на Януковича, який як раз відпочивав та тинявся по тих краях. Як на мене, це вже навіть не 37-й...» - прокоментував резонансні події координатор ГРАДу Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...