App Store Google Play

“Батьківщина” не голосувала за антисоціальний бюджет Дніпропетровська

05.01.2011 14:58

Фракція ВО "Батьківщина" не побачила в бюджеті Дніпропетровська на 2011 рік розвитку соціально-культурної сфери, адже у порівнянні з бюджетом 2010 року скорочене фінансування освіти, медицини й культури.

Саме з цієї причини фракція не голосувала за такий бюджет - заявив керівник Дніпропетровської міської організації партії ВО "Батьківщина" Максим Курячий.

30 грудня в Дніпропетровську затверджений бюджет на 2011 рік. Відповідне рішення депутати прийняли на VII позачергової сесії Дніпропетровської міської ради. За новий бюджет проголосували 107 з 112 зареєстрованих депутатів.

Ну думку пана Курячого, називати бюджет-2011 "бюджетом розвитку міста" - цинічно, адже статті витрат передбачають більше імітацію бурхливої діяльності, а не розвиток. Найяскравішим прикладом є програма соціально-економічного та культурного розвитку міста: якщо торік на неї виділялося більше 110 млн. грн, то на 2011 рік передбачається на соціально-економічний і культурний розвиток Дніпропетровська всього лише 116 млн. грн. Навіть з урахуванням рівня інфляції у 9%, який у Законі про Державний бюджет пропонує нам Кабмін, наочне погіршення обсягів витрат на розвиток міста. Тож, підсумовує партійний керівник, місто розвиватися не буде.

Не радить Максим Курячий довіряти й гучним заявам про значні обсяги коштів, спрямовані на дорожнє господарство та на житлово-комунальне господарство. Адже зроблено це завдяки скороченню витрат коштів на утримання та розвиток соціальної сфери. Депутати забрали кошти в шкіл, дитячих дошкільних установ. Крім того, бідкається представник "Батьківщини", забрали кошти в органів охорони здоров'я. Зокрема, у міських лікарнях кількість ліжкомісць у 2011 році має скоротитися на тисячу.

Депутат міської ради пообіцяв, що нехай і нечисленна фракція ВО "Батьківщина" буде продовжувати відстоювати ті позиції, які дозволять додавати коштів на утримання освітніх та медичних установ. Також прихильники Тимошенко мають намір жорстко контролювати, ким і на що будуть витрачатися бюджетні кошти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...