App Store Google Play

“Батьківщина” не голосувала за антисоціальний бюджет Дніпропетровська

05.01.2011 14:58

Фракція ВО "Батьківщина" не побачила в бюджеті Дніпропетровська на 2011 рік розвитку соціально-культурної сфери, адже у порівнянні з бюджетом 2010 року скорочене фінансування освіти, медицини й культури.

Саме з цієї причини фракція не голосувала за такий бюджет - заявив керівник Дніпропетровської міської організації партії ВО "Батьківщина" Максим Курячий.

30 грудня в Дніпропетровську затверджений бюджет на 2011 рік. Відповідне рішення депутати прийняли на VII позачергової сесії Дніпропетровської міської ради. За новий бюджет проголосували 107 з 112 зареєстрованих депутатів.

Ну думку пана Курячого, називати бюджет-2011 "бюджетом розвитку міста" - цинічно, адже статті витрат передбачають більше імітацію бурхливої діяльності, а не розвиток. Найяскравішим прикладом є програма соціально-економічного та культурного розвитку міста: якщо торік на неї виділялося більше 110 млн. грн, то на 2011 рік передбачається на соціально-економічний і культурний розвиток Дніпропетровська всього лише 116 млн. грн. Навіть з урахуванням рівня інфляції у 9%, який у Законі про Державний бюджет пропонує нам Кабмін, наочне погіршення обсягів витрат на розвиток міста. Тож, підсумовує партійний керівник, місто розвиватися не буде.

Не радить Максим Курячий довіряти й гучним заявам про значні обсяги коштів, спрямовані на дорожнє господарство та на житлово-комунальне господарство. Адже зроблено це завдяки скороченню витрат коштів на утримання та розвиток соціальної сфери. Депутати забрали кошти в шкіл, дитячих дошкільних установ. Крім того, бідкається представник "Батьківщини", забрали кошти в органів охорони здоров'я. Зокрема, у міських лікарнях кількість ліжкомісць у 2011 році має скоротитися на тисячу.

Депутат міської ради пообіцяв, що нехай і нечисленна фракція ВО "Батьківщина" буде продовжувати відстоювати ті позиції, які дозволять додавати коштів на утримання освітніх та медичних установ. Також прихильники Тимошенко мають намір жорстко контролювати, ким і на що будуть витрачатися бюджетні кошти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...