App Store Google Play

В зиму Дніпропетровськ йде з планом

14.10.2010 18:16

У Дніпропетровську затверджено комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в осінньо-зимовий період.

Як повідомляє прес-служба міського голови, відповідне рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, міським комунальним службам доручено перевірити технічний стан автомобільної та інженерної техніки, електричних та інженерних засобів, що можуть бути задіяні у ліквідації снігових заметів та ожеледиці.

У разі виникнення складних погодних умов, управлінню взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами, мобілізаційної та оборонної роботи міської ради спільно з державтоінспекцією доручено організувати рух вантажного транзитного транспорту через місто.

При снігових заметах Департамент споживчого ринку і сфери послуг міської ради повинен організувати своєчасне постачання хлібобулочної і молочної продукції до торгівельних точок, а також тимчасові пункти торгівлі у місцях скупчення великовантажного транспорту.

Крім того, під час сильних снігових заметів і ожеледиці інші міські служби повинні забезпечити рух міського пасажирського транспорту та організувати своєчасну швидку медичну допомогу населенню. А при значному зниженні температури повітря - створять пункти обігріву для осіб без визначеного місця проживання.

Втім, практика свідчить, що написати план - замало. Для досягнення ефекту, крім слів на папері, заходи потріьно виконувати. а найголовніше - передбачити прихід зими. У Дніпропетровську вона, традиційно, настає несподіванно.

Теги: зима, план

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...