App Store Google Play

В зиму Дніпропетровськ йде з планом

14.10.2010 18:16

У Дніпропетровську затверджено комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в осінньо-зимовий період.

Як повідомляє прес-служба міського голови, відповідне рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, міським комунальним службам доручено перевірити технічний стан автомобільної та інженерної техніки, електричних та інженерних засобів, що можуть бути задіяні у ліквідації снігових заметів та ожеледиці.

У разі виникнення складних погодних умов, управлінню взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами, мобілізаційної та оборонної роботи міської ради спільно з державтоінспекцією доручено організувати рух вантажного транзитного транспорту через місто.

При снігових заметах Департамент споживчого ринку і сфери послуг міської ради повинен організувати своєчасне постачання хлібобулочної і молочної продукції до торгівельних точок, а також тимчасові пункти торгівлі у місцях скупчення великовантажного транспорту.

Крім того, під час сильних снігових заметів і ожеледиці інші міські служби повинні забезпечити рух міського пасажирського транспорту та організувати своєчасну швидку медичну допомогу населенню. А при значному зниженні температури повітря - створять пункти обігріву для осіб без визначеного місця проживання.

Втім, практика свідчить, що написати план - замало. Для досягнення ефекту, крім слів на папері, заходи потріьно виконувати. а найголовніше - передбачити прихід зими. У Дніпропетровську вона, традиційно, настає несподіванно.

Теги: зима, план

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...
Кілометр вулиці Курчатова реконструюють за 120+ мільйонів. Робота кипить наче її справді виконують поляки. Працює близько десятка одиниць важкої техніки, декілька десятків робітників.В той же час, на...
Юрій Фоменко

Слава Україні!

До питання нового вітання в ЗСУ. А вірніше до активності у ФБ незадоволених ним.Якщо ви не "людина 14-го року", тобто: 1). Не захищали Україну зі зброєю в руках.2). Не ділились своїм нажитим майном чи...