App Store Google Play

В зиму Дніпропетровськ йде з планом

14.10.2010 18:16

У Дніпропетровську затверджено комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в осінньо-зимовий період.

Як повідомляє прес-служба міського голови, відповідне рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, міським комунальним службам доручено перевірити технічний стан автомобільної та інженерної техніки, електричних та інженерних засобів, що можуть бути задіяні у ліквідації снігових заметів та ожеледиці.

У разі виникнення складних погодних умов, управлінню взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами, мобілізаційної та оборонної роботи міської ради спільно з державтоінспекцією доручено організувати рух вантажного транзитного транспорту через місто.

При снігових заметах Департамент споживчого ринку і сфери послуг міської ради повинен організувати своєчасне постачання хлібобулочної і молочної продукції до торгівельних точок, а також тимчасові пункти торгівлі у місцях скупчення великовантажного транспорту.

Крім того, під час сильних снігових заметів і ожеледиці інші міські служби повинні забезпечити рух міського пасажирського транспорту та організувати своєчасну швидку медичну допомогу населенню. А при значному зниженні температури повітря - створять пункти обігріву для осіб без визначеного місця проживання.

Втім, практика свідчить, що написати план - замало. Для досягнення ефекту, крім слів на папері, заходи потріьно виконувати. а найголовніше - передбачити прихід зими. У Дніпропетровську вона, традиційно, настає несподіванно.

Теги: зима, план

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...