App Store Google Play

Сокоринський: "Такого не було навіть у фашистських країнах!"

30.09.2010 16:58
Дніпропетровська обласна організація Української Народної партії засуджує дії територіальних виборчих комісії, які чинять перепони реєстрації опозиційних кандидатів.

Зокрема, як повідомлялося, 29 вересня представників опозиційних партій, які бажали подати документи для реєстрації своїх кандидатів або повідомлення про проведення зборів та конференцій, не пускали (у фізичному розумінні слова) до Дніпропетровської міської виборчої комісії та районних комісій.

Як прокоментував голова організації Анатолій Сокоринський, такого свавілля ніколи  досі не бачив навіть Дніпропетровськ.

- Одного цього факту вже досить, аби сказати - ці вибори будуть найбруднішими за всю історію України, - підкреслив політик.

Сокоринський також наголосив, що  подія трапилася саме того дня, коли Президент Янукович розпинався з екранів про надані їм вказівки дотримуватися закону під час виборів. - Ціна цим вказівкам така ж, як і обіцянкам покращити наше життя вже сьогодні чи почути кожного - брехня, брехня і брехня, - заявив керівник УНП.

На думку Сокоринського, якщо  відповідає істині оприлюднена на деяких інтернет-ресурсах інформація, що прямо в комісіях виправляли та змінювали списки самої Партії Регіонів, то такого не було і в фашистських країнах!

- Навіть технологія цих подій, - зазначив голова організації - спростовує міф про ПР як команду «професіоналів»Такому проФФесіоналізму можна навчитися лише в Каліфорнійській аККадемії!

Ще більшу тривогу, за словами політика, викликає той факт, що жодне офіційне ЗМІ нічого не повідомило, хоча при будь-якому іншому Президентові це стало б сенсацією №1!. Тобто у Дніпропетровську запроваджено жорстоку цензуру.

- Ми закликаємо, - підсумував Сокоринський - усіх небайдужих об'єднатися у боротьбі проти фальсифікації виборів, та проти цензури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...