App Store Google Play

Сокоринський: "Такого не було навіть у фашистських країнах!"

30.09.2010 16:58
Дніпропетровська обласна організація Української Народної партії засуджує дії територіальних виборчих комісії, які чинять перепони реєстрації опозиційних кандидатів.

Зокрема, як повідомлялося, 29 вересня представників опозиційних партій, які бажали подати документи для реєстрації своїх кандидатів або повідомлення про проведення зборів та конференцій, не пускали (у фізичному розумінні слова) до Дніпропетровської міської виборчої комісії та районних комісій.

Як прокоментував голова організації Анатолій Сокоринський, такого свавілля ніколи  досі не бачив навіть Дніпропетровськ.

- Одного цього факту вже досить, аби сказати - ці вибори будуть найбруднішими за всю історію України, - підкреслив політик.

Сокоринський також наголосив, що  подія трапилася саме того дня, коли Президент Янукович розпинався з екранів про надані їм вказівки дотримуватися закону під час виборів. - Ціна цим вказівкам така ж, як і обіцянкам покращити наше життя вже сьогодні чи почути кожного - брехня, брехня і брехня, - заявив керівник УНП.

На думку Сокоринського, якщо  відповідає істині оприлюднена на деяких інтернет-ресурсах інформація, що прямо в комісіях виправляли та змінювали списки самої Партії Регіонів, то такого не було і в фашистських країнах!

- Навіть технологія цих подій, - зазначив голова організації - спростовує міф про ПР як команду «професіоналів»Такому проФФесіоналізму можна навчитися лише в Каліфорнійській аККадемії!

Ще більшу тривогу, за словами політика, викликає той факт, що жодне офіційне ЗМІ нічого не повідомило, хоча при будь-якому іншому Президентові це стало б сенсацією №1!. Тобто у Дніпропетровську запроваджено жорстоку цензуру.

- Ми закликаємо, - підсумував Сокоринський - усіх небайдужих об'єднатися у боротьбі проти фальсифікації виборів, та проти цензури.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...