App Store Google Play

Молодим "тушкам" з Батьківщини сподобалась хода Олійника

30.09.2010 15:52

Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» заявила про свою реорганізацію та про приєднання до політичної партії «Україна Майбутнього». Таке рішення, за словами керівника організації Дениса Борисенка, її члени ухвалили на загальних зборах.

Нагадаємо, що молодіжна організація "Батьківщина Молода" була створена як молодіжне крило партії "Батьківщина", а Денис Борисенко є депутатом Дніпропетровської обласної ради, член комісії з  питань регламенту та депутатської етики.

Після обрання, у 2006 році, депутат вже намагався "кинути" партію, вийшовши з фракції БЮТ, однак потім повернувся до неї, "усвідомивши і виправивши свої помилки".

Наразі ж очільник "молодих тушок" говорить, що довго чекали на появу політичної сили, яка обстоювала б інтереси молоді, і нарешті дочекались. Борисенко говорить, що у них з Олійником сталася любов буквально з першого погляду.

Сьогодні далеко не кожен дніпропетровець знає, хто такий Святослав Олійник, інші ж бачили його зображення на білбордах. А от молоді сподобалась...хода Святослава Васильовича. Як кажуть, "милого впізнаю по ході".

- Коли з'явилася «Україна Майбутнього», ми побачили, що кожен крок партії спрямований на підтримку молоді в різних сферах: в утворенні, у культурі, спорті. Всі наші члени одноголосно заявили про підтримку її лідера Святослава Олійника на виборах мера Дніпропетровська, - додав Борисенко.

 

Теги: молодь

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...