App Store Google Play

Молодим "тушкам" з Батьківщини сподобалась хода Олійника

30.09.2010 15:52

Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» заявила про свою реорганізацію та про приєднання до політичної партії «Україна Майбутнього». Таке рішення, за словами керівника організації Дениса Борисенка, її члени ухвалили на загальних зборах.

Нагадаємо, що молодіжна організація "Батьківщина Молода" була створена як молодіжне крило партії "Батьківщина", а Денис Борисенко є депутатом Дніпропетровської обласної ради, член комісії з  питань регламенту та депутатської етики.

Після обрання, у 2006 році, депутат вже намагався "кинути" партію, вийшовши з фракції БЮТ, однак потім повернувся до неї, "усвідомивши і виправивши свої помилки".

Наразі ж очільник "молодих тушок" говорить, що довго чекали на появу політичної сили, яка обстоювала б інтереси молоді, і нарешті дочекались. Борисенко говорить, що у них з Олійником сталася любов буквально з першого погляду.

Сьогодні далеко не кожен дніпропетровець знає, хто такий Святослав Олійник, інші ж бачили його зображення на білбордах. А от молоді сподобалась...хода Святослава Васильовича. Як кажуть, "милого впізнаю по ході".

- Коли з'явилася «Україна Майбутнього», ми побачили, що кожен крок партії спрямований на підтримку молоді в різних сферах: в утворенні, у культурі, спорті. Всі наші члени одноголосно заявили про підтримку її лідера Святослава Олійника на виборах мера Дніпропетровська, - додав Борисенко.

 

Теги: молодь

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...