App Store Google Play

Молодим "тушкам" з Батьківщини сподобалась хода Олійника

30.09.2010 15:52

Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» заявила про свою реорганізацію та про приєднання до політичної партії «Україна Майбутнього». Таке рішення, за словами керівника організації Дениса Борисенка, її члени ухвалили на загальних зборах.

Нагадаємо, що молодіжна організація "Батьківщина Молода" була створена як молодіжне крило партії "Батьківщина", а Денис Борисенко є депутатом Дніпропетровської обласної ради, член комісії з  питань регламенту та депутатської етики.

Після обрання, у 2006 році, депутат вже намагався "кинути" партію, вийшовши з фракції БЮТ, однак потім повернувся до неї, "усвідомивши і виправивши свої помилки".

Наразі ж очільник "молодих тушок" говорить, що довго чекали на появу політичної сили, яка обстоювала б інтереси молоді, і нарешті дочекались. Борисенко говорить, що у них з Олійником сталася любов буквально з першого погляду.

Сьогодні далеко не кожен дніпропетровець знає, хто такий Святослав Олійник, інші ж бачили його зображення на білбордах. А от молоді сподобалась...хода Святослава Васильовича. Як кажуть, "милого впізнаю по ході".

- Коли з'явилася «Україна Майбутнього», ми побачили, що кожен крок партії спрямований на підтримку молоді в різних сферах: в утворенні, у культурі, спорті. Всі наші члени одноголосно заявили про підтримку її лідера Святослава Олійника на виборах мера Дніпропетровська, - додав Борисенко.

 

Теги: молодь


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...