App Store Google Play

Дніпродзержинські веслувальники виграли першість Європи

30.09.2010 08:40

Майстри академічного веслування Дніпродзержинського спортивного центру «Дзержинка» здобули золоті та бронзові медалі у фінальних заїздах четвірок парних (олімпійський вид програми) серед жінок та чоловіків на Чемпіонаты Європи.

Про це повідомило ІА «Придніпров'я» з посиланням на заслуженого тренера України, головного тренера жіночої збірної України з академічного веслування Володимира Морозова.

У змаганнях Чемпіонату Європи, що проходив у Португалії, брали участь найсильніші майстри з 38 європейських країн. Дніпродзержинські спортсмени здобули перемогу у чотирьох видах програми змагань .

Щойно визначено склад збірної для участі у Чемпіонаті світу з академічного веслування, у складі всіх трьох екіпажів - 5 вихованців спортивного центру «Дзержинка»: Тетяна Колесникова, Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Володимир Павловський, Іван Довгодько.  

За словами Володимира Морозова, готуватися до Чемпіонату світу, що за місяць проходитиме у Новій Зеландії, спортсмени будуть вдома, в Україні - на зарубіжні збори немає коштів.

Спортивний центр „Дзержинка" заснований ВАТ „Дніпровський металургійний комбінат імені Дзержинського" у 1963 році. Секція академічного веслування клубу „Дзержинка" - одна з найсильніших в Україні, екіпаж жіночої четвірки Олени Морозової став чемпіоном Кубка світу 2004 року, з 2005 року майстри клубу посідають місця у першій п'ятірці на чемпіонатах світу з академічного веслування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...