App Store Google Play

Дніпродзержинські веслувальники виграли першість Європи

30.09.2010 08:40

Майстри академічного веслування Дніпродзержинського спортивного центру «Дзержинка» здобули золоті та бронзові медалі у фінальних заїздах четвірок парних (олімпійський вид програми) серед жінок та чоловіків на Чемпіонаты Європи.

Про це повідомило ІА «Придніпров'я» з посиланням на заслуженого тренера України, головного тренера жіночої збірної України з академічного веслування Володимира Морозова.

У змаганнях Чемпіонату Європи, що проходив у Португалії, брали участь найсильніші майстри з 38 європейських країн. Дніпродзержинські спортсмени здобули перемогу у чотирьох видах програми змагань .

Щойно визначено склад збірної для участі у Чемпіонаті світу з академічного веслування, у складі всіх трьох екіпажів - 5 вихованців спортивного центру «Дзержинка»: Тетяна Колесникова, Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Володимир Павловський, Іван Довгодько.  

За словами Володимира Морозова, готуватися до Чемпіонату світу, що за місяць проходитиме у Новій Зеландії, спортсмени будуть вдома, в Україні - на зарубіжні збори немає коштів.

Спортивний центр „Дзержинка" заснований ВАТ „Дніпровський металургійний комбінат імені Дзержинського" у 1963 році. Секція академічного веслування клубу „Дзержинка" - одна з найсильніших в Україні, екіпаж жіночої четвірки Олени Морозової став чемпіоном Кубка світу 2004 року, з 2005 року майстри клубу посідають місця у першій п'ятірці на чемпіонатах світу з академічного веслування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...