App Store Google Play

На вибори ми підемо, але їх все одно фальсифікують – українці

29.09.2010 10:08

Деякі фахівці стверджують, що соціології не варто довіряти, особливо перед виборами, але все ж таки наведемо результати одного з досліджень, яке демонструє ставлення українців як до інституції виборів в Україні, так і до основних учасників політичних перегонів.

Майже 60% опитаних громадян у віці від 18 років по всій території України очікують фальсифікацій на місцевих виборах 31 жовтня 2010 року. Про це повідомляє соціологічна група "Рейтинг" у своєму прес-релізі.

При цьому 31% - очікують значних фальсифікацій, які впливатимуть на результати виборів, 28% - незначних фальсифікацій, які несуттєво вплинуть на результати.

Найбільше стурбовані можливими фальсифікаціями на місцевих виборах мешканці Рівненської, Волинської, Сумської, Київської, Житомирської, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Рівень їх впевненості у майбутніх фальсифікаціях перевищує 75%. Найменша кількість тих, хто вважає, що вибори фальсифікують у Донецькій та Луганській областях - відповідно 29% та 31%.

Серед громадян, що вже визначились із своїм вибором, найбільше очікують фальсифікацій прихильники "Свободи" (80%), "Батьківщини" (76%) та "Фронту змін" (63%). Трохи спокійніше очікують вибрів прихильники "Сильної України" ( 50% опитаних вважать, що фальсифікації таки матимуть місце) та КПУ (відповідно 33%). Неважко здогадатися, що найменше очікують фальсифікацій виборці Партії регіонів (13%).

Серед тих респондентів, які очікують значних фальсифікацій на місцевих виборах, майже половина думає що вони будуть на користь Партії регіонів, 9% - на користь Батьківщини. Разом з тим 27% опитаних вважають, що до фальсифікацій будуть вдаватися усі політичні сили.

Серед респондентів, які очікують незначних фальсифікацій, на Партію регіонів вказують "лише" 30%, а на "Батьківщину" - майже вполовину менше - 17%. Чверть опитаних у цій групі думає, що до фальсифікацій будуть вдаватися усі політичні сили.

Цікаво, що близько половини виборців, які визначилися, що будуть головувати за Партію регіонів, також вважають, що цих місцевих виборах будуть фальсифікації, у т.ч. 13% - значні. Але не маючи, на кого вказати пальцем, ці респонденти (а саме 65% з них) говорять, що до фальсифікацій будуть вдаватися усі політичні сили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...