App Store Google Play

У Дніпропетровську відкриють Reikartz Hotel

28.09.2010 08:26

Київська керуюча компанія Reikartz Hotel Management (Київ), яка здійснює керівництво  мережею готелів під брендом Reikartz Hotels&Resorts, до кінця 2010 року відкриє три нових готелі в Дніпропетровську, Почаєві (Тернопільська обл.) та у Львові. Відтак, загільна кількість об'єктів мережі зросте до дев'ятт готелів  із загальним номерним фондом понад 600 номерів.

Як йдеться в прес-релізі компанії, готель "Reikartz Дніпропетровськ" на вул. Червоній нараховуватиме 80 номерів. "Reikartz Почаєв", розташований поруч зі Свято-Успенською Почаївською Лаврою - 70 номерів, а "Reikartz Центр Львів", який розташується поруч із площею Ринок - 23 номера з перспективою розширення до 70.

Як повідомлялося, до 2015 року Reikartz Hotel Management планує розширити мережу своїх трьох- і чотиризіркових готелів до 20-25 об'єктів в Україні. У цілому обсяг інвестицій у розвиток і розширення мережі в 2009 та у 2010 роках перевищить $20 млн.

Reikartz створена в 2003 році трьома бельгійськими архітекторами (один з яких - Франсуа Рейкарц (Francois Ryckaerts) з метою інвестування коштів для придбання та відновлення будинку по вул. Друкарській у Львові для наступного його продажу під житло.

В 2007 році будинок викупили естонські інвестори, які працювали над реконструкцією недобудованого готелю в сел. Жденієво (Закарпатська обл.), який був викуплений в 2006 році, і на основі цих двох активів почали розвивати готельну мережу Reikartz. Рейкарц залишився в раді директорів компанії.

ДОВІДКА

Наразі мережа складається з шести діючих готелів: п'яти власних "Reikartz Карпати" (Жденієво), "Reikartz Дворжець Львів" (Львів), "Reikartz Кіровоград" (колишня "Лондон" у Кіровограді), "Reikartz Галявина" (с. Галявина Закарпатської обл.) і "Reikartz Рівер Миколаїв" (Миколаїв); а також однієї під керуванням "Атлантика" (Севастополь).

Дело

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...