App Store Google Play

У Дніпропетровську відкриють Reikartz Hotel

28.09.2010 08:26

Київська керуюча компанія Reikartz Hotel Management (Київ), яка здійснює керівництво  мережею готелів під брендом Reikartz Hotels&Resorts, до кінця 2010 року відкриє три нових готелі в Дніпропетровську, Почаєві (Тернопільська обл.) та у Львові. Відтак, загільна кількість об'єктів мережі зросте до дев'ятт готелів  із загальним номерним фондом понад 600 номерів.

Як йдеться в прес-релізі компанії, готель "Reikartz Дніпропетровськ" на вул. Червоній нараховуватиме 80 номерів. "Reikartz Почаєв", розташований поруч зі Свято-Успенською Почаївською Лаврою - 70 номерів, а "Reikartz Центр Львів", який розташується поруч із площею Ринок - 23 номера з перспективою розширення до 70.

Як повідомлялося, до 2015 року Reikartz Hotel Management планує розширити мережу своїх трьох- і чотиризіркових готелів до 20-25 об'єктів в Україні. У цілому обсяг інвестицій у розвиток і розширення мережі в 2009 та у 2010 роках перевищить $20 млн.

Reikartz створена в 2003 році трьома бельгійськими архітекторами (один з яких - Франсуа Рейкарц (Francois Ryckaerts) з метою інвестування коштів для придбання та відновлення будинку по вул. Друкарській у Львові для наступного його продажу під житло.

В 2007 році будинок викупили естонські інвестори, які працювали над реконструкцією недобудованого готелю в сел. Жденієво (Закарпатська обл.), який був викуплений в 2006 році, і на основі цих двох активів почали розвивати готельну мережу Reikartz. Рейкарц залишився в раді директорів компанії.

ДОВІДКА

Наразі мережа складається з шести діючих готелів: п'яти власних "Reikartz Карпати" (Жденієво), "Reikartz Дворжець Львів" (Львів), "Reikartz Кіровоград" (колишня "Лондон" у Кіровограді), "Reikartz Галявина" (с. Галявина Закарпатської обл.) і "Reikartz Рівер Миколаїв" (Миколаїв); а також однієї під керуванням "Атлантика" (Севастополь).

Дело

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...