App Store Google Play

У Дніпропетровську відкриють Reikartz Hotel

28.09.2010 08:26

Київська керуюча компанія Reikartz Hotel Management (Київ), яка здійснює керівництво  мережею готелів під брендом Reikartz Hotels&Resorts, до кінця 2010 року відкриє три нових готелі в Дніпропетровську, Почаєві (Тернопільська обл.) та у Львові. Відтак, загільна кількість об'єктів мережі зросте до дев'ятт готелів  із загальним номерним фондом понад 600 номерів.

Як йдеться в прес-релізі компанії, готель "Reikartz Дніпропетровськ" на вул. Червоній нараховуватиме 80 номерів. "Reikartz Почаєв", розташований поруч зі Свято-Успенською Почаївською Лаврою - 70 номерів, а "Reikartz Центр Львів", який розташується поруч із площею Ринок - 23 номера з перспективою розширення до 70.

Як повідомлялося, до 2015 року Reikartz Hotel Management планує розширити мережу своїх трьох- і чотиризіркових готелів до 20-25 об'єктів в Україні. У цілому обсяг інвестицій у розвиток і розширення мережі в 2009 та у 2010 роках перевищить $20 млн.

Reikartz створена в 2003 році трьома бельгійськими архітекторами (один з яких - Франсуа Рейкарц (Francois Ryckaerts) з метою інвестування коштів для придбання та відновлення будинку по вул. Друкарській у Львові для наступного його продажу під житло.

В 2007 році будинок викупили естонські інвестори, які працювали над реконструкцією недобудованого готелю в сел. Жденієво (Закарпатська обл.), який був викуплений в 2006 році, і на основі цих двох активів почали розвивати готельну мережу Reikartz. Рейкарц залишився в раді директорів компанії.

ДОВІДКА

Наразі мережа складається з шести діючих готелів: п'яти власних "Reikartz Карпати" (Жденієво), "Reikartz Дворжець Львів" (Львів), "Reikartz Кіровоград" (колишня "Лондон" у Кіровограді), "Reikartz Галявина" (с. Галявина Закарпатської обл.) і "Reikartz Рівер Миколаїв" (Миколаїв); а також однієї під керуванням "Атлантика" (Севастополь).

Дело

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....