App Store Google Play

Серце, чи розУМ?

28.09.2010 09:06
Учора ледь не всі партії-учасниці майбутніх виборів до місцевих рад проводили партійні конференції, на яких висували кандидатів на посаду міського голови та партійні списки кандидатів у депутати.

Зокрема, як повідомляв Дніпроград, учора відбулися партійні конференції "Батьківщини", де "сердешні" офіційно  висунули Галину Булавку претендентом на крісло міського голови. Не пасла задніх і політична партія «Україна майбутнього», яка учора офіційно висунула свого лідера, народного депутата України Святослава Олійника в кандидати на посаду мера Дніпропетровська.

Рішення було прийняте на третіх позачергових зборах Дніпропетровської міської організації партії одноголосно.

- Вдумайтесь лише! розУМ всієї країни стартує в Дніпропетровську, хіба це не привід пишатися? - заявив під час зборів Святослав Олійник.

Він також наголосив, що Україна майбутнього - гуманістична партія, у центрі світогляду якої знаходиться людина з великої літери, індивідуальність.

Кандидат у мери також заявив, що Дніпропетровськ потребує свідомого розуму. Тільки це дозволить місту використати свій величезний потенціал на користь городянам.

Водночас, за даними різних соціологічних досліджень, крісло міського голови не світить ані "УМу", ні "серцю". Лідерами мерських перегонів у Дніпропетровську наразі є Загід Краснов та Іван Куліченко. Крім того, участь у змаганнях беруить ще декілька дніпропетровських політиків, рівень підтримки яких з боку городян є вищим, ніж у Булавки та Олійника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни!За 6(!!!) го...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...