App Store Google Play

Серце, чи розУМ?

28.09.2010 09:06
Учора ледь не всі партії-учасниці майбутніх виборів до місцевих рад проводили партійні конференції, на яких висували кандидатів на посаду міського голови та партійні списки кандидатів у депутати.

Зокрема, як повідомляв Дніпроград, учора відбулися партійні конференції "Батьківщини", де "сердешні" офіційно  висунули Галину Булавку претендентом на крісло міського голови. Не пасла задніх і політична партія «Україна майбутнього», яка учора офіційно висунула свого лідера, народного депутата України Святослава Олійника в кандидати на посаду мера Дніпропетровська.

Рішення було прийняте на третіх позачергових зборах Дніпропетровської міської організації партії одноголосно.

- Вдумайтесь лише! розУМ всієї країни стартує в Дніпропетровську, хіба це не привід пишатися? - заявив під час зборів Святослав Олійник.

Він також наголосив, що Україна майбутнього - гуманістична партія, у центрі світогляду якої знаходиться людина з великої літери, індивідуальність.

Кандидат у мери також заявив, що Дніпропетровськ потребує свідомого розуму. Тільки це дозволить місту використати свій величезний потенціал на користь городянам.

Водночас, за даними різних соціологічних досліджень, крісло міського голови не світить ані "УМу", ні "серцю". Лідерами мерських перегонів у Дніпропетровську наразі є Загід Краснов та Іван Куліченко. Крім того, участь у змаганнях беруить ще декілька дніпропетровських політиків, рівень підтримки яких з боку городян є вищим, ніж у Булавки та Олійника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...