App Store Google Play

Серце, чи розУМ?

28.09.2010 09:06
Учора ледь не всі партії-учасниці майбутніх виборів до місцевих рад проводили партійні конференції, на яких висували кандидатів на посаду міського голови та партійні списки кандидатів у депутати.

Зокрема, як повідомляв Дніпроград, учора відбулися партійні конференції "Батьківщини", де "сердешні" офіційно  висунули Галину Булавку претендентом на крісло міського голови. Не пасла задніх і політична партія «Україна майбутнього», яка учора офіційно висунула свого лідера, народного депутата України Святослава Олійника в кандидати на посаду мера Дніпропетровська.

Рішення було прийняте на третіх позачергових зборах Дніпропетровської міської організації партії одноголосно.

- Вдумайтесь лише! розУМ всієї країни стартує в Дніпропетровську, хіба це не привід пишатися? - заявив під час зборів Святослав Олійник.

Він також наголосив, що Україна майбутнього - гуманістична партія, у центрі світогляду якої знаходиться людина з великої літери, індивідуальність.

Кандидат у мери також заявив, що Дніпропетровськ потребує свідомого розуму. Тільки це дозволить місту використати свій величезний потенціал на користь городянам.

Водночас, за даними різних соціологічних досліджень, крісло міського голови не світить ані "УМу", ні "серцю". Лідерами мерських перегонів у Дніпропетровську наразі є Загід Краснов та Іван Куліченко. Крім того, участь у змаганнях беруить ще декілька дніпропетровських політиків, рівень підтримки яких з боку городян є вищим, ніж у Булавки та Олійника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...