App Store Google Play

Нова опозиція

28.09.2010 14:15

Уже кожен другий мешканець України (а за іншими опитуваннями і того більше) вважає, що ситуація в країні критична, а події розвиваються за небезпечним для держави і людей сценарієм. Але найпоширеніша "відмазка" пересічного мешканця на закид, що той не відстоює свої права і свободи, не протестує і не виходить на акції протесту, - відсутність дієвої опозиції, яка мов Данко має вести їх за собою.

З радістю повідомляємо - така опозиція вже з'явилася і чітко декларує свою незгоду з режимом, вказує на небезпеки і ставить цілі народної боротьби.

Мільйони українців із Закарпаття, Волині, Галичини і Буковини, тобто фактично кожного четвертого мешканця країни "обгадив" міністр освіти цієї країни. Заперечив їх національну приналежність, принизив як недорозвинених людей другого гатунку. "Обыкновенный фашизм", - волає опозиція.

На ксенофобські випади міністра освіти й науки Дмітрія Табачника із душком великодержавного російського фашизму пролунав впевнений голос спротиву: "На наступному пленарному засіданні обов'язково перед коаліцією буду ставити питання про звільнення з посади Дмитра Табачника... Марно Дмитро Володимирович намагається підібрати аргументи для приниження Львова, адже його український дух не зломили протягом багатьох століть набагато потужніші колонізатори... Табачник не має права принижувати галичан. Нас його заяви сильно образили". Цим безкомпромісним опозиціонером виявився однопартієць Табачника, народний депутат від Партії регіонів Петро Писарчук.

Завжди важливо, щоб опозиція вміла достукатися до свідомості замученого глибинними реформами громадянина, і зрозуміло пояснити усі хитросплетіння так званої української політики. Поінформований - отже захищений.
Люди потребують простих слів про складні будні боротьби за владу і бабло. І такі слова вміє говорити лише народна опозиція: "Янукович втрачає реальний контроль за ситуацією в країні. Керує група, в якій глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, власник "РосУкрЕнерго" Дмитро Фірташ, міністр палива Юрій Бойко та Хорошковський. На неї працює міністр юстиції Лавринович, по міжнародному вектору - Грищенко. Ця фронда так підставляє Януковича, що скоро, крім азійських країн, він нікуди поїхати не зможе".
Народний опозиціонер завжди чітко вказує на агентів, що становлять небезпеку для громадян і країни: "Він - хам, але не дурак. Я переконаний, що основна робота Хорошковського - у Росії". Цей могутній голос належить безстрашному опозиціонеру із владної коаліції Тарасу Чорноволу.
На захист свобод поспішає підставити плече побратиму і борцю із антинародним режимом союзник по опозиції і лідер найлюдянішої партії. Саме цей сивочолий опозиціонер чітко називає небезпеки згортання демократії в "оновленій країні": "У нас немає свободи слова. Якщо раніше одиниці журналістів не продавалися, то тепер - тільки одиниці принципових". Цей дзвінкий голос опозиції на захист свободи слова пролунав із горлянки полум'яного трибуна і голови Верховної ради Володимира Литвина.

На спробу узурпації влади і встановлення авторитаризму опозиція іде з відкритим забралом. І не просто критикує "гвинтики", "тушки" чи "шестірки" режиму, а кидає рукавичку в мармизу одному із головних узурпаторів: "Що стосується Хорошковського, то категорично неприйнятним є перебування на чолі Служби безпеки людини, яка є медіамагнатом (сім'я голови СБУ володіє групою телеканалів "Інтер"). Хорошковський не може бути у складі Вищої ради юстиції як органу суддівського самоврядування, бо ніколи не був суддею, не довів, що має юридичну освіту чи термін юридичної практики. СБУ Хорошковського за суттю вже радянський КГБ або російська ФСБ. От це все є на відповідальності президента, бо він вносить кандидатуру голови Служби безпеки на призначення та в нього є право звільняти".

Цей же лідер спротиву готовий діяти не лишень за стінами парламенту, але навіть в умовах "затушкованої" Верховної ради: "Якби сьогодні винесли на розгляд постанови про звільнення Хорошковського, Табачника і Могильова, проголосував би. Коли міністр внутрішніх справ каже, що демонстрації порушують громадський спокій - йому самому час на відпочинок, ловити рибу. Бо демонстрації - це і є реалізація громадянських прав та свобод людини. І слід затямити: "громадський спокій" - такого поняття в юридичній мові не існує! Є поняття "публічний порядок" чи "громадський порядок". За авторитарних режимів не існує демонстрацій. Бо це порушує спокій влади".

Усе вірно - опозиція діє і в стінах законодавчого органу, і проводить роз'яснювальну роботу за її куполом і колонами. Такі опозиціонери лишаються послідовними і незламними крізь всі режими. Цього революціонера знають як в Україні, так і в демократичних європах - це член владної коаліції досвідчений Сергій Головатий.

У ці осінні дні голос нової опозиції чути все голосніше. От-от до них долучаться інші опозиціонери з групи Клюєва, із загонів Ахметова. Усі вони надихнулися справжнім запалом революційної боротьби проти захоплення влади і скасування Конституції під соусом відміни так званої політреформи.
Їх опозиційний лідер ще у 2007 році чітко заявив: "Не варто вигадувати новий конституційний велосипед або повертатися до старої моделі влади, від якої абсолютна більшість політичних сил відмовилась у 2004 році. Це - нереально. Спробу скасувати політреформу більша частина суспільства розцінить як повернення до епохи тоталітаризму і ніколи не дозволить піти на це". Так говорив Віктор Янукович і більша частина суспільства почула цього залізного опозиціонера, бо вже сьогодні понад 50 відсотків опитаних українців проти переписування Конституції і встановлення нової диктатури у новій країні.

ТСН

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...