App Store Google Play

Облрада зібралася на останню сесію: похвалилися і попрощалися

23.09.2010 09:04
Голова обласної ради Євген Удод, за участю голови облдержадміністрації Олександра Вілкула, провів чергову, двадцять сьому сесію обласної ради п'ятого скликання. Ця сесія стала останньою черговою для п'ятого скликання.

На початку пленарного засідання до депутатів звернувся голова облдержадміністрації, який коротко ознайомив присутніх із соціально-економічними показниками розвитку Дніпропетровщини.

Під час засідання депутати затвердили звіт про виконання обласного бюджету за перше півріччя поточного року та внесли корективи до головного фінансового документу регіону за підсумками шести місяців. Як вже повідомлялося, бюджет перевиконується, тож були затверджені кілька статей додаткових витрат спеціального фонду.

Депутати також заслухали звіт начальника управління ЖКГ облдержадміністрації про стан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та закладів соціально-культурної сфери Дніпропетровщини до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років. Як виявилося, 97% будинків до зими готові, хоча населення й має значні заборгованості за газ та водопостачання.

Серед інших депутати прийняли рішення про внесення змін до регіональної комплексної програми профілактики злочинності, затвердили звіт про виконання Програми щодо тимчасового зберігання, знешкодження та поводження з непридатними для використання і забороненими хімічними засобами захисту рослин на 2008-2009 роки тощо.

В ході пленарного засідання депутати затвердили нові програми соціального спрямування, прийняли ряд майнових і господарських рішень та звернення про святкування в області 66-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників, за підтримку якого проголосували усі присутні депутати обласної ради.

Завершуючи сесію, голова обласної ради Євген Удод подякував депутатам обласної ради за співпрацю. „Усі депутати, - наголосив Євген Удод, - об'єдналися навколо єдиної мети - зробити життя наших земляків кращим". Не уточнив, щоправда, вже сьогодні, чи колись у майбутньому.

Похваливши один одного, депутати попрощалися і розійшлися по списках - балотуватися до облради на наступний термін, аби й далі "плідно працювати на процвітання Дніпропетровщини".


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...