App Store Google Play

Облрада зібралася на останню сесію: похвалилися і попрощалися

23.09.2010 09:04
Голова обласної ради Євген Удод, за участю голови облдержадміністрації Олександра Вілкула, провів чергову, двадцять сьому сесію обласної ради п'ятого скликання. Ця сесія стала останньою черговою для п'ятого скликання.

На початку пленарного засідання до депутатів звернувся голова облдержадміністрації, який коротко ознайомив присутніх із соціально-економічними показниками розвитку Дніпропетровщини.

Під час засідання депутати затвердили звіт про виконання обласного бюджету за перше півріччя поточного року та внесли корективи до головного фінансового документу регіону за підсумками шести місяців. Як вже повідомлялося, бюджет перевиконується, тож були затверджені кілька статей додаткових витрат спеціального фонду.

Депутати також заслухали звіт начальника управління ЖКГ облдержадміністрації про стан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та закладів соціально-культурної сфери Дніпропетровщини до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років. Як виявилося, 97% будинків до зими готові, хоча населення й має значні заборгованості за газ та водопостачання.

Серед інших депутати прийняли рішення про внесення змін до регіональної комплексної програми профілактики злочинності, затвердили звіт про виконання Програми щодо тимчасового зберігання, знешкодження та поводження з непридатними для використання і забороненими хімічними засобами захисту рослин на 2008-2009 роки тощо.

В ході пленарного засідання депутати затвердили нові програми соціального спрямування, прийняли ряд майнових і господарських рішень та звернення про святкування в області 66-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників, за підтримку якого проголосували усі присутні депутати обласної ради.

Завершуючи сесію, голова обласної ради Євген Удод подякував депутатам обласної ради за співпрацю. „Усі депутати, - наголосив Євген Удод, - об'єдналися навколо єдиної мети - зробити життя наших земляків кращим". Не уточнив, щоправда, вже сьогодні, чи колись у майбутньому.

Похваливши один одного, депутати попрощалися і розійшлися по списках - балотуватися до облради на наступний термін, аби й далі "плідно працювати на процвітання Дніпропетровщини".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...